Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Grieķija

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Grieķija  
Informācija par valsti valsts kods: GR
kontinents: Eiropa
galvaspilsēta: Atēnas
valodas: grieķu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800
GPS: 39 00 N, 22 00 E
elektrība: 220V/50Hz

naudas vienība:
eiro: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefona kods: +30-210

ceļojumu padomi un brīdinājumi Grieķija
Tūrisms Grieķija kontinentu un Grieķijas salas ir viens no mīļākie svētki galamērķiem Eiropā. Faktiski Grieķijā nāk 15. vietu pasaules reitingā tūrisma galamērķu, jo saskaņā ar Valsts statistikas Grieķijā, tā saņem vairāk nekā 15 miljoni tūristu katru gadu pēc tam, kad tādas valstis kā ASV, Ķīna, Spānija un Lielo Lielbritānijā.
Klimata Grieķija ir perfekts tiem, kas baudīt sauli, jo vairāk nekā divas trešdaļas no gada valsts basks ar skaidriem, saulains debesīs. Temperatūra ievērojami atšķiras, tomēr. Ziemas ir siltas un lietainas, ar temperatūrām dažreiz samazinoties līdz sasalšanas punktam, jo ​​īpaši ziemeļos. Vasaras ir garas un sausas, ar ekstremāliem 37 ° C (99 ° F), padarot gada vidējā temperatūra apmēram 17 ° C (63 ° F). Tiem, kas nav pārāk sajūsmā par siltumu, kalnu piedāvāt dažus atelpu, jo viņi saņem vairāk lietus vasarā un pat ziemā sniega.
Virtuve Grieķu virtuve (grieķu: Ελληνική Κουζίνα) ir Vidusjūras virtuvi, [1], koplietošanas pazīmes ar Itālijas, Balkānos, Turcijā, un Levant kulinārija. Mūsdienu grieķu kulinārija ļauj plaši izmantot olīveļļu, dārzeņi un garšaugi, graudi un maize, vīns, zivis un dažādas gaļas, tostarp mājputnu, trušu un cūkgaļa. Svarīgi ir arī olīvas, sieru, baklažānu, cukini, un jogurtu. Grieķijas desertos raksturo dominējošā izmantošanu riekstu un medus. Daži ēdieni izmantot Filo mīklā. Mezés (μεζές) ir kolektīva nosaukums, dažādu uzkodu ēdienus, parasti pasniedz ar vīnu vai anīsa aromātu liķieriem, kā ouzo vai mājās Tsipouro. Orektika ir formāls nosaukums uzkodas un to bieži izmanto kā atsauci uz ēšanas pirmā kursa ēdienu, kas nav grieķu ēdienus. Dips pasniedz ar maizi vai pitas maizi. Dažos reģionos, grauzdētas maizes (paximadhi) tiek mīkstināts ūdens.
Traditons Grieķija ir valsts ar lielu interesēm un atšķirīgām kultūrām, ietekmē tās atrašanās vieta, pie krustojuma starp Austrumiem un Rietumiem, ko daudzi profesijām, ko pārcietis Grieķijas tautu vēstures gaitā. Kopumā grieķi ir īpaši lepojas ar savu kultūru un runāt par savu valsti ar spēcīgu passion, sajūta, ka viņu grieķu kultūra ir definēt to nacionālās un etniskās piederības. Tradīcijas, reliģija, mūzika, valoda, pārtikas un vīnu, ir galvenais kompozīti no Grieķijas kultūru un veido pamatu tiem, kas vēlas apmeklēt šo valsti.
Valoda Grieķu (Ελληνικά IPA: [elinika] vai Ελληνική γλώσσα, IPA: [elinici ɣlosa]) ir neatkarīga filiāle indoeiropiešu saimes valodām. Native uz dienvidu valstīm, tas ir garākais dokumentēta vēsture jebkuru indoeiropiešu valoda, kas aptver 34 gadsimtu rakstisku dokumentu. Tā rakstveidā sistēma ir grieķu alfabētu, lai lielāko daļu savu vēstures, citām sistēmām, piemēram, lineāro B un Kipras syllabary iepriekš tika izmantotas. Alfabēts radās feniķiešu skriptu, un, savukārt, bija, pamatojoties uz latīņu, kirilicas, koptu, un daudzi citi rakstīšanas sistēmu.
Iepirkšanās Visā Grieķijā Jūs varēsiet atrast veikalos un tirdzniecības centros, kur var iegādāties visdažādākās preces no apģērbu, lai rotaslietas uz CD un video. Ir arī daudz veikali, kur var iegādāties fantastiska grieķu Produkti, šādu vīnu, keramika, reliģisko ikonas un izšuvumi.
Par tiesāšanās izdevumiem Grieķija izmanto, lai būt viens no pieejamākajiem galamērķiem Eiropā, bet pēc tam, kad valsts pievienojās eiro cenas ir strauji pieaugušas, un tagad par ar visām citām Eiropas galamērķiem. Ar sešdesmitajiem un septiņdesmitajiem gadiem, kad valūtas kursa un cenu Grieķijā bija labvēlīgas ceļotājiem no Rietumeiropas un ASV, Grieķijā bija mīļākie galamērķis budžeta apzinās tūristiem. Cenas Grieķijā atšķiras no vietas uz vietu, bet šajā rokasgrāmatā būtu jums laba ideja par to, ko sagaidīt, ja jūs plānojat ceļot uz Grieķiju.
Valūta Grieķija ar eiro kā galveno veidu valūtu 2002. gadā, aizstājot drahmas. Atzīmē nāk ar nominālvērtību 500 €, 200, 100, 50, 20, 10 un 5. Monētas nāk formas € 2, 1 un 50, 20, 10, 5, 2 un 1 cents. All bankas, krājbankas un bureau de izmaiņas ir iespējams mainīt valūtu, rādītāji atšķiras no vietas uz vietu. Valūtu var apmainīt jebkurā vairākās vietās Apvienotajā Karalistē, ar to daudzi ceļojumu operatoriem, kas piedāvā bez komisijas pakalpojumus.

Atēnas, Grieķija

Ceturtdiena 28, Maijs

No wikipedia par Grieķija

Grieķija (Ελλάδα), oficiāli Grieķijas Republika (Ελληνική Δημοκρατία), ir valsts Eiropā, Balkānu pussalas dienvidos. Tā ziemeļos robežojas ar Albāniju, Maķedoniju un Bulgāriju, bet austrumos - ar Turciju. Austrumos to apskalo Egejas jūra, bet rietumos Jonijas jūra. Abas jūras atrodas Vidusjūras austrumos un abās jūrās atrodas daudz salu, saliņu un klintis, kuras pieder Grieķijai, un no kurām tikai 165 salas ir apdzīvotas. Grieķijas galvaspilsēta ir Atēnas.

Šajā Balkānu valstī dzīvo viena no senākajām Eiropas tautām, tai ir jau vairākus tūkstošus gadu sena vēsture kas aizsākas Senajā Grieķijā. Grieķija tiek uzskatīta par Rietumu kultūras šūpuli. Grieķijā ir radusies demokrātija, Finley, M. I. Democracy Ancient and Modern. 2d ed., 1985. London: Hogarth. Rietumu filozofija, History of Philosophy, Volume 1 by Frederick Copleston Olimpiskās spēles, Rietumu literatūra, historiogrāfija, politoloģija, medicīna, veikti nozīmīgi zinātniskie un matemātiskie atklājumi, kā arī drāma, Brockett, Oscar G. History of the Theatre. sixth ed., 1991. Boston; London: Allyn and Bacon. ieskaitot komēdiju un traģēdiju.

Grieķija ir Eiropas Savienības dalībvalsts kopš 1981. gada. NATO dalībvalsts tā ir kopš 1952. gada, bet OECD dalībvalsts kopš 1961. gada.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Grieķija, Atēnas