Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Slovākija

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Slovākija  
Informācija par valsti valsts kods: SK
kontinents: Eiropa
galvaspilsēta: Bratislava
valodas: slovāku

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 48 40 N, 19 30 E
elektrība: 230V/50Hz

naudas vienība:
eiro: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefona kods: +421-2

ceļojumu padomi un brīdinājumi Slovākija
Tūrisms Lielākā daļa cilvēku pavada savu brīvo laiku Slovākijā uz vienu no trim darbībām: atpūtu ārpus telpām, mākslas un kultūras un arhitektūras ekskursijas. Visām vecuma grupām izbaudīt visus trīs dažādos līmeņos - un, augstākajā līmenī, Slovākija var salīdzināt ar labākajiem Eiropā un pasaulē.
Kultūra Māksla un kultūras centrs galvaspilsētā Bratislavā, bet vietējiem un viesiem līdzīgi izbaudīt izrādes un galerijas pat vismazākās pilsētās. Performance tradicionālās tautas mūzikas ir īpaši bagātīgs. Daudzās pilsētās ir savi teātri un klasiskās mūzikas koncerti. Dance, jo īpaši baleta un operas parasti ir atrodamas tikai lielajās pilsētās, un tas ir arī gadījumā ar džeza un citiem dzīvās mūzikas. Mūzikas teātra izrādes un baleta un operas uzņēmumi atrodas divās lielākajās pilsētās, Bratislavu un Kosice. Grafiskā māksla, protams parādīti vairāki muzeji, lielākās ir Nacionālajā galerijā Bratislavā. Bieži vien, lai gan, vairums interesantu darbu parādās Slovākijas daudzās privātās galerijās un citās izstāžu telpas.
Arhitektūras Lielākā daļa pilsētu ir vēsturiskas baznīcas, un daudzas no tām ir īpašības īpaša signicance. Tiem, kas vēlas patiesi Austrumeiropas pieredzi, gadsimtiem senas, joprojām funkcionējošs koka baznīcas ziemeļaustrumu Slovākija ir viens no valsts lielākajiem dārgumiem, taču tās ir grūti sasniegt. Citiem nozīmīgiem vēsturiskiem iespaids nāca no Slovākijas lomu kā būtībā nīkulis tauta gadsimtiem ilgi. Wealth nekad uzkrāto šeit, kā tas notika netālu centriem, piemēram, Vīnē, Prāgā, Budapeštā, Krakovā vai pat Kijevā. Tāpēc grezni "vecpilsēta" sadaļas Slovākijas pilsētas ir kompakts, taču ne mazāk skaists - patiesībā daudzi ceļotāji atrast ekskursijas vairāk sagremojama Slovākijā, kas ir rotājumus nav tik milzīgs. Lai ātri, bet neaizmirstamu arhitektūras pieredzi, izbraukšana gandrīz jebkurā pilsētas laukumā. Dažas no tām (piemēram, Bardejov un Banská Štiavnica) ir UNESCO kultūras mantojuma sertifikācijas un liels reputāciju, bet lielākā daļa veco pilsētu laukumos ir dažas unikālas un labi atjaunota aspektus skaistumu.
Virtuve Slovāku virtuvi var nedaudz atšķirties, lai gan dažkārt dramatiski, no reģiona uz reģionu. To ietekmēja tradicionālo virtuvi, tās kaimiņvalstīs un tas ietekmēja šiem, kā labi. Gada tradicionālos slovāku virtuves ēdienus izcelsmi var izsekot līdz reizes, kad lielākā daļa iedzīvotāju dzīvoja ciemos, self-uzturs, ar ļoti ierobežotu pārtikas importu un eksportu, un bez modernus līdzekļus pārtikas saglabāšanu vai pārstrādi. Tas radīja virtuvi lielā mērā atkarīga no vairākiem pārtikas pamatproduktiem, kas varētu stāvēt karstajām vasarām un aukstajām ziemām. Tie bija kviešu, kartupeļu, piena un piena produktu, cūkgaļas, kāpostiem un sīpoliem. Mazākā mērā liellopu gaļa, mājputnu gaļa, jēra un kazas, olas, daži citi vietējie dārzeņi, augļi un meža sēnēm tradicionāli tika apēsts. Visi šie parasti bija saražoti un pārstrādāti ģimenēm sevi ar dažiem vietējiem tirdzniecību valstu tirgiem. Kvieši bija zemes un maizes, pelmeņi un nūdeles tika veikti no tā. Kartupeļi lielākoties bija vārīti vai pārstrādātas kartupeļu mīklu. Piens tika pārstrādāti plašu produktu klāstu, piemēram, sviestu, krējumu, skābais krējums, paniņas, un dažāda veida siera uc
Klimata Lai gan Slovākija, nav liela valsts, laiks var būt dažāds montainous ziemeļu un vienkāršā dienvidos. Vispār klimats ir samērā kontinentāls ar gandrīz nekādas zem minimālās -20 galējībām ° C (-4 ° F) vai virs maksimālā 37 ° C (99 ° F). Tabulā turpmāk norādīta vērtībām Fārenheita grādos dažādu vērtību grādos pēc Celsija. Parasti šādu formulu piemēro konversijas: temp_in_F = temp_in_C x 9 / 5 + 32 un temp_in_C = (temp_in_F - 32) x 5 / 9. Tā ir noderīga arī mūsu laika informāciju par jaunumiem lapā: www. slovensko. com/news/
Valoda Slovāku (Slovenský jazyk (Palīdzība · info), Slovenčina, nedrīkst jaukt ar slovenski jezik vai slovenščina, native nosaukumu slovēņu valodā), ir indoeiropiešu valoda, kas pieder Rietumu slāvu valodās (kopā ar čehu, poļu , Silēzijas, kašubu, un Sorbu).

Bratislava, Slovākija

Piektdiena 9, Decembris

No wikipedia par Slovākija

Slovākija ir valsts Centrāleiropā. Rietumos tā robežojas ar Čehiju un Austriju, ziemeļos ar Poliju, austrumos ar Ukrainu, bet ar Ungāriju dienvidos. Slovākijā dzīvo nedaudz vairāk kā 5 miljoni iedzīvotāji. Neatkarību tā ieguva 1993. gadā, sadaloties Čehoslovākijai. 2004. gadā tā tika uzņemta ES un NATO.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Slovākija, Bratislava