Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

ANTARIO.lv

Rīga, E.Birznieka Upīša iela 11, LV-1011 (Ieeja no datorveikala RNG Computers)
4 novertējumi
9.00/10.00
+371-67283882

Tūrisma aģentūra ANTARIO / Tūrisma operators ANTARIO www.antario.lv


SIA ANTARIO dibināts 2007.gada 2. novembrī.
Reģistrācijas Nr. 40003967417
PVN maksatājs no 16.11.2007.
Sākot ar 2012.gada 20.jūniju Tūrisma aģentūra Antario ir ieguvusi tūroperātora statusu. Attiecīgi mūsu klientu iemaksātā nauda ir apdrošināta a/s Baltikums un iemaksātās naudas drošības garantija ir 20 000 Ls.


Mēs mīlam savu darbu, daudz ceļojam, personīgi izpētam ceļojumu maršrutus pirms tos piedāvāt mūsu tūristiem. Darīsim visu, lai Jūsu atpūta būtu neaizmirstama!Misija – izstrādāt un piedāvāt ceļojumus katra cilvēka gaumei un maciņam. Lai ceļojumi sniegtu pozitīvas emocijas un, atgriežoties mājās, Jūs būtu lieliski atpūtušies!

Vīzija – kļūt par vadošo tūroperātoru ar plašu galamērķu klāstu.

Galvenie Antario Travel darbības principi – kvalitāte, ātrums, individuāla pieeja katram klientam, radošums, elastība.Mums ir plašs partneru tīkls daudzās pasaules valstīs, tapēc varam piedāvāt individuālus ceļojumus gandrīz katrai gaumei. Katru gadu mēs apgūstam jaunus ceļojumu virzienus un dibinam jaunas partnerattiecības, tāpēc vienmēr varam palīdzēt saviem klientiem atrast labāko vietu atpūtai!Tūroperātors Antario piedāvā:

· pedējā brīža ceļojumus

· braucienus uz slēpošanas kūrortiem, SPA

· ekskursijas grupām un kolektīviem, autobusu tūres

· aviobiļetes

· eksotiskos ceļojumus, piedzīvojumu tūres, atpūtu džungļos

Mēs palīdzēsim ar transporta un viesnīcu rezervēšanu, apdrošināšanu, ceļojumu plānošanu, aviobiļešu rezervācijām, vīzu noformēšanu un autobusu nomu.Balstoties uz gūto pieredzi, piedāvājam interesantākos galamērķus uz Maltu, Malaiziju, Bali!

Pievienot savu novērtējumu

Cenas
Personīga palīdzība
Servisa piedāvājumi
Vispārēja apmierinātība
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz: