Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Viļņa

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Attēli Viļņa
 
 
 
 
Attēli Viļņa gada Panoramio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tirdzniecības kategorijas Viļņa
Informācijas kategorijas
ceļojumu padomi un brīdinājumi Viļņa
Suvenīrs Populārākās suvenīrs ir Baltijas dzintars, kas ir pieejamas vietās, piemēram, Amber, Aušros Vartu 9 un Dzintara muzejs, galerija, Mykolo 8.
Pārtika un dzērieni Nav pārsteidzoši viens no daudzajiem specialitāšu Viļņā ir bigos. Bigos ir tradicionāls sautējums tipiska lietuviešu virtuvi, kas līdzinās Vācijas Skābu kāpostu, lai gan parasti bagātāki, mazāk skāba, un atšķirīgi garšvielām. Receptes ievērojami atšķiras no reģiona uz reģionu un ģimenes ģimenes. Sastāvdaļas ietver svaigu un fermentētu baltie galviņkāposti, tomāti, dažādas gaļas un desas, medu un pat sēnes. Gaļas var ietvert šķiņķis, speķis, liellopu un teļa gaļas. Bigos parasti ēd ar maizi un kartupeļiem, bieži nāk ar degvīnu vai sausā baltvīna, daudzi tomēr dod priekšroku traukā ar vēsu atdzesēts vietējais alus. Ja Jums ir bijusi bigos Polijā vai citur, tas ir jābūt, lai mēģinātu Lietuvas viena Viļņā, es garantēju, ka garša būs atšķirīga no citām valstīm.
Tūrisms Kad domāju par Viļņas tas nav daudzums, bet kvalitāte, kas nāk tiem prātā. Šī pilsēta ir ne tikai savu vēsturisko apkārtnes kultūras ritms nav jābūt pieredzējušiem daudzviet citur. Aptuveni vairāk nekā 1. 000. 000 tūristu apmeklēja Viļņā pagājušā gada, un ka par labu iemesla dēļ. Vairāki svētku un happenings notiek šeit katru gadu, daudzi no viņiem diezgan unikāla. Šī burvīgā pilsēta vēl nav beidzies izmantotas kas nozīmē, ka joprojām ir daudz iespēju ārkārtas pieredzi.
Cultura Viļņa ir kultūras pilsēta. Daudzi mākslinieki dzīvo un strādā šeit, un daudzi dažādi kultūras iestādes piedāvā iespēju redzēt tautas mākslas vai klausīties mūziku vietējo un viesu izpildītājiem. Ir muzeji daudz Old Town ar interesantu oriģinālu un kvalitatīvu displeju. Viļņas vēsturi un kultūru datumus no akmens laikmeta līdz mūsdienām, kas jūs tiksies ar Lietuvas Nacionālajā muzejā. Par daļu no 16. gs. nocietinājuma joprojām ir arī muzejs - artilērijas bastions, kas stāsta par krāsains vēsturi pilsētas un par pilsētas aizsardzības sistēmā. No Lietuvas Mākslas muzeja filiālēm ir izveidotas bijušajās nobles "pilis, tāpēc tie vienmēr ir pievilcīgi un interesanti. Daži no Viļņas displejā muzejos eksponēt ne tikai Lietuvā, bet arī ārvalstīs. Pēc atvēršanas liels baroka lietišķās mākslas un gleznu izstādes, Vilnius Bilžu galerija no Lietuvas Mākslas muzeja funkciju baroka mūzikas koncerti, kas pilnībā atjauno veco laiku atmosfēra.
Iepirkšanās Lai gan Viļņas nav tieši Milānas vai Londonā, tas piedāvā nesalīdzināmi vairāk iespēju mazumtirdzniecības terapija, nekā tas bija padomju gados. Kaut Viļņa tendencei lielie iepirkšanās centri, piemēram, Europa, Konstitucijos 7a, un Akropolis, Ozo 25, Old Town ir arī mājvieta patīkami neskaitāmas mazo nišas veikali. Daži no interesantākajiem ietver Cognac Boutique, Etmonu 4, ar savu pasaules klases dārgumu trove smalkas konjaki, Antikvaras, Pilies 32-4, ar savu masīvs greznumlietiņas un senlietas, un Yzzy modes nams, Gaono 10 , ar interesantiem un oriģināliem attire.
Izmaksas Vilnius ir kopējais dzīves dārdzības indekss, kas pielīdzina to ar vidējo dzīves dārdzību vietās. Vispārējās dzīves dārdzības indeksu veido definētajiem daudzumu tās pašas preces un pakalpojumus visās 13 Grozs grupas cenas. Viļņa pašlaik ranžēta 152 kopumā, dārgākā vieta pasaulē emigrantiem, lai dzīvotu, no 300 starptautisko vietās.

Viļņa, Lietuva

Otrdiena 29, Septembris

No wikipedia par Viļņa

Viļņa ir pilsēta Lietuvas dienvidaustrumos, Neres (Neris) un Viļņas (Vilnia) upes sateces vietā. Lietuvas galvaspilsēta un lielākā pilsēta. Pilsēta atrodas dienvidaustrumu Lietuvā, 32 km no Baltkrievijas robežas.

Pilsēta ar bagātīgu vēsturi, jo ilgus gadsimtus bijusi Lietuvas dižkunigaites galvaspilsēta. No 1579. gada Viļņā darbojas universitāte. Viļņu par savu kultūras centru vēsturiski uzskata - lietuvieši, poļi, ebreji un baltkrievi.

Viļņa slavena ar savu gleznaino vecpilsētu, kura iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Lietuva, Viļņa