Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Honkonga

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Honkonga  
Informācija par valsti valsts kods: HK
kontinents: Āzija
galvaspilsēta: Honkonga
valodas: ķīniešu, Angļu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 22 15 N, 114 10 E
elektrība: 220V/50Hz

naudas vienība:
Honkongas dolārs: HKD
1HKD = 0.129 USD
1HKD = 0.102 EUR

telefona kods: +852

ceļojumu padomi un brīdinājumi Honkonga
Tūrisms Tūrisma nozare ir svarīga daļa no ekonomikas, Hong Kong, jo tā pārvietoti uz pakalpojumu nozari modeli, kas vēlu 1980 un 90. gadu sākumā. Ir bijis straujš pieaugums tūristu no kontinentālās Ķīnas, jo ieviešot Individuālās Visit sistēmas (IVS) 2003.
Kultūra Honkongas kultūru vislabāk var raksturot kā pamatu, kas sākās ar Ķīnu, un kļuva vairāk ietekmē britu koloniālismu. Neskatoties uz 1997 nodošanu suverenitātes Ķīnas Tautas Republikas, Honkongas turpina rīkot identitāti pati.
Klimata Honkongas klimats ir musonu ietekmē esošām mitrs subtropu klimats (Köppen klimatu klasifikācija CWA), tikai nedaudz atpaliekot no to tropu mitro-un-sauso klimatu.
Virtuve Hong Kong virtuvi ietekmē Kantonas virtuve un detaļas, kas nav Kantonas runājošā Ķīna (īpaši Chaozhou, Dongjiang, Fujian un Jandzi upes deltā), Rietumu pasaulē, Japānā un Dienvidaustrumu Āzijā, jo Honkongas kā Lielbritānijas kolonija pagātni un ilgstoši ir starptautiskā pilsēta komerciju. No ceļiem stendos uz visvairāk upscale restorāni, Hong Kong paredz neierobežotu dažādu pārtikas katrā klasē. Kompleksie savienojumi un starptautisko delikateses zināšanas ir dota Hong Kong reputāciju etiķetes "Gourmet Paradise" un "Pasaules Fair Food".
Valoda


 

Honkonga, Honkonga

Pirmdiena 15, Jūlijs

No wikipedia par Honkonga

Honkonga jeb Sjangana ( (Xiānggǎng), ; pilns nosaukums: Ķīnas Tautas republikas Honkongas īpašais administratīvais rajons (中華人民共和國香港特別行政區, Hong Kong Special Administrative Region,)) ir autonoms rajons Ķīnā, Honkongas salā, Kouluņas pussalā un vairāk nekā citās 260 salās. Viena no bagātākajām Ķīnas pilsētām. Viens no Āzijas finanšu centriem.
Aptuveni 7 000 000 iedzīvotāju. Platība - 1098, 5 kvadrātkilometri. Izvietojums - rietumos no Pērļu upes (Džudzjanas) deltas un dienvidaustrumos no Ķīnas provinces Guandunas krastiem, Dienvidķīnas jūras ziemeļu daļā.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Honkonga, Honkonga