Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Katara

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Katara  
Informācija par valsti valsts kods: QA
kontinents: Āzija
galvaspilsēta: Doha
valodas: Arābu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800
GPS: 25 30 N, 51 15 E
elektrība: 240V/50Hz

naudas vienība:
Kataras rials: QAR
1QAR = 0.275 USD
1QAR = 0.217 EUR

telefona kods: +974

ceļojumu padomi un brīdinājumi Katara
Tūrisms Katara tūrisma pārvalde pirmo reizi rīko delegācija 40 ietekmīgu Sanāksmes, Incentive, konferenču un izstāžu (MICE) eksperti Dohā no 25. -30 septembrī. Programmas kulminācija būs 29 septembrī vienas dienas semināru, kurā delegācija tiks novērtēts par jaunākajiem notikumiem Katara plaukstošas ​​tūrisma un viesmīlības nozarē. Sadarbībā ar Vācijas lielāko tūrisma industrijas publikācijas, FVW, QTA ir izstrādājusi pasākumu programmu, lai iepazīstinātu ar Kataru un visas tās atrakcijas, kā arī uzsvērt tūrisma un viesmīlības infrastruktūra valstī.
Kultūra Katara kultūra ir jautājums par milzīgu lepnumu un godu Kataras cilvēkiem. Kataras cilvēki ir kulturāli ļoti aktīvi un mīlestību, lai izstādīt savu bagāto kultūras mantojumu. Tā kā valsts ir arābu izcelsmes, ir daudz arābu elementi kultūrā Katara. No paša sākuma uzņēmums valstī, Katara ir izstrādājusi dziļi tradicionālo un kultūras vērtību. Ir dažas paražas un tradīcijas Katarā, kas ir tipiski, lai valstī un bez, kas kultūras mantojuma Katara šķiet nepilnīgi.
Virtuve Šodien pārtikas Katara piedāvā vairākas virtuvi, kas veic nospiedumu pārtikas vairākas valstis kā Indija, Pakistāna, Irāna un Libāna, bet amerikāņu fast food ir vispopulārākais pārtikas Katara vidū jauniešu.
Valoda Kataras Valsts, Dawlet al-Katara. 796. 000. Valsts vai oficiālā valoda: Standarta arābu valodā. Lasītprasmes līmenis: 60% -76%. Imigrantu valodās: malajalu (6500), Tamil (2200), urdu (20. 000). Ietver arī Balochi, valodas Filipīnas (25. 000) un Šrilankā. Nedzirdīgo populācija: 31. 103. Atsevišķu valodu, kas attiecībā uz Katara skaits ir 3. No tiem, visi dzīvo valodās.
Klimata Vasarā (jūnijs-septembris) ir ļoti karsts un intensīvi mitrs. Ziema ir dzesētājs ar neregulāru nokrišņu. Pavasaris un rudens ir silts un patīkams.
Audums Viegls kokvilnas un gultasveļa, ir ieteicams vasaras mēnešos, bet izvairīties nēsāt zīda, kas pielīp pie ādas mitrumu. Džemperis noder vairāk nekā dzeses centri vasarā un jaka ir jābūt, lai vēsāks vakariem ziemas laikā. Ja jūs plānojat veikt kempings ceļojums pavasarī vai rudenī, jums būs priecīgs par papildu slānis apģērba naktī.

Doha, Katara

Piektdiena 7, Augusts

No wikipedia par Katara

Katara, oficiāli Kataras Valsts (دولة قطر, Dawlat Qaṭar) ir valsts Tuvajos Austrumos. Vienīgā valsts, ar ko tā dienvidos robežojas, ir Saūda Arābija. No pārējām debespusēm Kataru apskalo Persijas līcis. Atrodas Arābijas pussalas austrumos.

Katarā dzīvo aptuveni 1, 41 miljons iedzīvotāji, no kuriem lielākā daļa ir arābi. Lielākās minoritātes veido ieceļotāji no Dienvidāzijas un Irānas, kuri galvenokārt ir ieradušies valstī darba dēļ, bet ar laiku tur ir arī palikuši.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Katara, Doha