Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Palau

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Palau  
Informācija par valsti valsts kods: PW
kontinents: Austrālija, Okeānija
galvaspilsēta: Korora
valodas: Angļu, palauiešu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900
GPS: 7 30 N, 134 30 E
elektrība: 115/230V/50Hz

naudas vienība:
ASV dolārs: USD
1USD = 0.789 EUR

telefona kods: +680

ceļojumu padomi un brīdinājumi Palau
Klimata Labākais laiks, lai apmeklētu: Palau bauda patīkami silts klimats visu gadu gada vidējā temperatūra ir 27 ° C (82 ° F). Smagāko nokrišņu daudzums notiek no jūlija līdz oktobrim, bet taifūni ir reti.
Virtuve Palauan cuisine ietver vietējos ēdienus, piemēram, maniokas, taro, jamss, kartupeļi, zivis, un cūkgaļa. Rietumu virtuvi ir labvēlīgi jauniešu vidū Palauans. Palau ir ļoti mazs iedzīvotāju ar daudz ārvalstu tūristu. Restorāni uz galvenās salas Koror sastāv galvenokārt no korejiešu ēdienu, kā arī ķīniešu, burgers, pica, makaroni, uc Vietējā virtuve sastāv galvenokārt no sakņu dārzeņiem, zivīm, cūkas un vistas, bet jūs neatradīsiet restorāns, kas piedāvā šāda tarifa. Arī Palau piedāvā visvairāk nepāra virtuvi kādreiz iedomāties, augļu sikspārnis. To pašu var pieprasīt pārējo Mikronēzijas izņemot to, ka Mikronēzijas atpūtas neredz daudz tūrisma un tā ir daudz mazāk restorāniem. Tūristi ēd galvenokārt pie viesnīcas šo mazāk apmeklēja salu. Daži vietējie pārtikas produkti ietver alkoholisko dzērienu, kas izgatavots no kokosriekstiem no koka, dzēriens izgatavots no kava augu saknēm, un par beteļriekstus košļājamā.
Valoda Palauan (arī speltas Belauan) ir viens no diviem nacionāli atzītas oficiālās valodas, kurās runā Palau Republikā (otra ir angļu valodā). Tas ir loceklis Austronesian saimes valodām, un tiek uzskatīts par vienu no divu valodu Mikronēzija (otra ir Chamorro), kas pieder Sunda-Sulawesi grupa; visi pārējie tiek uzskatīti dalībnieki vai nu Mikronēzijas vai Polinēzijas nepiederoša apakšgrupas Oceanic.
Izmaksas Melekeok ir vispārējo dzīves dārdzības indekss, kas pielīdzina to ar zemo dzīves dārdzību vietās. Vispārējās dzīves dārdzības indeksu veido definētajiem daudzumu tās pašas preces un pakalpojumus visās 13 Grozs grupas cenas. Melekeok pašlaik ranžēta 234 kopumā, dārgākā vieta pasaulē emigrantiem, lai dzīvotu, no 300 starptautisko vietās.

Korora, Palau

Sestdiena 6, Jūnijs

No wikipedia par Palau

Palau ir valsts Mikronēzijā, Karolinu salu arhipelāgā, Klusā okeāna rietumu daļā. Valsts teritoriju veido ap 300 salas un saliņas, galvenokārt vulkāniskās un koraļļu salas. 26 lielākas salas. Krasta līnija 1519 km. Valsts iedalās 16 štatos.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Palau, Korora