Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Lietuva

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Lietuva  
Informācija par valsti valsts kods: LT
kontinents: Eiropa
galvaspilsēta: Viļņa
valodas: lietuviešu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800
GPS: 56 00 N, 24 00 E
elektrība: 220V/50Hz

naudas vienība:
lits: LTL
1LTL = 0.367 USD
1LTL = 0.290 EUR

telefona kods: +370-52

ceļojumu padomi un brīdinājumi Lietuva
Tūrisms Valsts, kas atrodas ģeogrāfiskajā centrā Eiropā, mazgā pie Baltijas jūras, klāta ar blīvu mežu un meandering upju un ezeru, kas respektē tās tradīcijām, lepojas ar lietuviešu valodu, kopjot savu UNESCO pasaules kultūras mantojuma vietas, un atvērts inovācijām. Ja jūs baudīt braucienu uz laukiem, lai aplūkotu iespaidīgās dabas ainavas, apmeklējiet Lietuva. Apdullināšanas Curonian Spit un Lietuvas jauki nacionālie parki atstāj neizdzēšamu iespaidu uz katru apmeklētāju. Ja vēlaties, rosīgu pilsētas dzīvi, apmeklēt Lietuvu. Jūs atradīsiet visu veidu žilbinošas izklaides visās mūsu pilsētās. Ja Jums šķiet, indulging svētlaimīgs spa pieredzi, apmeklējiet Lietuva. Mūsu spa kūrorti piedāvā dažas no augstākajiem kvalitātes pakalpojumus. Ja jums patīk svinības, apmeklējiet Lietuva. Lietuvieši zīme visas dzīvespriecīgs brīvdienas ar tradicionālajām svinībās, līksmība un festivālos. Ja jums patīk sirsnīgs pārtika, apmeklējiet Lietuva. Jūs varēsiet izmēģināt mūsu delectable nacionālo un starptautisko virtuvi. Ja jūs vēlaties pieredzi daži patiesu viesmīlību, tad jums ir apmeklēt Lietuvu!
Kultūra Lietuvas kultūra ir ietekmējusi ģeogrāfija, vēsturisku notikumu un mākslas kustības. Dažādas kultūras izmaiņas notikušas visā Lietuvas pārveidošanu no bijušā valsts Padomju Savienības uz neatkarīgu Baltijas valsti. Lietuvas ir Lietuvas oficiālā valoda, un lielākā daļa lietuviešu ir katoļi. Folk ir ietekmīga žanrs uz Lietuvas mūzikas, literatūras un filmu.
Virtuve Lietuvas virtuves iezīmes produkti atbilst vēss un mitrs ziemeļu klimats Lietuvā: miežu, kartupeļu, rudzu, bietes, zaļumi, ogas un sēnes ir vietēji audzē, un piena produkti ir viens no specialitātes. Kopš tā piekrīt tās klimatu un lauksaimniecības praksi ar Austrumeiropu, lietuviešu virtuvi ir daudz kopīga ar Austrumeiropas (poļu, ukraiņu), un akcijas dažas līdzības ar skandināvu virtuvi arī, Ungārijas, Rumānijas un Gruzijas ēdieni, kā arī Ashkenazi virtuvi. Tomēr tā ir savas atšķirīgas iezīmes, kuru veidoja dažādu ietekmju laikā valsts garš un grūts vēsturi.
Klimata Lietuva ir klimats pusceļā starp jūras un kontinentālo. Laiks ir mainīgi, ar vieglu, mitrās vasarām un aukstām ziemām. Ziemā temperatūra parasti ir zem sasalšanas robežas. Nokrišņu daudzums visa gada garumā, bet vairāk lietus tendence samazināties krastā. Vasara ir mitrākajos sezona un mākoņainas debesis ir bieži.
Valoda Lietuviešu (lietuvių kalba) IR VALSTS Valodas Lietuvas ANO IS atzīta pag vienu ne oficiālajām valodām Eiropas savienība. IR aptuveni 2. 960. 000 Dzimtā lietuviešu runātāju Lietuvā ANO aptuveni 170, 000 ārzemēs. Lietuviešu baltu Valodu, IS cieši saistīti ar Latvijas, LAI GAN tie NAV savstarpēji saprotamas. TAS IR rakstīts pielāgota VERSIJA romiešu skriptu. Lietuviešu Valoda, domājams, IS vispiesardzīgākajiem dzīvo indoeiropiešu Valodu, saglabājot daudzas nav Proto indoeiropiešu funkcijas tagad IS zaudējuši ari citās indoeiropiešu Valodas.
Iepirkšanās Ja vien jūs esat latviešu vai poļu valodā, jums, iespējams, nenāca uz Viļņu, lai iepirktos. Tomēr iepirkšanās ir jautri, un, dažu produktu gadījumā (jo īpaši Lietuvas alkohola, cigaretēm un amber) elle daudz lētāk, nekā tas ir Rietumos. Galvenajiem iepirkšanās rajoniem Viļņā var iedalīt kārtīgi divās jomās Old Town (senlietas, dzintara, grāmatas veco un jauno, un kādu jauku mākslas) un to daļas pilsētas classiest iela, Gedimino (dizainera apģērbu, mobilos tālruņus un vairāk grāmatas). Pilsētas tirgi ir arī labi vērts apmeklēt autentisks, domnas uz pagātnes pieredzi, ja nekas cits, kā to ir arvien vairāk lielo tirdzniecības centru ap pilsētas nomalē, kur cita starpā jūs atradīsiet visu apģērbu un apavu veikali mēs esam izvēlējušies ne šeit uzskaitīt.
Valūta Lietuvas lits (ISO valūtas kodu LTL, simbolizē kā Lt, daudzskaitlis litai vai litų) ir valūta Lietuvā. Tā ir sadalīta 100 centu (ģenitīvs, vienskaitlis centas, nominatīvas daudzskaitlī centai). Litu, pirmo reizi tika ieviesta 1922 pēc I pasaules kara, kad Lietuva pasludināja savu neatkarību un tika atjaunota gada 25, 1993, pēc valūtas maiņas periodā no rubļa uz ar pagaidu talonas tad vietā litu. Nosaukums tika modelēta pēc valsts nosaukumu (līdzīgi kā Latvija un tās lati). No 1994 līdz 2002 litu bija piesaistīts ASV dolāram pēc kursa 1 līdz 4. Šobrīd lits ir piesaistīts eiro pēc kursa 3, 4528-1. Euro bija paredzēts, lai aizstātu lita 1. janvārim 2010, bet sakarā ar pašreizējo inflācijas līmenis un ekonomiskā krīze, šis datums tiks atlikta vēl uz četriem gadiem 1. janvārim 2014.

Viļņa, Lietuva

Trešdiena 30, Septembris

No wikipedia par Lietuva

Lietuva, oficiāli Lietuvas Republika (Lietuvos Respublika), ir valsts Eiropas ziemeļaustrumos, lielākā no trim Baltijas valstīm. Lietuva robežojas ar Latviju ziemeļos, Baltkrieviju dienvidaustrumos, Poliju dienvidos un Krievijai piederošo Kaļiņingradas apgabalu dienvidrietumos. Lietuvas galvaspilsēta ir Viļņa. Agrākkad? Lietuva tika saukta par Lietavu.

No 14. līdz 16. gadsimtam Lietuvas lielkņaziste dominēja Austrumeiropā. 16. gadsimta vidū tā apvienojās ar Poliju, un izveidoja Polijas-Lietuvas ūniju, kas bija viena no lielākajām valstīm pasaulē līdz 18. gadsimta beigām. 1795. gadā Lietuvu iekaroja Krievijas impērija. No 1918. gada līdz 1940. gadam Lietuva bija neatkarīga valsts. Otrā pasaules kara laikā šo valsti atkal iekaroja krievi, kā arī Trešais reihs. 1944. gadā Lietuva tika iekļauta Padomju Savienībā. Lietuvas Augstākā Padome pieņēma neatkarības deklarāciju, un tā atkal kļuva par neatkarīgu valsti. Padomju Savienība Lietuva atzina par neatkarīgu valsti tikai. 1991. gada 17. septembrī Lietuva kļuva par Apvienoto Nāciju Organizācijas dalībvalsti. Lietuva kļuva par NATO, bet 2004. gada 1. maijā — par Eiropas Savienības dalībvalsti.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Lietuva, Viļņa