Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Pakistāna

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Pakistāna  
Informācija par valsti valsts kods: PK
kontinents: Āzija
galvaspilsēta: Islamabada
valodas: pendžabi, urdu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800
GPS: 30 00 N, 70 00 E
elektrība: 230V/50Hz

naudas vienība:
Pakistānas rūpija: PKR
1PKR = 0.017 USD
1PKR = 0.013 EUR

telefona kods: +92-51

ceļojumu padomi un brīdinājumi Pakistāna
Klimata Pakistānas atrodas mērenā zonā. Klimata parasti daudzveidīgs visā valstī, ko raksturo karstajām vasarām un vēsā vai aukstā ziemas. Augšdaļas Pakistāna parasti saņem nokrišņiem no Rietumu traucējumus. No jūnija līdz septembrim lielākā daļa valsts nav sasieti ar Dienvidrietumu musons.
Tūrisms Pakistāna ir viena no vismazāk apmeklētās valstis uz zemeslodes šobrīd, pateicoties tā hronisku insurgencies, slikta starptautisko tēlu kā daļēji nav valsts, un drošības trūkums, jo īpaši, lai rietumniekus, jo spēcīga anti-West jūtas. [Nepieciešama atsauce] Ar tās dažādu kultūru, cilvēkiem un ainavām ir piesaistījusi 0. 700. 000 tūristus uz valsts, kas 2005, gandrīz divas reizes, lai, ka pirms desmit gadiem [1] Tūrisma Pakistānā bija savos ziedu laikos laikā 1970-kad Pakistānas saņēma nepieredzētu apjomu ārvalstu tūristi, thanks. līdz hipijs liecības. Galvenie galamērķi izvēles šiem tūristiem bija Khyber Pass, Pešavara, Karači, Lahore, Swat un Rawalpindi. [
Kultūra Sabiedrību un kultūru Pakistāna (urdu: ثقافت پاکستان) aptver vairākas dažādu kultūru un etnisko grupu: Punjabis, Kašmiras, Sindhis austrumos, Muhajirs, Makrani dienvidos, Baloch un Pashtun rietumos un seno Dardic, Wakhi un Burusho kopienās ziemeļos. Šie Pakistānas kultūrām ir ievērojami ietekmē daudzas apkārtējo valstu kultūru, piemēram, turku tautu, persiešu, afgāņu un indiešu Dienvidu Āzijā, Centrālāzijā un Tuvajos Austrumos.
Valoda Valodas Pakistānas ietver divas oficiālās valodas: Urdu, kas ir arī Pakistānas valsts valodu un lingua franca, kā arī angļu valodā. Turklāt Pakistāna ir četras galvenās provinces valodās: Punjabi, Puštu, sindhu, un Balochi, kā arī trīs galvenos reģionālās valodas: Saraiki, Hindko un Kašmiras.
Virtuve Pakistānas virtuvi (urdu: پاکستانی پکوان) var raksturot kā rafinēts maisījums dažādu reģionālo ēdienu tradīcijām Dienvidāzijas subkontinentu. Pakistānas virtuve ir pazīstama ar savu bagātību un garšu. Ietvaros Pakistānas, virtuvi ievērojami atšķiras no reģiona uz reģionu, kas atspoguļo valsts etnisko un kultūras daudzveidību. Pārtika no austrumu provincēs Sindh un Punjab, kā arī Pakistānas pārvaldītajā Azad Kašmirā reģionā ir diezgan līdzīgs virtuvi Indijas ziemeļos, un to var ļoti pieredzējis un asiem ēdieniem, kas ir raksturīgs Dienvidāzijas reģionā garšu . Pārtikas citās Pakistānas, it īpaši Baločistānas, Gilgit-Baltistan, Khyber Pakhtunkhwa un Federāli Pārvalda cilšu Apgabali, nozīmē izmantot vieglu aromātisku garšvielu un mazāk eļļas, kas raksturo līdzība ar virtuvi kaimiņu Afganistānā, Irānā un Centrālāzijā.

Islamabada, Pakistāna

Trešdiena 15, Jūlijs

No wikipedia par Pakistāna

Pakistāna, oficiālais nosaukums Pakistānas Islāma Republika (اسلامی جمہوریۂ پاکستان), ir valsts Dienvidāzijā. Tā robežojas ar Irānu, Afganistānu, Ķīnu un Indiju. Pakistānas dienvidus apskalo Arābijas jūra, kas ir viena no Indijas okeāna jūrām. Pakistānas valsts ir deklarēta 1947. gadā. Pirms tam tā bija daļa no Britu Indijas, kuru apdzīvoja musulmaņi. Lielākā daļa no pārējās Britu Indijas, kuru apdzīvoja hinduisti un citu reliģiju pārstāvji, bija pamats Indijas valstij. Mūsdienās joprojām Pakistānai ar Indiju ir konflikts par musulmaņu apdzīvoto Kašmīru. 1956. gadā Pakistāna pati sevi proklamēja par pirmo islāma republiku pasaulē. 1971. gadā Austrumpakistāna, kas bija daļa no valsts, ieguva neatkarību un tika nosaukta par Bangladešu.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Pakistāna, Islamabada