Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Maskava

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Attēli Maskava
 
 
 
 
Attēli Maskava gada Panoramio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tirdzniecības kategorijas Maskava
Informācijas kategorijas
ceļojumu padomi un brīdinājumi Maskava
Tūrisms Komiteja Tūrisma ar Maskavas pilsētas valdība tika dibināta 1. oktobrī, 1998, saskaņā ar rīkojumu par Maskavas mērs. Komiteja tika izveidota kā neatkarīga struktūra, kas regulē tūrisma jomā, bet tikai saskaņā ar Pasaules Tūrisma organizācijas ieteikumiem. Gregory Antioufeev ir iecelts komitejas priekšsēdētājs. Komiteja strādā 20 cilvēki. Komitejas galvenais mērķis ir: Veidot pozitīvu tēlu Maskavas ārvalstīs. Kā arī piesaistot vairāk viesus uz Maskavu. Attīstīt pilsētas tūrisma infrastruktūra. Viens no galvenajiem mērķiem komiteja ir palielināt ienākumus no pilsētas budžeta no tūrisma. Īsumā Komitejas viedokli, var definēt šādi: "Tūrisms būtu izdevīga maskaviešiem, pilsētas un caur Maskavu visai Krievija". Gregory Antioufeev uzskata, ka Maskava ir jākļūst par pasaules tūrisma centru, bez kurām pasaules tūrisma būtu neiespējami iedomāties
Cultura Ir daži pilsētās visā pasaulē, kas rezonē ar vēsturi un kultūru, kā Maskava nav. Vai jums atrast sev admiring St Basil katedrāle un senās sienas Red Square Kremļa, skatās uz augšu ar apbrīnu vienā no Staļina septiņiem neglīts māsas, pozīcijā, lai Lielā par nakts maģijas un bedazzlement, vai pat piekārtiem veic patriarha dīķi off-iespēja nokļūšanu velns . . . Lai kur jūs dotos, un neatkarīgi no jums šajā pilsētā, jums ir pienākums justies gandrīz taustāms auru drāma, intrigas, kaislība, politika un godīgs skullduggery caurstrāvo katru elpas no salts gaisa.
Tēmekļi Maskava ir dzīves muzeja politiskās, reliģiskās un kultūras vēsture tūkstotī. Maskava var būt milzīgs apmeklētāju pieredzi - tur ir tikai tik daudz ko redzēt šo plašo un plaukstošu pilsētu, no patiesi cēlo uz aizvien tā nedaudz smieklīgi. Sekojiet mūsu virtuāls ceļvedis, lai atrastu būtisku vietu Krievijas galvaspilsētā.
Iepirkšanās Gaidīt nopietni shopaholics sākt hyperventilating, kad tās nonāk ārkārtas centri un upscale boutiques in pilsētas centrā. Visi lielie nosaukums zīmoli ir šeit, plus dažas no tām pricey vietējie ražotāji too. Krieviem patīk izskatīties labi un ir gatavi tērēt top rublis par tiesībām piekariņi, tādēļ iestāties liels spenders, ekskluzīvā centros vai dodies uz milzīgo noliktavās priekšpilsētā rakt dažas lēts elektronikas preces, kaulēties pagraba DVD un programmatūru no dažām mazāk nekā uzticamiem avotiem. Visas labas fun!
Suvenīrs Neskatoties uz daudzām izmaiņām tīrīt Krievijas pēdējo gadu laikā, tikai suvenīru, jāņem mājās ir (joprojām) slavenā Matryoshka lelle. Tas būtu lelli iekšpusē lelle iekšpusē lelle iekšā . . . Un labākā vieta, lai saņemtu Matryoshka lelle ir Izmailovsky Market, kas ir vislabāk sasniegt ar tumši zilā līnija uz metro, lai Izmailovsky Park. Saglabājiet jūsu maku aprakti ar vairākiem slāņiem apģērbu, un nepalaid garām šašliku (krievu barbekju). Side Piezīme: Lai gan klejojošs par Old Arbat, iespējams, ievērosit daudzi pārdevēji pārdod Matryoshka lelles. Vai nav tūristu un nopirkt vienu. Tas Tev izmaksās divas vai trīs reizes cenu Izmailovsky.

Maskava, Krievija

Trešdiena 8, Jūlijs

No wikipedia par MaskavaMaskava ir viena no Krievijas pilsētām un valsts galvaspilsēta, kas atrodas Krievijas rietumu daļā, aptuveni 640 km uz dienvidaustrumiem no Krievijas otras lielākās pilsētas Sanktpēterburgas. Caur pilsētu tek Maskavas upe. Maskavas platība ir 1081 km², un pēc iedzīvotāju skaita ir lielākā pilsēta Eiropā. Maskavā dzīvo 10, 56 miljoni iedzīvotāji. Maskava ir viena no divām Krievijas federālajām pilsētām. Otra Krievijas federālā pilsēta ir Sanktpēterburga. Maskava tiek saukta par "Krievijas sirdi", bet Sanktpēterburga - par "logu uz Eiropu".

Kopš 1147. gada, kad Maskava pirmo reizi ir pieminēta hronikās, šai pilsētai ir bijusi ļoti nozīmīga loma Krievijas vēsturē. 13. gadsimta beigās Maskava kļuva par Maskavijas galvaspilsētu; kopš tiem laikiem Maskavas iedzīvotāji ir zināmi kā maskavieši. Līdz 1991. gadam Maskava bija Padomju Savienības galvaspilsēta.

Mūsdienās Maskava nav tikai Krievijas politiskais centrs, bet arī valsts rūpniecības, kultūras, zinātnes un izglītības centrs. Vairāk nekā 600 gadus Maskava ir bijusi Krievu pareizticīgās baznīcas garīgais centrs. Maskavas Kremlis ir Krievijas prezidenta un Krievijas valdības, bet Svētā Danila klosteris - Maskavas patriarha rezidence. 2009. gada martā Maskava tika atzīta par pasaulē trešo dārgāko pilsētu. Pirms tam Maskava trīs gadus pēc kārtas tika atzīta par visdārgāko pilsētu pasaulē. Maskavā ir četras starptautiskas lidostas, deviņas dzelzceļa stacijas un kopš 1935. gada arī metro.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Krievija, Maskava