Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Izraēla

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Izraēla  
Informācija par valsti valsts kods: IL
kontinents: Āzija
galvaspilsēta: Jeruzaleme
valodas: ivrīts

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 31 30 N, 34 45 E
elektrība: 230V/50Hz

naudas vienība:
jaunais Izraēlas šekels: ILS
1ILS = 0.230 USD
1ILS = 0.181 EUR

telefona kods: +972-2

ceļojumu padomi un brīdinājumi Izraēla
Klimata Izraēla atrodas starp 29 ° -33 ° ziemeļu no ekvatora, kas ir raksturots kā subtropu reģionu, mērenā zonā un tropu zonā. Ziemeļu un piekrastes reģionu Izraēla parādīt Vidusjūras klimatu, ko raksturo karstas un sausas vasaras un atdzesē lietainas ziemas. Tā kā dienvidu un austrumu rajonos Izraēla raksturo sauss klimats.
Kultūra Izraēlas kultūras attīstīto ilgi pirms pamatu Izraēlas Valsts 1948 un apvieno mantojumu laicīgā un reliģiskā dzīve. Liela dažādība Izraēlas kultūrā nāk no dažādības tās iedzīvotāju skaitu. Cēlies no visas pasaules ieceļotāju ar dažādu kultūras pieredzi un veicināja Izraēlas kultūras, kas seko kultūras tendencēm un izmaiņām visā pasaulē. Izraēlas kultūra arī atspoguļo ebreju vēsturi diasporas, it īpaši ideoloģiju cionists kustību sākas vēlu deviņpadsmitajā gadsimtā.
Tūrisms Tūrisms Izraēla ir viena no valsts galvenajiem ienākumu avotiem, ar 3. 450. 000 tūristu skaits 2010. Izraēla piedāvā pārpilnība vēsturisko un reliģisko objektu, pludmales kūrortiem, arheoloģijas tūrisms, kultūras mantojums tūrisma un ekotūrisma. Izraēla ir visvairāk muzeju vienu iedzīvotāju pasaulē. Populārākās maksā tūristu piesaiste ir Masada. Lielākā daļa tūristu apmeklēt no ASV, Krievijā, Francijā, Apvienotajā Karalistē un Indijā.
Valoda Izraēlas iedzīvotāju valodu un kultūru daudzveidība sabiedrībai. 15. izdevums Ethnologue saraksti 33 valodās un dialektos runā vietējās kopienās. Galvenā valoda, ko izmanto saziņai starp Izraēlas pilsoņiem ir modernā ivrita valoda, kas parādījās 19. gadsimta beigās, balstoties uz dažādām dialekti seno ebreju un nedaudz ietekmē daudzās valodās (ebreju valodas, slāvu valodas, arābu, aramiešu, vācu un citi ). Ebreju un arābu ir oficiālās valodas Izraēlu.

Jeruzaleme, Izraēla

Ceturtdiena 23, Janvāris

No wikipedia par Izraēla

Izraēla (, Yisra el; Isrā'īl), oficiāli Izraēlas Valsts, ir valsts, kura atrodas Tuvajos Austrumos, Vidusjūras austrumu piekrastē. Robežojas ar Libānu Z, Sīriju ZA, Jordāniju A un Ēģipti DR. Oficiālais nosaukums ir "Izraēlas Valsts". Parlamentāra, demokrātiska republika ar vispārēju vēlēšanas sistēmu. 120 vēlētu pārstāvju liels parlaments — Knesets.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Izraēla, Jeruzaleme