Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Ukraina

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Ukraina  
Informācija par valsti valsts kods: UA
kontinents: Eiropa
galvaspilsēta: Kijeva
valodas: ukraiņu, Krievu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800
GPS: 49 00 N, 32 00 E
elektrība: 220V/50Hz

naudas vienība:
grivna: UAH
1UAH = 0.199 USD
1UAH = 0.157 EUR

telefona kods: +380-44

ceļojumu padomi un brīdinājumi Ukraina
Kultūra Ukraiņu kultūras centrs ir nekonfesionālā organizācija atvērti cilvēki visu ticību. Mūsu centrs ir izvietotas kopā Tallinas ukraiņu katoļu baznīca un neliela ukraiņu katoļu klosterī. Šo skaisto arhitektūras triptihs tika iecerēts un projektē Anatolijs Ljutjuk. Strādājot kopā ar līdzīgi domājošiem draugiem, Anatolijs pārbūvēta katru no šīm trim struktūrām ar rokām, atgriežas katru ēku tās sākotnējā viduslaiku garā procesā. Tie no mums, kuri strādā uz Ukrainas kultūras centrā tiek veltīts, lai veicinātu Ukrainas Kultūras Igaunijā. Mēs nodrošinām vietu, kur vietējie ukraiņi var saglabāt savu valodu, kultūru un tradīcijas. Centrs arī ļauj igauņi un citu tautību cilvēkiem, lai uzzinātu vairāk par Ukrainas dzīves veidu.
Ēšana Viens no patīkama aspektiem, kas dodas uz jaunu valsti cenšas viņu vietējo virtuvi. Ukraina ir brīnišķīgs dažādiem pārtikas produktiem, pieņem aspektus krievu, rumāņu, tatāru, un Vidējo Austrumu ēdienus, un ievadot to ar savu vietējo gaumi un specialitātes. Liela daļa ukraiņu virtuves stipri atgādina krievu ēdienus, un tos bieži sauc līdzīgi nosaukumi, ar dažiem izņēmumiem. Par labu Ukrainas maltīte centrālais vienmēr ir kāda veida gaļu. Zemes beef kotletes, panētas cepta vista, un ceptu zivi ir kopīgi galvenie ēdieni. Negaidiet neko pikantu - ne vairāk, ēdiens tiks akcentēts ar sāli, krējumu un dillēm, kas ir domāti, lai palīdzētu bagātināt gaļa pašu garšu. Viens Ukrainas specialitāte jūs varētu nokļūt izmēģināt ir holodets, izdomājums vistu un dārzeņiem Ieslodzījuma želejā no vistas pašu kaulu smadzenēm.
Valoda Oficiālā valoda Ukrainu Ukrainas, austrumu slāvu valoda, kas ir dzimtā valoda 67, 5% Ukrainas iedzīvotāju. Krievu valoda ir dzimtā valoda 29, 6% Ukrainas iedzīvotāju un atpūta (2. 9%) ir dzimtā citas valodas. Ethnologue saraksti 40 mazākumtautību valodās un dialektos, gandrīz visi ir valodas bijušajā Padomju Savienībā.
Valūta Nacionālā valūta mūsdienu Ukrainas grivna (saīsinājums: UAH) tā aizstāja Kupona 1996. Ukrainas monētas sauc Kopiyka. 1 grivna vienāds ar 100 Kopiyok (daudzskaitļa kopiyka).

Kijeva, Ukraina

Piektdiena 13, Decembris

No wikipedia par Ukraina

Ukraina ir valsts Eiropas austrumos. Ziemeļos tā robežojas ar Baltkrieviju, austrumos ar Krieviju, rietumos ar Poliju, Slovākiju, Ungāriju, Rumāniju un Moldovu, bet no dienvidiem to apskalo Melnā jūra. Pēc platības lielākā valsts Eiropā (neskaitot Krieviju un Turciju, kuru teritorijas ir gan Eiropā, gan Āzijā).

Tās platība ir 603, 7 tūkstoši km2, garums no ziemeļiem uz dienvidiem ir 893 km, no rietumiem uz austrumiem — 1316 km. Kopīgais sauszemes robežas garums ir 6500 km, jūras - 1050. Iedzīvotāju skaits (2000. gadā) ir 49, 7 milj. cilv., iedzīvotāju blīvums ir 82. 0 cilv/km2.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Ukraina, Kijeva