Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Ķīna

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Ķīna  
Informācija par valsti valsts kods: CN
kontinents: Āzija
galvaspilsēta: Beidzina (Pekina)
valodas: ķīniešu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800
GPS: 35 00 N, 105 00 E
elektrība: 220V/50Hz

naudas vienība:
juaņs: CNY
1CNY = 0.126 USD
1CNY = 0.099 EUR

telefona kods: +86-10

ceļojumu padomi un brīdinājumi Ķīna
Tūrisms Tūrisms Ķīnā ir ievērojami pieaugusi pēdējo gadu desmitu laikā kopš reformu un atvēršanu. No jauna bagāta vidusslāņa un par kustības ierobežojumi, ko Ķīnas varas iestādes atvieglot parādīšanās ir gan degvielas uzpildes šo ceļojumu uzplaukums. Ķīna ir kļuvusi par vienu no pasaulē visvairāk noskatījos un karstākie ienākošo un izejošo tūristu tirgiem. Pasaule ir par smaile no ilgstošas ​​Ķīnas tūrisma uzplaukums. Ķīna ir pasaules trešā visvairāk apmeklētā valsts pasaulē. Ārvalstu tūristu skaits bija 55. 980. 000 2010. Ārvalstu valūtas ienākumi bija $ 45800000000, kas ir pasaules ceturtā lielākā 2010. Iekšzemes tūristu apmeklējumu skaits bija 1610000000, ar kopējiem ienākumiem 777. 100. 000. 000 juaņa.
Kultūra Ķīnas Kultūra ir viens no pasaulē senākajām un kompleksu [1] [2]. Telpu, kurā kultūra ir dominējošs aptver lielu ģeogrāfiskajā reģionā Austrumāzijā ar paražām un tradīcijām mainās ļoti starp pilsētām, pilsētām un provincēm.
Traditons Ķīnas kultūra ir viena no vecākajām kultūrām pasaulē. Ķīniešu tradīcijas un kultūra atšķiras dažādās pilsētās un provincēs. Ķīnas tradīcijas un kultūra, jautājums būtu nepilnīga bez minot viņu pārtiku, apģērbu, izglītību un arhitektūra un transports. Vēsturnieki apgalvo, ka ķīniešu kultūra ir ļoti civilizēti un tie bija daži unikāla un brīnišķīga tradīcijas.
Virtuve Ķīniešu virtuve ir viena no lielākajām metodēm vārīšanas. Daudzi elementi, kas ir iespaidojuši tā attīstību. Ķīniešiem patīk ēst labu pārtiku visos sabiedrības līmeņos, lai vārīšanai ir izveidojušies ļoti sarežģītu mākslu. Ir daudz veidu Ķīnas pārtiku no ziemeļiem līdz dienvidiem, austrumiem uz rietumiem. Receptes no slavenā ēdieni Pekinas pīle, Shanghai nūdeles, Sichuan zupa un Guangdong klimpām tiešām nav sofisticated. Daudzi ķīniešu ēdieni tiek pagatavoti ar mazāk gaļas un vairāk dārzeņus, tāpēc pārtika satur mazāku kaloriju un mazāk bagāto par Rietumu stila ēdienus. Dārzeņi palikt gaišs un svaigs pēc vārīšanas tos uz īsu laiku pār augstu siltumu vai nu savā sulā vai ar nelielu daudzumu ūdens. Šī metode saglabā lielāko daļu vitamīnu un minerālvielu.
Klimata Ķīnā, lielākā zemes, aptverot daudzas pakāpes platuma ar sarežģītu reljefu, klimats mainās radikāli. Ķīna ir dažādas temperatūras un nokrišņu zonas, ieskaitot kontinentālo musonu jomās. Ziemā Vairumā jomu kļūst auksta un sausa, vasarā karsts un lietains.
Valoda Ķīniešu, ķīniešu valodā, vai Sinitic valodās (汉语 / 汉语 Hànyǔ; 华语 / 华语 Huáyǔ; 中文 Zhongwen) ir valodu saimes, kas sastāv no valodām, kas pārsvarā ir savstarpēji nesaprotami dažāda degrees. Originally vietējās valodas, kurās runā Han ķīniešu Ķīnā, tas ir viens no Ķīnas-Tibetas saimes valodām filiāles. Aptuveni viena piektdaļa no pasaules iedzīvotājiem jeb vairāk nekā viens miljards cilvēku, runā daži dažādas ķīniešu tā ir dzimtā valoda. Iekšējām šķelšanās Ķīnas parasti uztver viņu dzimtā valoda, kā dialekti viena ķīniešu valodu, nevis atsevišķas valodas, lai gan šī identifikācija ir uzskatāma par nepiemērotu daži valodnieki un Sinologists.
Iepirkšanās Ķīna ir fantastisks iepirkšanās galamērķi. No bambusa irbulīši līdz kultūras revolūcijai piemiņlietas, neatkarīgi no Jūsu interesēm, Jūs noteikti varēs iegādāties Ķīnā. Kā pasaules rūpnīca, jūs varat atrast tikai par kaut ko.
Par tiesāšanās izdevumiem Dienas ir sen aizgājuši, kad Ķīna bija fantastiski lēts. Tomēr Ķīna var būt vai nu vien lētāk, vai daudz dārgāks nekā Rietumos, atkarībā ne tikai no tā, kur jūs iet, bet kā jūs tērēt savu naudu: vienkārši zinot, kur un kā ceļot atbilstoši jūsu budžets atļauj jums dzīvot arī jūsu līdzekļi .
Valūta Renminbi (ķīniešu: 人民币) ir oficiālā valūta no Ķīnas Tautas Republikas (ĶTR). Tā ir likumīgs maksāšanas kontinentālajā Ķīnā, bet nav Honkongā un Makao. Ir saīsināti RMB, un par renminbi vienības juaņa (元), Jiao (角), un Fen (分): 1 Yuan = 10 Jiao = 100 Fen. Fen ir gandrīz izzudušas, tāpēc apgrozībā esošajām monētām ir viens juaņa, pieci Jiao, un viens Jiao. Banknotes diapazonā no piecām Jiao līdz 100 juaņa, un atšķiras gan pēc lieluma un krāsu. Starp renminbi un Yuan atšķirība ir līdzīga atšķirība starp Lielbritānijas mārciņa un mārciņa. Renminbi attiecas uz visu Ķīnas naudas sistēma tā Yuan ir bāzes vienība renminbi. Yuan lieto, lai apzīmētu rēķinus, un ir vienība, kuru cenas ir izmērītas.

Beidzina (Pekina), Ķīna

Otrdiena 10, Septembris

No wikipedia par Ķīna

Ķīnas Tautas Republika vai Ķīna (vienkāršotā ķīniešu: 中华人民共和国; tradicionālajā ķīniešu: 中華人民共和國; piņjiņs: Zhōnghuá Rénmín Gònghéguó) ir sociālistiska valsts Austrumāzijā. Galvaspilsēta ir Pekina. Robežojas ar Mongoliju, Krieviju, Ziemeļkoreju, Vjetnamu, Laosu, Mjanmu, Indiju, Butānu, Nepālu, Pakistānu, Afganistānu, Tadžikistānu, Kirgizstānu un Kazahstānu.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Ķīna, Beidzina (Pekina)