Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Dominika

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Dominika  
Informācija par valsti valsts kods: DM
kontinents: Ziemeļamerika
galvaspilsēta: Rozo
valodas: Angļu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 850/900/1900
GPS: 15 25 N, 61 20 W
elektrība: 230V/50Hz

naudas vienība:
Austrumkarību dolārs: XCD
1XCD = 0.370 USD
1XCD = 0.293 EUR

telefona kods: +1767

ceļojumu padomi un brīdinājumi Dominika
Tūrisms Tūrisms Dominika lielākoties ir balstīta ap pārgājienos lietus mežu un apmeklē kruīza kuģiem. Dominika tūrisma industrijā ir sākumstadijā, salīdzinot ar citām Karību salām. Daudzus gadus tā nelīdzens reljefs, uz balta pludmales trūkums un vāji attīstīta infrastruktūra novērst liela mēroga tūrisma attīstības. Pēdējos gados, Dominika ir veiksmīgi tirgot sevi kā "daba salas Karību, " vēlas piesaistīt vides tūristu interese par ainavu un dzīvo dabu. Valdība apzinās, ka intensīvu tūrisma industriju, nav saderīgs ar saglabājot salas ekosistēmu un 1997. gadā parakstīja līgumu ar Green Globe, vides sadalīšanu Pasaules Ceļojumu un tūrisma padomes, lai attīstītu salu kā "modelis ekotūrisma galamērķi. " 3 gadu programmā, kas paredzēta tehniskās zināšanas par vides pārvaldību, kā arī palīdzot tirgus Dominika izmantojot speciālistu tūrisma uzņēmumi.
Valoda Oficiālās valodas, Dominikānas Republikā, ir spāņu. Lielākā daļa cilvēki, kas iesaistīti tūrisma saprast un runāt vismaz dažas angļu valodā, ja ne citiem galvenajiem tūrismu saistītām valodas, piemēram, vācu un franču. Ārpus tūrisma reģions vēl vienu iet, jo vairāk ticams, cilvēki ir runāt vai saprast neko citu kā spāņu. Mācīties runāt spāņu nav nepieciešams apmeklēt Dominikānas Republiku, bet mācīties, daži vārdi un frāzes tiks noteikti padarīt savu apmeklējumu patīkamāku. Dominican cilvēki ir pārliecināts, ka ir apmierināti ar kādu, kas, lai mēģinātu un runā viņu valodā un ir noderīgi, ar pareizu izrunu un uzzināt vairāk. Skatiet mūsu spāņu frāžu grāmatu, lai sāktu.
Klimata Dominikānas Republika bauda gadu priviliģētu tropu jūras klimats. Tās 17 ° 36 - 19 ° 58, platums vietām Dominikānas Republika uz robežas tropu zonā. Jūras brīzes atsvaidzināt salas teritorijā, vakaru temperatūra līdz 23 vidējo ° C agri no rīta līdz 32 ° C pusdienlaikā laikā gadu. Viszemāko temperatūru iedarbībā notiek kalnu teritorijas tuvumā Constanza, kur temperatūra ir samazinājusies līdz 0 ° C, un rekordaugsto ir reģistrētas uz robežas ar Haiti, 39 ° C vasarā. Maija līdz novembrim, uzskata par lietus sezonas laikā. Viesuļvētru sezona ilgst no jūnija līdz novembrim, ar augustā-septembrī ir pīķa mēnešiem. Pēdējās lielās viesuļvētras hit Dominikānas Republika tika Georges (septembrī 1998) un David (augusts 1979).
Pārtika un dzērieni Native Dominikānas cooking apvieno spāņu ietekmē ar vietējiem produktiem. Ir daudz svaigas zivis un jūras veltes salas audzētiem tomātiem, salātiem, papaija, mango, pasifloru augļi un citrusaugļi, ir garšīgi. Specialitātes: • La Bandera (kas nozīmē "karogu", ko veido baltie rīsi, sarkanās pupas, sautētu gaļu, salātiem un ceptiem plaintain). • Chicharrones (kraukšķīgas cūkas ādu). • Chicharrones de pollo (gabaliņi, ceptas vistas). • Sopa criolla Dominicana (dzimtā zupa ar gaļu un dārzeņiem). • Pastelón (cepta augu kūku).
Valūta Dominikānas peso, ko sauc arī peso oro ("zelts peso") ir valūta Dominikānas Republiku. Tās simbols ir "$", ar "RD $" lieto, kad atšķirība no citām pesos (vai dolāri) ir nepieciešama, tās ISO 4217 kods ir "DOP". Katrs peso ir sadalīta 100 centavos ("centiem"), par kuriem ¢ simbolu izmanto. Tā ir vienīgā valūta, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis visos naudas operācijās, gan valsts, gan privātajām, Dominikānas Republikā.

Rozo, Dominika

Svētdiena 31, Maijs

No wikipedia par Dominika

Dominika ir salu valsts Karību jūrā.

Sala atrodas uz robežas starp Karību jūru un Atlantijas okeāna ziemeļu daļu, starp Trinidadu un Tobago un Puertoriko. Dominika ir viskalnainākā sala Mazo Antiļu arhipelāgā, augstākais punkts - 1 447 m. Kalni ir vulkāniskas izcelsmes, salā atrodas otrs lielākais termiski aktīvais ezers pasaulē. Dominikā valda tropisks klimats. Salā novērojami spēcīgi nokrišņi un gandrīz vienmēr pastāv pēkšņu plūdu draudi. Vasaras beigās novērojamas spēcīgas viesuļvētras. Sala ir pazīstama ar savu bagāto floru un faunu, kuru aizsargā plaši nacionālie parki.

Dominikas ekonomika balstās uz lauksaimniecību, kuras galvenā produkcija ir banāni, lai gan audzē arī citrusaugļus, mango, sakņaugus, kokosriekstus, kakao, tāpēc tā ir atkarīga no klimatiskajiem apstākļiem un starptautiskās ekonomikas. Tā kā valdība meklē iespējas attīstīt ekotūrismu, pēdējā laikā palielinājies tūrisms. 2003. gadā valdība uzsāka ekonomiskas reformas, tajā skaitā atteicās no cenu kontroles un palielināja nodokļus. Pateicoties šai politikai Dominikas ekonomika atkopās pēc krīzes ko tā piedzīvoja 2001. un 2002. gadā un 2006. gadā piedzīvoja lielāko izaugsmi 20 gadu laikā. Valdība arī mēģina dažādot ekonomiku, tāpēc cenšas attīstīt finansu sektoru un pēta iespējas eksportēt ģeotermisko enerģiju.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Dominika, Rozo