Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Amsterdama

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Attēli Amsterdama
 
 
 
Attēli Amsterdama gada Panoramio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tirdzniecības kategorijas Amsterdama
Informācijas kategorijas
ceļojumu padomi un brīdinājumi Amsterdama
Tūrisms Amsterdam ir plaša spektra izklaides un kultūras apskates objektiem, kas svārstās no aizraujošu vecās ēkās, piemēram, Oude Kerk, uz dīvainībām, piemēram, Hash Marihuana muzejs. Muzeji ir galvenais tūristu piesaistes Amsterdamā. Visi zina Rijksmuseum, Van Gogh muzejs un Stedelijk Museum, bet tur ir daudz, daudz vairāk. Amsterdam ir vairāk nekā piecdesmit muzeju, kas piesaista daudzus miljonus apmeklētāju katru gadu. Lasiet vairāk par Amsterdamā muzeju. Šādas vietas un pieminekļi ir arī interese un ir būtiska daļa no Amsterdamas pieredzi.
Cultura Amsterdam Kultūra Amsterdam ar to ir plaukstošu un daudzveidīgu kultūras ainu ir vairāk nekā dažu pēdējo desmitgažu laikā uzplauka, pateicoties atjaunotā interese par holandiešu kultūru un dzīvesveidu, un viss holandiešu valodā. Amsterdama ir mūzikas pilsēta, kas piedāvā virkni mūzikas stilus no ielas izpildītājiem un carillons ar vairāk inteliģents dienā un vakarā izrādes Concertgebouw (Concert Hall), Concertgebouwplein. informāciju, apmeklējiet www. concertgebouw. nl), kas ir atzīmēts ar savu lielisko akustiku. Par lielāko daļu vasaras vakaros, tas ir iespējams, punters apmeklēt orgānu koncertu vai baroka kamermūzikas apsvērumā vienā no Amsterdamas lielisku vecas baznīcas, kā Oude Kerk un Nieuwe Kerk.
Iepirkšanās Amsterdama ir pilsēta senlietas, grāmatas, dimanti, un curiosities. Vispār, veikals-darba laiks ir 1-18:00 pirmdienās un 9/10am-6pm otrdienas līdz piektdienai. Lielākā daļa dalībvalstu ir vēlu naktī iepirkšanās ceturtdien līdz 21:00, un aizvērt agrāk sestdienās, plkst 05:00. Daži lielveikali, piemēram, Albert Heijn būs atvērta līdz 8 vai 22:00. Svētdienās, jūs varat iepirkties pilsētas centrā, Kalverstraat, Damrak, Leidsestraat, un netālu Noorderkerk. Kalverstraat dzīvot web cam. Tā kā daudzi ceļu pilsētas centrā ir slēgts uz automašīnām, tas padara patīkamu iepirkšanos. Jūs joprojām atrast autobusu, tramvaju, taksometru un velosipēdu gan, lai skatīties, jūs soli. Ir vairāki "iepirkšanās koridori" pilsētā un katrai no tām ir savs charms un specialitātes.
Izmaksas Vilciens uz un no lidostas Euro 3, 60 Pack of 20 cigaretes € 4 litra pudele minerālūdens: € 2, 50 (lētāk lielveikalos) 33cl pudeli alus: € 1, 50 (lētāk lielveikalos) Financial Times laikraksts: 5 € Times laikraksts 3 € pilsētas centrā tramvaja / autobusa biļete: 1, 60 € (1 zona) Pieaugušo futbols Ajax biļete: 25 € Trīs ēdieni ar vīnu vai alu: No € 50 vienas guļamistabas dzīvoklis pilsētas centrā € 200, 000 uz augšu vai uz visu kanālu māja, kurā six visu grīdu € 700, 000 uz augšu
Tēmekļi Apmeklētāji, kas ierodas Centrālā stacija parasti piliens viņu žokļu redzot daudzstāvu velosipēdu dzīvoklis ", autostāvvieta struktūra izmanto tūkstošiem dienā un daudzu fotogrāfija tēmu. No turienes, dodies uz dienvidiem virzienā vienmēr dzīva Dam Square, jāpapildina ar Karaļa pils un Nieuwe Kerk (New baznīca) uz rietumiem un National Monument, pieminot upurus II Pasaules kara, uz austrumiem. Sekojiet rosīgs shopper's-haven Kalverstraat uz Spui, mājās uz iknedēļas grāmatu un mākslas tirgus. Atrast aleja, kas ved uz Begijnhof, mierīgu slēptās pagalmu griezīgs ar burvīgu namiem vientuļas sievietes, kas ieķīlāt savu laiku reliģisko pakalpojumu. Pastāv arī neliela kapela vērts apmeklēt.

Amsterdama, Nīderlande

Sestdiena 11, Jūlijs

No wikipedia par Amsterdama

Amsterdama ir pilsēta Nīderlandes centrālajā daļā, pie Amstelas upes ietekas Eiselmērā. Nīderlandes galvaspilsēta un lielākā pilsēta, tomēr valsts valdība atrodas Hāgā. Amsterdama arī nav Ziemeļholandes galvaspilsēta (tā ir Hārlema). Liels ekonomikas un finanšu centrs. Otra lielākā (aiz Roterdamas) Nīderlandes osta. Amsterdamā notika 1928. gada Vasaras Olimpiskās spēles.

Pilsētas centru daudzi kanāli sadala salās, tāpēc Amsterdama iesaukta par "Ziemeļu Venēciju".

Pilsētā atrodas vairāki pasaulslaveni muzeji:
Nacionālais muzejs (Rijksmuseum) ar Rembranta (9 gleznas), Vermēra (4 gleznas) un Halsa darbiem Van Goga muzejs (Van Gogh Museum) Rembranta muzejmāja (Rembrandthuis) Stedelijk Museum - modernās mākslas muzejs Annas Frankas muzejmāja (Anne Frankhuis)


Amsterdama ir pazīstam ar savu koncertzāli Concertgebouw, un tās pasaulslaveno orķestri Koninklijk Concertgebouworkest, kuras diriģents kopš 2004. gada ir Mariss Jansons.

Pazīstama arī ar savu "sarkano lukturu" rajonu - Wallen, kurā atrodas arī daudzi Coffeeshop - marihuānas kafejnīcas, kuras lietošana Nīderlandē ir atļauta.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Nīderlande, Amsterdama