Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Luksemburga

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Luksemburga  
Informācija par valsti valsts kods: LU
kontinents: Eiropa
galvaspilsēta: Luksemburga
valodas: luksemburgiešu, Vācu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 49 45 N, 6 10 E
elektrība: 220V/50Hz

naudas vienība:
eiro: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefona kods: +352

ceļojumu padomi un brīdinājumi Luksemburga
Tūrisms Luksemburga iespējams ir mazāk apmeklēta nekā tai vajadzētu būt. Luksemburga ir skaista, kompakts valsts ar bagātīgu dabas skaistumu, interesantu vēsturi, daudzas pilis, un vairāk. Meklēt ceļojumu un tūrisma informācijas ceļotājam uz Luksemburgu šeit.
Klimata Labākais laiks, lai apmeklētu: Warm laika no maija līdz septembrim un sniega visticamāk ziemas mēnešos. Ziemeļu (Ardēnu reģiona) mēdz būt mitrāks un vēsāks, nekā dienvidos.
Virtuve Luksemburga virtuve atspoguļo Luksemburgas nostāju attiecībā uz robežas starp latīņu un ģermāņu pasaulēm, kas ir stipri ietekmē kaimiņu Francijas un Vācijas virtuves. Nesen tā ir bijusi ietekme no daudziem itāļu un portugāļu imigrantiem. Lielākā daļa īpaši dzimtā Luksemburgas Lielhercogistes ēdienus, ko patērē kā tradicionālie dienas biļetes, dalīties saknes Luksemburgas Lielhercogistes zemniecību līdzīgi vācu virtuvi un krasā pretstatā sarežģītākas franču.
Valūta Eiro ir oficiāli apstiprināta Luksemburgas valūtu. Šī valsts agrāk bija Luksemburgas Lielhercogistes franku par savu valūtu. Tas bija lietošanā no 1854 līdz 1999. Tomēr, ar izmaiņām uzsākta gandrīz visu kontinentu, Luksemburga ir arī pielāgots eiro kā savu oficiālo valūtu. Vecās valūtas Luksemburgas, Luksemburgas franku tika aizstāts ar eiro pēc kursa 40, 3399 katru eiro. Valstij nav nekādas piparmētru. Tādējādi visi Luksemburga valūta ir ražoti valstī, Nīderlandē.

Luksemburga, Luksemburga

Pirmdiena 6, Jūlijs

No wikipedia par Luksemburga

Luksemburga ir valsts Rietumeiropā.

Administratīvi Luksemburga iedalās trīs distriktos (franču: district, vācu un luksemburgiešu: Distrikt). Distrikti savukārt iedalās kantonos (canton/Kanton), visā valstī ir 12 kantoni. Kantoni sīkāk iedalās komūnās (commune/Gemeinde/Gemeng). Visā valstī ir 116 komūnas. Luksemburgas pilsēta iedalās 24 kvartālos (Quartiers/Stadttiels/Quartierën).
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Luksemburga, Luksemburga