Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Nīderlande

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Nīderlande
 
Informācija par valsti valsts kods: NL
kontinents: Eiropa
galvaspilsēta: Amsterdama
valodas: Holandiešu, frīzu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 52 30 N, 5 45 E
elektrība: 230V/50Hz

naudas vienība:
eiro: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefona kods: +31-20

ceļojumu padomi un brīdinājumi Nīderlande
Tūrisms Tūrisms ir svarīga ekonomikas nozare Nīderlandē. Valsts saņem aptuveni 10 miljonus ārvalstu apmeklētāju katru gadu, galvenokārt no Vācijas, Apvienotās Karalistes, ASV un Beļģijā [1]. Nīderlande ir blīvi apdzīvotā valsts. Amsterdama ir galvaspilsēta un lielākā pilsēta pazīstama ar tās daudzajiem kanāliem, vēsturiskās ēkas, sarkano lukturu rajons (De Wallen) un kaņepju kafijas veikalos. Var iegādāties un lietot marihuānu, nebaidoties no kriminālvajāšanas Nīderlandē, kas turklāt ir reti lielākajā daļā rietumu valstīs, un ir radījis lielu skaitu "narkotiku tūristiem" no ārzemēm. Amsterdama ir pilsēta ar bagātu kultūru un vēsturi ar populārām apskates vietām, piemēram, Van Gogh muzejs, Rijksmuseum (Valsts muzejs), Rembrandt House muzejs un Anne Frank House.
Klimata Nīderlandē ir piejūras klimats ar vēsām vasarām un maigām ziemām. Vidējā temperatūra ir par 2 ° C (36 ° F) janvārī un 19 ° C (66 ° F) jūlijā, ar gada vidējo rādītāju aptuveni 10 ° C (50 ° F). Mākoņi parasti parādās katru dienu, un ziemas mēnešos migla bieži abounds, savukārt nokrišņu daudzums notiek bieži. Vidējais gada nokrišņu daudzums ir apmēram 76, 5 cm (30). Vieglas, mitras klimats ir ideāli piemērots piena un lopkopības veicināšana, bet tikai saules ierobežo audzēšanu pārtikas kultūru. Lasīt tālāk: Klimata - Nīderlande - vidējā, kultūru, gada, temperatūras http://www. nationsencyclopedia. com/Europe/Netherlands-CLIMATE. html # ixzz1ZKnFIv3H
Kultūra Holandiešu kultūru, vai arī ar Nīderlandes kultūras, ir ļoti daudzveidīga, atspoguļojot reģionālās atšķirības, kā arī ārzemju ietekmi, pateicoties tirgotāju un izpētīt no Holandes garu un imigrantu pieplūduma. Nīderlandes un holandiešu cilvēkiem ir bijusi svarīga nozīme gadsimtiem kā kulturāli liberālu un tolerantu centrs, ar Holandes Zelta laikmets par zenīts.
Virtuve Holandiešu virtuve ir veidota ar lauksaimniecības produkciju un vēsturi Nīderlandē. To raksturo tās nedaudz ierobežots daudzveidības ēdieni, augsts patēriņš dārzeņu, salīdzinot ar gaļas patēriņš, un no ēdieniem veselīgumu. Sakarā ar Holandes koloniālo pagātni, ir bijusi ievērojama Āzijas ietekme uz holandiešu virtuvi. No 16 gadsimtā visas garšvielas galvenokārt no holandiešu Indies veidu ievesti holandiešu virtuvi. Tādējādi daudzi tradicionālie holandiešu ēdieni (lielā mērā), kas aromatizēti ar Dienvidaustrumu Āzijas garšaugi un garšvielas. Vēlāk indonēziešu ēdieniem, piemēram, Nasi goreng, rīsi ar vistas vai cūkgaļas, kļuva par daļu no holandiešu virtuvi. Sakarā ar šo, vietējā ķīniešu takeaway restorāniem Nīderlandē ir arī ievērojama indonēziešu ietekmē, kā rezultātā daudz restorānu stils sevi "ķīniešu Indonēzijas".
Valoda Oficiālā valoda Nīderlandē ir holandiešu valoda, kurā runā gandrīz visi Nīderlandes tautai. Holandiešu arī runā Flandrijā un Surinama. Tā ir West ģermāņu, Low Frankonijas valodu, kas radās viduslaikos (ap 470) un tika standartizēts 16 gadsimtā.
Iepirkšanās Iepirkšanās Nīderlandē var būt viens no vairāk patīkams activies valstī. Ir vairākas jomas, liels iepirkšanās Nīderlandē, ar daudziem no viņiem tiks koncentrēti Amsterdam. Vai jūs plānojat, lai izdarītu pirkumu, Nīderlandē vai iepirkšanās Amsterdamā, jūs atradīsiet, ka Nīderlandes valūta ir tā pati visā kuģa. Iepirkumu mazos ciematos ārpus lielākā pilsētas robežās var būt arī daudz jautrības.
Valūta Kopā ar daudzām citām Eiropas Savienības valstīm, Nīderlande ir pieņēmusi Eiro (€), jo tās naudas vienību 2002. Ja nāk no citā valstī, kur eiro ir izmantota, tāpēc vairs nav nepieciešama ceļotājiem, vai expats, lai apmainītos ar savu valūtu, savas ierašanās Nīderlandē. Banknotes nāk ar nominālvērtību 5, 10, 20, 50, 100, 200 un 500 eiro, bet monētas ir ar nominālvērtību 1 un 2 eiro un 1, 2, 5, 10, 20 un 50 centiem (100 centi = 1 eiro) . Naudu citās valūtās var tikt mainīta uz eiro bankās, pasta nodaļās vai GWK maiņas birojiem, kuru var atrast lidostās, galvenajām dzelzceļa stacijās un citās tūrisma jomās. Nav neformāla valūtas tirgus darbojas legāli Nīderlandē, un visi bankās un valūtas maiņas birojiem ir pienākums izmantot dominējošo valūtas maiņas kursu, kas būtu publiski redzams. Tur parasti ir, lai mainītu valūtu maksu, lai gan tas var būt diskontēti studentiem sniegšanas starptautisko studentu karti.

Amsterdama, Nīderlande

Svētdiena 12, Jūlijs

No wikipedia par Nīderlande

Nīderlande, oficiālais nosaukums Nīderlandes Karaliste (Koninkrijk der Nederlanden), ir Rietumeiropas valsts. To ziemeļos un rietumos apskalo Ziemeļjūra, austrumos tā robežojas ar Vāciju, bet dienvidos — ar Beļģiju. Lai gan tā ir viena no mazākajām valstīm Eiropā, tai vienmēr ir bijusi nozīmīga loma Eiropas dzīvē. Kopā ar Beļģiju un Luksemburgu Nīderlande veido tā saukto Beniluksa ekonomisko savienību. Lai gan valsts galvaspilsēta ir Amsterdama, valsts valdība atrodas Hāgā. Nīderlandi regulāri apdraud plūdi, jo aptuveni puse no valsts teritorijas atrodas zem jūras līmeņa.

Regulāri Nīderlande tiek saukta par Holandi, lai gan patiesībā šis termins attiecas tikai uz divām Nīderlandes provincēm: uz Ziemeļholandi un Dienvidholandi.

Karalistes pakļautībā atrodas arī vairākas bijušās kolonijas Mazajās Antiļu salās: Aruba, Bonaire, Kirasao, Saba, Sintēstatiusa un Sintmārtena (izņemot Arubu, pārējās teritorijas agrāk veidoja Nīderlandes Antiļas).
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Nīderlande, Amsterdama