Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Doha

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Attēli Doha
 
 
 
Attēli Doha gada Panoramio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tirdzniecības kategorijas Doha
Informācijas kategorijas
ceļojumu padomi un brīdinājumi Doha
Tūrisms Katara ir izstrādājusi pati no tā slikts pērļu zvejas valsti, lai starp bagātākajiem Persijas līča valstīm vienu, pateicoties izmantošanu naftas un gāzes atradnes kopš 1940. Vairākums no valsts klāj smilšu kāpas un sāls dzīvokli. Dohas pilsēta ir bagāta ar tradicionālo arābu maisījumu apvienojumā ar moderno arhitektūru. Starp tiem, kas ir īpaši interesanti, ir Grand mošeja ar vairākiem kupoliem un Abu Bakir al-Siddiq Mosque. Ziemeļos ir diezgan maz vēsturiskajām vietām, piemēram, Umm Salal Mohammed, kas ir liels ciems iekaroja 19. gadsimta cietoksni drupas.
Cultura Tāpat kā magnēts, Doha muzejs Islamic Art vērš jūs uz to uzreiz, kad redzams no tālienes. Es paātrināt mans solis varētu kļūt par šo lielisko darbu, arhitektūras, cik drīz vien iespējams. Tuvojas par nelielu slīpumu punctuated pēc datuma plaukstām uz vienu vai otru pusi, es pēkšņi ēkas iekšienē. Pa kreisi, pa labi un man priekšā ir jūra! Pretī muzejam pieaugums skyscrapers Doha City, katrs brīnums mūsdienīgu dizainu. Tas ir ļoti kontrasta noteikšanu dzimis estētikas un sinerģiju!
Pārtika un dzērieni Daudz mērā, ka Qataris ir paustās gaisa kondicionēšanas, tie ir arī, lai šokējošs pakāpi, kas veikti, lai amerikāņu ātrās ēdināšanas ķēdēs. Inside Villagio Mall, piemēram, jūs varat atrast Mcdonalds, KFC (tie pat piegādāt), Hardees, Krispy Kreme, TGI piektdienās, Makaroni Grill, Quiznos, aukstā Stone Creamery, Baskin Robbings un vēl un vēl un vēl un vēl. Šķiet, ka vidējā cena par maltīti ātrās ēdināšanas vietās ir aptuveni 20 riyals ($ 5, 50), un vietās, piemēram, TGI piektdiena maltīti, šķiet, darbojas ap 50 riyals ($ 13). Tāpēc es domāju, šīs cenas ir vairāk vai mazāk saskaņots ar to, ko jūs gaidījāt maksāt atpakaļ valstīs. Esmu arī redzējis Arby s (tiem, kam patīk gumija sviestmaizes) Applebee ir, Cinnabon, chillis un vēl dažus, ka es nevaru atcerēties tagad. Būtībā, ja tas ir amerikāņu pārtikas ķēdē, tad varat droši atrast šeit.

Doha, Katara

Otrdiena 7, Jūlijs

No wikipedia par Doha

Doha (, ad-Dawḥa vai ad-Dōḥa) ir Kataras lielākā pilsēta un valsts galvaspilsēta. Tā atrodas pie Persijas līča. Pilsētā galvenokārt nodarbojas ar naftas ieguvi un zvejniecību. 2006. gadā Dohā notika Āzijas sporta spēles.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Katara, Doha