Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Vjetnama

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Vjetnama  
Informācija par valsti valsts kods: VN
kontinents: Āzija
galvaspilsēta: Hanoja
valodas: vjetnamiešu, Angļu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900
GPS: 16 00 N, 106 00 E
elektrība: 127/220V/50Hz

naudas vienība:
dongs: VND
1VND = 0.00006 USD
1VND = 0.00005 EUR

telefona kods: +84-4

ceļojumu padomi un brīdinājumi Vjetnama
Tūrisms Tūrisms Vjetnamā ir nozīmīga daļa no mūsdienu Vjetnamas ekonomikā. In 2004, Vjetnamā saņēma 2. 900. 000 starptautisko tūristu, līdz no miljoniem 2, 4 iepriekšējā gadā. Ikgadējo palielinājumu, kas bija spēcīgs atsitiens no nedaudz samazinājās 2003 attiecināmi uz smaga akūta respiratorā sindroma (SARS) epidēmija Āzijā. No 1999-2004, tūrisma pieauga par 63 procentiem. Lielākā daļa no 2004 apmeklētājiem, 27 procenti, nāk no Ķīnas, ar 8 līdz 9 procentiem katram, kas nāk no ASV, Japāna un Dienvidkoreja. Vjetnama Valsts pārvalde Tūrisms ir pēc ilgtermiņa plānu, lai dažādotu tūrisma nozari, kas nes vajadzīgas ārvalstu valūtas valstī.
Klimata Labākais laiks, lai apmeklētu: Sakarā ar savu ģeogrāfiju, Vjetnamas klimats ievērojami atšķiras no ziemeļiem uz dienvidiem ar trim izteiktiem klimata zonās. Tropu monsuna notiek no oktobra līdz aprīlim centrā un no maija līdz septembrim no ziemeļiem un dienvidiem. Tas ir gandrīz pilnīgi sausi visu atlikušo gadu. Tā var iegūt izņēmuma kārtā karsts, tomēr visu gadu, bet ziemeļos ir vēsāks laiks no oktobra līdz aprīlim. Temperatūra visā valstī var sasniegt līdz 40C līmeņa augstumu karsts un lietains sezonā (maijs-septembris), bet ziemeļu augstienes un Hanojas bieži vien var šķist auksts un mitrs ziemas laikā.
Valoda Vjetnamiešu (Tieng Viet, retāk Việt ngữ [ir valsts un valsts valodas Vjetnamas. Tā ir dzimtā valoda 86% no Vjetnamas iedzīvotāju, un aptuveni 3. 000. 000 aizjūras vjetnamiešu. Tas ir arī runā kā otrajā valodā, ko daudzi etniskajām minoritātēm Vjetnamā. Tā ir daļa no Austroungārijas Āzijas valodu saimes, no kurām tas ir visvairāk skaļruņi ar ievērojamu rezervi (vairākas reizes lielāks nekā citi Austroungārijas Āzijas valodās kopā). [nepieciešama atsauce] Liela daļa no Vjetnamas vārdnīca ir aizgūts no Ķīnas, un tā bija agrāk raksta ar ķīniešu rakstības sistēmā, kaut arī pārveidotā veidā, un tika dots dzimtenes izrunu. Kā blakusprodukts Francijas koloniālās varas, valodu parāda zināma ietekme no franču un Vjetnamas rakstiski sistēmu ( Quoc ngữ), kas mūsdienās ir pielāgota versija latīņu alfabētu, ar papildus diakritiskās zīmes uz toņu un dažiem burtiem.
Valūta Đồng (angļu izruna: / dɒŋ /, vjetnamiešu: [ɗôŋm]) (zīme: ₫; kods: VND) ir valūta Vjetnamas kopš maijs 3, 1978. To izsniedz Valsts banka Vjetnama. Tā ir simbols ₫. Tā ir sadalīta 10 Hao. Tomēr Hao tagad ir vērts tik maz, ka tas vairs netiek izsniegtas.

Hanoja, Vjetnama

Svētdiena 12, Jūlijs

No wikipedia par Vjetnama

Vjetnama (Việt Nam), oficiālais valsts nosaukums Vjetnamas Sociālistiskā Republika, ir valsts Indoķīnas pussalā. Ziemeļos robežojas ar Ķīnu, ziemeļrietumos ar Laosu, dienvidrietumos ar Kambodžu un austrumos ar Dienvidķīnas jūru.
Vjetnamas iedzīvotāju skaits pārsniedz 85 miljonus un tā ir 13 visapdzīvotākā valsts pasaulē.
2006. gadā ekonomikas pieaugums bija 8. 17%.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz: