Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Dublina

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Attēli Dublina
 
 
 
 
 
Attēli Dublina gada Panoramio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tirdzniecības kategorijas Dublina
Informācijas kategorijas
ceļojumu padomi un brīdinājumi Dublina
Tūrisms Dublina ir īsta tūristu destination. It ir viegli pieejama pa gaisu vai jūru. Ir jūras ostu, piemēram, Dublinas ostas un Dun Laoghaire Harbour un Dublin Airport, kas nodrošina ērtības, tiešu un vieglu piekļuvi mesmerizing pilsētu. Tad iekšpusē pilsētu un novadu, viens var būt ērta piekļuve visām kultūras un vēstures vietām, ko vietējiem pārvadājumiem.
Cultura Dublina ir īsta tūristu destination. It ir viegli pieejama pa gaisu vai jūru. Ir jūras ostu, piemēram, Dublinas ostas un Dun Laoghaire Harbour un Dublin Airport, kas nodrošina ērtības, tiešu un vieglu piekļuvi mesmerizing pilsētu. Tad iekšpusē pilsētu un novadu, viens var būt ērta piekļuve visām kultūras un vēstures vietām, ko vietējiem pārvadājumiem.
Iepirkšanās Dublina ir pilsēta, kas ir kaut kas ikvienam. Dublina var pamatoti noteikt kā galveno uztraukums, dzīve, fun visi velmēto vienā, paketi, kas dos jums iet savvaļā ar visu, ko tas var piedāvāt. Iepirkšanās Dublinā ir ārstēt, lai visiem tūristiem. Dublina būs pārliecināties, ka jūs veikals līdz jūs piliens. Dublina ir virkne iepirkšanās centrus visi aprīkoti ar visām luksusa, kas padara jūsu sirds līkums. Ievērojamu tirdzniecības centru ietver ILAC centrs, Jervis Centre, Powerscourt Centre un Blanchardstown Centre nosaukt dažus.
Tēmekļi Dublina ir bagāta vēsture un pieminekļi daudz, lai parādītu sevi. No Britu impērijas 18. gs. labklājību joprojām bija vērojamas krāšņums dažu savrupmāju būvēt šajā laikmetā. Tāpat nozīmīgs piemineklis Īrijas vēsture ir GPO (General Post Office) uz O'Connell Street, kur Patrick Pearse, James Connolly un Michael Collins acclaimed Īrijas Neatkarības 1916. Daži no labākajiem Dublinas baznīcas ir Svētā Patrika katedrāle (kura slavenākais Dean bija rakstnieks, Jonathan Swift) un Kristus Baznīcas katedrāle (būvēti 1038, bet ir pārbūvēta vairākas reizes
Pārtika un dzērieni Dublin - Pārtika un dzērieni Ēd Modern īru virtuvi top viesnīcas, slurp austeres ar savu Guinness ir gastro pub vai mieloties ar svaigām zivīm pie jūras. Šķirne: Temple Bar & Trinity labākā izvēle starptautisko virtuvi, kā franču saplūšanas un itāļu valodā, ir ap Temple Bar and Trinity. Kaut arī slavens nightlife spokoties, tas ir arī viegli atrast mājīgu kaimiņattiecību bistro un dizainers šiks ir vēsturiskas ēkas. Īrijas Mūsdienu: St Stephen 's Green Aizmirstiet stereotipi Īrijas stodge. Kartupeļu zupa nāk savītas ar trifeļu eļļu ap St Stephen 's Green, kur mūsdienu ēdieni tiek pasniegti stilīgs uzstādījumus un uzlabotai vīna bāri ielām. Gaidīt daudz austeru, Parmesan skaidas un pienācīgas vīnu sarakstu. Neticams: Coast Nip par DART uz jūrmalu, lai pannā cepts fileja svaigu mencu vai kalmāru ar akmens sāls un čilli. Ap Howth, stilīgs Dalkey (mēģināt smērēšanās U2 dalībnieki) un Blackrock piekrastes padara lielisku vakaru ar jūras gaisu, ķemmīšgliemeņu un kūpinātu lasi.

Dublina, Īrija

Pirmdiena 28, Septembris

No wikipedia par Dublina

Dublina ir Īrijas galvaspilsēta un šīs valsts lielākā pilsēta pēc iedzīvotāju skaita. Atrodas Īrijas austrumu piekrastē pie Īrijas jūras Lifijas upes grīvā. Pilsētas nosaukums cēlis no īru valodas Dubh Linn - melnais dīķis. Rakstos pirmoreiz Dublinu pieminējis Ptolemajs mūsu ēras 140. gadā, kurš saucis to par Eblanu.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz: