Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Venecuēla

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Venecuēla  
Informācija par valsti valsts kods: VE
kontinents: Dienvidamerika
galvaspilsēta: Karakasa
valodas: Spāņu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900
GPS: 8 00 N, 66 00 W
elektrība: 120V/60Hz

naudas vienība:
bolivars: VEB
1VEB = 0.0004 USD
1VEB = 0.0003 EUR

telefona kods: +58-212

ceļojumu padomi un brīdinājumi Venecuēla
Tūrisms Pēdējos gados Venecuēla tūrisma industrija ir pieredzējusi ievērojamu attīstību. Arvien vairāk cilvēku iepazīties ar Venecuēlu, un to, ko šī valsts piedāvā. Slavenā tūrisma ceļamērķiem, Margarita Island, arhipelāgu Los Roques, Canaima National Park, un groovy mazā kalnu pilsēta par Merida Andes. Tā galvenā tēma šajā mājas lapā ir Margarita Island, un arī Los Roques arhipelāgs National Park ir ietvertas īss Canaima National Park, un par Merida pilsēta ir piemērota.
Kultūra Venecuēlas tautai ir bagāts kultūras mantojums. No sākotnējā American indiešu spāņu un afrikāņu, kuri ieradās pēc Spānijas uzvara, divdesmitā gadsimta imigrācijas plūsmas, ko daudzi itālieši, portugāļu, arābu, vācieši, Marokas ebreji un citi no robežojas valstis Dienvidamerikā. Aptuveni 93% no Venezuelans dzīvo pilsētu teritorijās ziemeļu valsts daļā. Kaut arī gandrīz puse no sauszemes teritorijas uz dienvidiem no Orinoco upe, tikai 5% iedzīvotāju dzīvo šajā zonā. Vairāk nekā 96% iedzīvotāju sevi sauc katoļu. Atpūta pie citas baznīcas, pārsvarā protestantu baznīcas.
Virtuve Venecuēlā pārtikas parasti ir viegli un flavorful. Karakasa apgalvo, ka ir lielāka dažādu restorānu nekā jebkurā citā Dienvidamerikas pilsēta, un tas noteikti būtu prieks izmēģināt un pierādīt to, pat ja jums nav. Venecuēlas cooking ir Eiropas, pamatiedzīvotāji un no Āfrikas saknes - citādi domājošs virtuvi izveidots vairāk nekā gadsimtu imigrantiem.
Klimata Klimats mainās atkarībā no augstuma. Zemienēs ir tropu klimats, bet kalnu reģionos ir ievērojami vēsākas. Pack džemperis vai jaka, ja jūs plānojat tērēt laiku Andes. Lietus sezona ilgst no maija līdz decembrim. Šajā laikā, ir plūdu dažās zemās jomās, piemēram, Llanos un dažās Andu ielejas iespēju. Dažādas daļas, Venecuēla, tostarp Caracas un austrumu daļā Sucre, ir neaizsargāti pret zemestrīcēm, gan nav bijis smagu, daudzus gadus.
Valoda Ir vismaz 40 valodās ap Venezuela, bet spāņu ir valoda, kurā runā vairākums Venezuelans. Venecuēlas no 1999. gada Konstitūcija deklarē spāņu un valodas, kurās runā pamatiedzīvotāji no Venecuēlas oficiālās valodas. Nedzirdīgo cilvēki izmanto dažādas zīmju valodas lengua de señas venezolana (LSV).

Karakasa, Venecuēla

Piektdiena 14, Augusts

No wikipedia par Venecuēla

Venecuēlas Bolivāra Republika (spāniski República Bolivariana de Venezuela) ir vidēji attīstīta valsts Dienvidamerikas ziemeļos. Rietumos tā robežojas ar Kolumbiju, dievidos - ar Brazīliju, bet austrumos - ar Gajanu. No ziemeļiem to apskalo Karību jūra. Netālu no Venecuēlas krastiem atrodas Aruba, Nīderlandes Antīļu salas un Trinidāda un Tobāgo. Galvenā ekonomikas nozare - naftas ieguve.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Venecuēla, Karakasa