Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Portugāle

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Portugāle  
Informācija par valsti valsts kods: PT
kontinents: Eiropa
galvaspilsēta: Lisabona
valodas: Portugāļu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 39 30 N, 8 00 W
elektrība: 230V/50Hz

naudas vienība:
eiro: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefona kods: +351-21

ceļojumu padomi un brīdinājumi Portugāle
Tūrisms Ja viens vārds varētu apkopot vizīti Portugālē, tas būtu romantika. Tāpēc, lai kur jūs palikt šajā valstī, jums būs pārliecināts, baudīt īsteni romantiska uzturēšanos. Pirmkārt, tur ir jūra. Portugāles baudīja ilgi mīlas dēka ar okeānu. Galu galā, tas bija tas, kas ļāva portugāļu pētnieki, lai uzsāktu savu slaveno atklājumos. Bet tas arī uzbur sajūtu nostalģija, zaudējumus, neatlīdzināmi mīlestību skumjas, un izteikti Portugāles sajūtu saudade.
Klimata Portugālē klimats ievērojami atšķiras no reģiona uz citu, un to ietekmē reljefs, platuma un jūras tuvums, kas piedāvā maigas ziemas, īpaši Algarve. In Porto e Norte jomā un Beiras reģionu tuvāk Spāniju, jo īpaši iekšzemes, , ziemas ir aukstākas, kaut gan temperatūra joprojām ir vieglas, salīdzinot ar pārējo Eiropu. Ir daži sniegputenī. Tas notiek visvairāk Serra da Estrela kalni, kur atrodas augstākais punkts kontinentālajā Portugālē (1991 m) un ja dažreiz ir iespējams slēpot.
Virtuve Portugāļu virtuvi raksturo bagāta, aizpildot un pilnīgu aromātu ēdieniem un ir cieši saistīta ar Vidusjūras virtuvi. Portugāles bijušo koloniālo īpašumu ietekme ir arī ievērojama, it īpaši plašu lieto garšvielas. Šīs garšvielas ietver piri piri (maza, ugunīgs čili piparus), un melnie pipari, kā arī kanēli, vaniļu un safrānu. Olīveļļa ir viens no portugāļu ēdienus bāzu gan ēdiena gatavošanas un garšas ēdienu. Ķiploki tiek plaši lietots, jo ir garšaugi, piemēram, koriandru un pētersīļus. Brokastis ir tradicionāli tikai kafija un maize roll ar sviestu, ievārījumu, sieru vai šķiņķi. Pusdienas, bieži vien ilgst vairāk nekā stundu, tiek pasniegtas no plkst un 02:00 vai 01:00-03:00 un vakariņas parasti pasniedz vēlu, ap vai pēc 08:00. Ir trīs otrie ēdieni, pusdienas un vakariņas parasti ietver zupa. Kopējo zupa ir Caldo verde ar kartupeļiem, sasmalcinātus lapu kāposti un gabalos chouriço desas. Starp zivīm receptes, Bacalhau (COD) ēdieni ir iespiedies. Tipiskākās deserti rīsu pudiņš (rotātas ar kanēli), un karameļu krēms, bet arī bieži ietver dažādas sieru. Visizplatītākās šķirnes ir izgatavotas no aitas vai kazas piena, un ietver Queijo da Serra no reģiona Serra da Estrela. Tautas mīkla ir pasteļa de nata, neliels olu krēms pīrāgu pārkaisa ar kanēli.
Valoda Portugāļu (português (Palīdzība · info) vai lingua Portuguesa) ir romāņu valoda, kas radās senajos Galīcijā, [3] [4] [5], mūsdienās Galīcijas un Portugāles ziemeļos, un izplatīties, ar Reconquista, līdz Portugāles dienvidiem un ar portugāļu atklājumiem uz Brazīliju, Āfrikā un citās pasaules daļās. Tā ir oficiālā valoda Eiropas Savienībā, Amerikas valstu organizācija, Āfrikas Savienību, un Lusophone valstīm. Tas ir apmēram 272. 900. 000 runātāju padarot to piektā visvairāk runāto valodu pasaulē. Portugāļu valoda ir trešā visvairāk runāto valodu Rietumu puslodē, un visvairāk runā dienvidu puslodē.
Kultūra Portugāles kultūra ir rezultāts sarežģītu plūsmas dažādu civilizāciju laikā pēdējo Millenia. No aizvēsturiskiem kultūru, tās Pre-romiešu civilizāciju (piemēram, Lusitanians, Gallaeci, Celtici un Cynetes, citu starpā), kas iet caur savus kontaktus ar feniķiešu-Kartāgas pasaulē, romiešu periodā (skatīt Hispania, Lusitania un Gallaecia), ģermāņu iebrukumiem un sekojošu norēķinu Suevi un Buri (skat. Suebic Karaliste Galisijā) un vestgots (sk. vestgotu Karaliste), un, visbeidzot, mauru Umayyad iebrukuma Hispania un turpmākā Reconquista, visi ir devuši nospiedums par valsts kultūru un vēsturi.
Par tiesāšanās izdevumiem Dzīves Portugālē izmaksas pārvietojas līdz par ar citām Eiropas tautām, jo ​​tā pievienojās Eiropas Savienībai 1986. Portugāle ir iespējams uzskatīt par attīstītu valsti, ka rādītāji augstu tautas attīstības indeksu. Preču cenas ir kāpušas, bet algas cilvēki arī veido par pastāvīgu inflāciju.
Valūta Oficiālās Portugāle valūta, kas reiz bija Escudo, ir pilnībā aizstāts ar eiro kopš 2002. Euro ir oficiālā valūta aptuveni 13 Eiropas Savienības valstīm, jo ​​tā bija ieviesta, un izplatīts Jan 1, 2002.

Lisabona, Portugāle

Pirmdiena 13, Jūlijs

No wikipedia par Portugāle

Portugāle, oficiāli Portugāles Republika (República Portuguesa), ir Dienvideiropas valsts, kura atrodas Pireneju pussalā. Tās vienīgā kaimiņvalsts ir Spānija, bet Portugāles rietumu un dienvidu piekrasti apskalo Atlantijas okeāns. Portugāles sastāvā ietilpst arī Atlantijas okeānā esošās Azoru salas un Madeiras sala. Rietumos no valsts galvaspilsētas Lisabonas atrodas Eiropas galējais rietumu punkts - Rokas rags.

Pirms mūsu ēras Portugāles teritorijā dzīvoja ibēri, ķelti un luzitāņi. Viena no versijām apgalvo, ka tieši luzitāņi ir portugāļu senči. Portugāles teritoriju ir iekarojuši gan Kartāga, gan Romas Republika, gan mauri. 1139. gadā Portugāle ieguva neatkarību no Spānijas un kļuva par karalisti. 1179. gadā arī Romas pāvests atzina tās neatkarību. 15. gadsimtā Portugāle kļuva par lielāko jūras braucēju nāciju. Tā Brazīlijā, Āfrikā, Arābijā, Indijā un Ķīnā dibināja kolonijas. 1580. gadā Portugāle nonāca spāņu kontrolē, bet pēc 60 gadiem atkal atguva neatkarību. 1807. gadā valsti iekaroja Napoleons Bonaparts. 1911. gadā Portugāle kļuva par republiku. 1926. gadā notika militārs apvērsums, kuram sekoja Antonio Salazara diktatūra, kas ilga līdz 1968. gadam. 1949. gadā Portugāle bija viena no 12 NATO dibinātājvalstīm. Kopš 1986. gada Portugāle ir Eiropas Savienības dalībvalsts.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Portugāle, Lisabona