Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Monako

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Monako  
Informācija par valsti valsts kods: MC
kontinents: Eiropa
galvaspilsēta: Monako
valodas: Franču, Angļu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900
GPS: 43 44 N, 7 24 E
elektrība: 220V/50Hz

naudas vienība:
eiro: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefona kods: +377

ceļojumu padomi un brīdinājumi Monako
Kultūra Monako kultūra raksturojas ar etnisko grupu, piemēram, franču, itāļu, Monako. No kopējā iedzīvotāju skaita Monako, lielākā daļa cilvēku ir sekotāji Romas katoļu ticību. Monako kultūru, kas ir konstatēta šodien ietekmē etniskās ciltis klātesoši, viņu tradīcijas un reliģisko pārliecību.
Valoda Oficiālā valoda Monako ir franču, bet ir vairāki runā valodās, tostarp Monako, valsts valodā Monako cilvēkiem.
Virtuve Jūras tuvums ir novedis pie popularitātes jūras veltēm Monako. Zivis veido svarīgu daļu no uztura Monako cilvēkiem un ir galvenie jautājumi, Monako receptēm. Tā, piemēram, restorāni Monako ir konstatēts, kalpo daži no ļoti populāri ēdieni, kurā zivis. Pārtikas ieradums Monako cilvēku raksturo gaismas brokastīm klātbūtni, bet smagāks pusdienas un vakariņas. Īpašos gadījumos ir atzīmēti ar apkalpošanu ēdienus. Šie festivāli ietver Ziemassvētki, Lieldienas, Lent Carnival. Ir Monako klātbūtnē daudzi restorāni, kas piedāvā augstas kvalitātes pārtiku.
Klimata Monako ir vieglas klimats visu gadu, karstākie mēneši ir jūlijs un augusts, un stilīgākais ir janvārī un februārī. Lietus galvenokārt ietilpst vēsākos ziemas mēnešos, un ir tikai 60 dienas lietus gadā vidēji.
Valūta Monako, tiny valstij Eiropā ir eiro kā savu valūtu. Neskatoties uz to, ka Monako valūta ir eiro, Monako nav Eiropas Savienības dalībvalsts. Valūta Monako ir palīdzējuši tai sasniegt atsevišķu pozīciju ziņā bagāts ekonomiku.
Izmaksas Monako ir vispārējo dzīves dārdzības indekss, kas pielīdzina to ar augstu dzīves dārdzību vietās. Vispārējās dzīves dārdzības indeksu veido definētajiem daudzumu tās pašas preces un pakalpojumus visās 13 Grozs grupas cenas. Monako pašlaik ranžēta 21 kopumā, dārgākā vieta pasaulē emigrantiem, lai dzīvotu, no 300 starptautisko vietās.

Monako, Monako

Trešdiena 5, Augusts

No wikipedia par Monako

Monako Firstiste (, monagasku: Principatu de Munegu) ir konstitucionāla monarhija Eiropā. Pēc teritorijas otra mazākā valsts pasaulē (aiz Vatikāna. Visblīvāk apdzīvotā valsts pasaulē. Atrodas Franču Rivjerā, starp Franciju un Vidusjūru, dažus kilometrus no Itālijas robežas.

Monako pazīstama ar Montekarlo kazino un Formulas 1 Monako GP sacensībām. Pazīstama arī ar savām bankām.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Monako, Monako