Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Etiopija

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Etiopija  
Informācija par valsti valsts kods: ET
kontinents: Āfrika
galvaspilsēta: Adisabeba
valodas: amhāru

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900
GPS: 8 00 N, 38 00 E
elektrība: 220V/50Hz

naudas vienība:
birrs: ETB
1ETB = 0.114 USD
1ETB = 0.090 EUR

telefona kods: +251-1

ceļojumu padomi un brīdinājumi Etiopija
Tūrisms Tūrisms Etiopija veidoja 5, 5% no valsts iekšzemes kopprodukta (IKP) 2006. gadā, kam ir pieaugusi pavisam nedaudz 2% vairāk nekā iepriekšējā gadā. Valdība, pierāda savu apņemšanos un vēlmi attīstīt tūrismu, izmantojot vairākas iniciatīvas. Tūrisms ir attēlots sastāvdaļa Etiopijas nabadzības mazināšanas stratēģijas dokumentu (PRSP), kuras mērķis ir apkarot nabadzību un veicinātu ekonomisko attīstību.
Klimata Sunshine ir faktiski garantēta. Ir lietains sezona starp jūnija vidus līdz septembra beigām, bet par pārējo gadu skaidras debesis valdīšanas ar temperatūrām nekad parasti paceļas virs vēlu divdesmitie. Tikai karsts un mitrs zemiene malām rietumu, austrumu un dienvidu Etiopija darīt temperatūras šļūdes virs 30 ° C.
Valoda Ir 90 atsevišķu valodas Etiopijas atbilstoši Ethnologue [1] (aptuveni 77 saskaņā ar 1994 skaitīšanu). Lielākā daļa pieder Afro-Āzijas valodas saimes (semītu, Cushitic un Omotic), ar Nilo-Sahāras valodas arī runā tautas Nīlas etniskajām minoritātēm. Charles A. Ferguson ierosināja Etiopijas valodas jomā, ko raksturo kopīga gramatiskās un fonoloģisko funkcijas 1976. Šī valoda platība (sprachbund) ietver Afro-Āzijas valodās, Etiopija, nevis Nilo-Sahāras valodas. In 2000, Mauro Tosco apšaubīja derīgumu Ferguson sākotnējo priekšlikumu. Joprojām nav starp zinātniekiem vienošanos šajā jautājumā, bet Tosco ir vismaz vājinājusi Ferguson sākotnējo prasību.
Pārtika un dzērieni Izvēlnes, kas vislabāk viesnīcas piedāvā starptautiskās virtuves ēdienus un Addis Ababa ir arī vairākas labas ķīniešu, itāļu un indiešu restorāni. Tradicionālie restorāni lielākajās pilsētās kalpo pārtiku grand veidā apkārt spilgtas krāsas grozu aust tabulu sauc masob. Specialitātes: • Etiopijas pārtika ir balstīta uz traukiem sauc we't (gaļu, vistu vai dārzeņiem, vārīti aso piparu mērci) un pasniedz ar vai injera (dzīvoklis porains maizes). • Shivro un misir (aunazirņi un lēcas, Etiopijas-style). • Tibs (kraukšķīgi cepts steiks). • Kitfo (neapstrādāta vai ļoti reti zemes beef marinēta ļoti čilli pulveri). • Pastāv plaša izvēle zivis, ieskaitot vienīgais, Sarkanās jūras plaudis, ezeru zivis, foreles un garnelēm.

Adisabeba, Etiopija

Svētdiena 31, Maijs

No wikipedia par Etiopija

Etiopija (oficiālais nosaukums: Etiopijas Federatīvā Demokrātiskā Republika) ir valsts Austrumāfrikā. Ar Eritrejas atdalīšanos Etiopija zaudēja izeju pie jūras. Pēc iedzīvotāju skaita trešā lielākā valsts Āfrikā. Robežojas ar Eritreju - ziemeļos, ar Džibutiju - ziemeļaustrumos, ar Somāliju - dienvidaustrumos, ar Keniju - dienvidos, ar Sudānu - rietumos. Etiopija ir vecākā kristīgā valsts Āfrikā un viena no vecākajām valstīm pasaulē. Ātšķirībā no citām Āfrikas valstīm nekad netika kolonizēta (kaut arī pārdzīvoja fašistiskās Itālijas militāru okupāciju 1936. — 1941. gados). Etiopija ir bijusi pārstāvēta un arī tagad darbojas dažādās starptautiskajās organizācijās: tā bija Nāciju Līgas locekle, viena no pirmajām ANO loceklēm, tā ir arī Āfrikas savienības dibinātājlocekle.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Etiopija, Adisabeba