Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Gērnsija

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Gērnsija  
Informācija par valsti valsts kods: GG
kontinents: Eiropa
galvaspilsēta: Sentpīterporta
valodas: Angļu, Franču

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 49 28 N, 2 35 W
elektrība: 230V/50Hz

naudas vienība:
Gērnsijas mārciņa: GGP
1GGP = 1.913 USD
1GGP = 1.470 EUR

telefona kods: +441481

ceļojumu padomi un brīdinājumi Gērnsija
Tūrisms Viens no slavenā Normandijas salām un otrais tikai lieluma ziņā uz Džersiju, Gērnsiju ir ideāls salas kūrorts, ar Īpašie pludmales un noteiktu subtropu justies. Maigām ziemām un nebeidzamu vasaras sauli redzēt tūristu plūsma ierodas, baudīt mieru un klusumu piedāvā Gērnsija, kopā ar daudziem skaistiem klints top pastaigas, aizvēsturiskas paliek, mežu ielejām, Noslēgti coves un Superb smilšainās pludmales, ar interesantiem klinšu baseinu vienkārši gaida izpētīt pie pludmales, piemēram, l'Eree un Svēto Bay.
Klimata Labākais laiks, lai apmeklētu: Populārākās brīvdienu sezona ir no Lieldienām līdz oktobrim, ar temperatūru vidēji 20-21 ° C (68-70 ° F). Šajos mēnešos sniedz vidēji 200 un 260 stundu saules. Nokrišņu daudzums ir galvenokārt vēsākos mēnešos. Jūra ir 17 ° C (63 ° F) vidēji vasarā.
Valoda Lingvistiskā situācija uz Gērnsijas tiesu izpildītāju iecirknis ir diezgan līdzīgs Jersey, citu tiesu izpildītāju iecirkni Normandijas salās. Angļu valoda ir oficiālā valoda, franču izmanto administrācija, ir vairāki Norman valodas šķirnēm, ko izmanto mazākuma iedzīvotāju, un Portugāles runā imigrantu darbaspēka.
Virtuve Laipni lūdzam Gērnsija, kur salinieki ir ilgstoša kaislība pārtikai. Norman saknes un kosmopolīts jūrniecības mantojums, kas apvienots ar perfektu dārzkopība klimats, Bountiful jūru un neapšaubāmi ir labākais pienu pasaulē, padara šo paradīze ēšanu un dzeršanu. Good Food Gērnsijā vietne ir tiešsaistē svētki salu dinamiskas pārtikas kultūru. Ar vietējo sastāvdaļu no zemes, jūras, lauksaimniecības un pagrabs, kā arī receptes, ieskaitot tradicionālās Gērnsija favorītiem un notikumiem. Tas ir mutes dzirdīšanu izvēlne viss, kas ir labākā vietējo virtuvi

Sentpīterporta, Gērnsija

Svētdiena 19, Janvāris

No wikipedia par Gērnsija

Gērnsija - Lielbritānijas kroņa zeme un otrā lielākā Normandijas sala Lamanša jūras šaurumā pēc Džērsijas. Pašas Gērnsijas salas platība ir 65 km², taču administratīvi pie Gērnsijas tiek pieskaitītas arī Oldernija, Sarka un citas mazākas salas tās tuvumā, veidojot kopējo teritoriju 78 km². 2007. gadā kopējais Gērnsijas iedzīvotāju skaits bija 65 573. Gērnsijas galvaspilsēta ir Sentpīterporta.

Gērnsija ir britu kronim pakļauta teritorija (crown dependency), taču, tāpat kā Džērsija un Mena, nav Lielbritānijas daļa un tāpēc nav Eiropas Savienības sastāvā.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Gērnsija, Sentpīterporta