Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

KAUŅA – DRUSKININKI - TRAĶI - VIĻŅA

Poetika

Braucienu datumi: 23. 04. 2011 20. 08. 2011
Ekskursijas cena: 53, 00 Ls

1. diena. Izbraukšana no Rīgas 7:30. Ierašanās Kauņā, ekskursija pa skaisto pilsētu. Apskatām Rātslaukumu, Katedrāli, Sv. Vitauta klosteris, vecpilsētu. Brīvais laiks. Iespēja apmeklēt: M. K. Čurļona nacionālo muzeju – vislielāko mākslas muzeju Lietuvā. Un Velnu muzeju- īpatnējs muzejs, kurā ir savākta visdažādāko materiālu velniņu kolekcija: sākot no koka līdz dzintara izstādājumiem, tie ir lielāki un mazāki, savākti no visām pasaules malām. Izbraukšana uz Druskininkiem. Apmešanās viesnīcā pilsētas centrā.
Akvaparka un «pirts valstības» apmeklējums. Druskininku ūdens atrakciju parks ir mūsdienīgs komplekss ar 21. tūkst. kv. m. , platību. Jūs sagaida baseini ar jūras viļņiem, pašiem mazākajiem apmeklētājiem - baseins ar «Marsas» kompleksa izklaidēm, 6 ūdens kalniņi (visgarākais no tiem ir 212 m. ), džakuzi, masāžas ūdenskritumi no mākslīgām alās, pirts komplekss, kas sastāv no 18 pirtīm (romiešu pirts, krievu, somu, norvēģu pirts, hamam, pirts zem atklātās debess u. c. . ), kafejnīca, restorāns, bārs pie baseina. (www. akvapark. lt).
2. diena. Brokastis. Ekskursija vietējā gida vadībā ar autobusu un ejot kājām DRUSKININKI un apkārtne: Grutas parks, unikāla vieta, kur vienkopus savākti padomju laika personību skulptūras un bareljefi. Мini - zooloģiskais dārzs.
Pārbrauciens uz Trāķiem. Ekskursija pa Trāķu ezera-pilscietoksni – vienīgo saglabājušos cietoksni uz salas visā Austrumeiropā - vienu no viduslaiku lielākajām būvēm Lietuvā. Pārbrauciens uz Viļņu
Viļņas pilsētas apskates ekskursija braucot un ejot ar kājām pa Vecpilsētu vietējā gida vadībā. Brīvais laiks, pēcpusdienā došanās mājup. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā


Cenā iekļauts:
Brauciens ar tūristu klases autobusu;
Nakšņošana (1 nakts) un brokastis 3* viesnīcā;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
Ekskursijas saskaņā ar programmu;
Gida pakalpojumi Trāķu pilī;
Grutas parkā (elektroniskais gids krievu valodā) .

Papildus izdevumi:
Velnu muzejs ~ 1. 5Ls / 1, 00 Ls
Ieejas biļete Trāku pilī ~ 2. 40Ls / 1. 40Ls
Grutas parks ~ 3, 00Ls / 1. 40 Ls;
Meža muzejs ~ 2, 00Ls / 1, 00Ls
Акvaparks ~ no 7, 40Ls / bērniem no 5. 80 Ls (7-18 лет)/ от 3/6 Ls (3-7 лет);
Ekonomiskās klases medicīnas apdrošināšana 1. 75Ls / senioriem vecākiem par 65 gadiem - 3. 50 Ls .

Cena: 75
E-pasts: poetika@poetika.lv
Tālrunis: +371 67221619
Skype: ludmila3084

Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz: