Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Kuba

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Kuba  
Informācija par valsti valsts kods: CU
kontinents: Ziemeļamerika
galvaspilsēta: Havana
valodas: Spāņu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900
GPS: 21 30 N, 80 00 W
elektrība: 110/220V/60Hz

naudas vienība:
Kubas peso: CUP
1CUP = 1.000 USD
1CUP = 0.790 EUR

telefona kods: +53-7

ceļojumu padomi un brīdinājumi Kuba
Tūrisms Tūrisms Kuba piesaista vairāk nekā 2 miljoni cilvēku gadā, un ir viens no galvenajiem ieņēmumu avotiem par salu. Ar savu labvēlīgs klimats, pludmales, koloniālās arhitektūras un atšķirīgas kultūras vēsture, Kuba jau sen pievilcīgu galamērķi tūristiem. Kam ir Spānijas pēdējais, vecākie, un tuvākajiem kolonija līdz 1901, pirmajā daļā 20. gadsimta Kuba turpināja gūt labumu no lielas investīcijas, nozaru radīšana un imigrāciju. Tās tuvums un ciešās attiecībā uz Amerikas Savienotajām Valstīm, arī palīdzēja Kubas tirgus ekonomikas uzplaukumu diezgan ātri. Tā kā attiecības starp Kubu un ASV strauji pasliktinājās pēc Kubas revolūcijas un rada ekspropriāciju un nacionalizāciju uzņēmumiem, sala kļuva nogrieztas no sava tradicionālā tirgus embargo un ceļošanas aizliegumu, tika uzlikts ASV pilsoņiem apmeklēt Kubu. Tūrisma nozares samazinājies līdz rekordzemam līmenim divu gadu laikā Kastro pie varas. Ar mid 1960 komunistu valdība bija aizliegta, un novērsusi privāto īpašumu, aizliegtā rīcībā ārvalstu valūtu, un izdalās tūrisma nozari kopā.
Kultūra Kubas kultūra ir sarežģīts maisījums dažādu, bieži vien kontrastējošām faktoriem un ietekmēm. Kuba ir tikšanās vieta Eiropas, Āfrikas un kontinentālās Ziemeļamerikas kultūrām; maz oriģinālu Amerindian kultūras izdzīvo. Kopš 1959, Kubas revolūcijas ir arī lielā mērā ietekmē Kubas kultūru, uz leju, lai svarīgākās ikdienas dzīves aspektiem. Liela daļa no Kubas kultūru, jo Kubas mūzikas, ir uzreiz atzīta visā pasaulē.
Virtuve Kā rezultātā kolonizācijas Kubas Spānijas, viena no galvenajām ietekmēm uz virtuvi no Spānijas. Kopā ar Spāniju, citas kulinārijas ietekmes Āfrikā, no afrikāņi, kas bija vērsta uz Kubu kā vergi, un holandiešu valodā no franču kolonisti, kas nāca uz Kubu no Haiti. Another svarīgs faktors ir tas, ka Kuba pati par sevi ir sala, padarot jūras veltes kaut kas ievērojami ietekmē Kubas virtuvi. Vēl viens faktors, Kubas virtuvē ir fakts, ka Kuba ir tropu klimats. Tropiskais klimats ražo augļus un saknes, ko izmanto Kubas ēdienus
Valoda Spāņu ir oficiālā valoda Kubu, un bija vērsta uz šo medicīnas tūrisma galamērķis, agrākā koloniālās meistari, kas ieradās 1511. Spānijas drīz sāka importēt Āfrikas vergu, galvenokārt no Gvinejā, Kongo, un Nigērijā, un šie vergi cēla savā Āfrikas dialektos, lai pievienotu valodu saplūst.
Valūta Peso (ISO 4217 kods: CUP, dažkārt sauc par "nacionālo peso" vai spāņu valodā Moneda Nacional) ir viena no divām oficiālajām valūtām, ko izmanto Kubā, otra ir kabriolets peso (ISO 4217 kods: CUC, dažkārt sauc par "dolāru" in runāto valodu). Tā ir sadalīta 100 centavos.
Klimata Kubas tropiskā klimata nodrošina karstā un mitros apstākļos visu gadu. No novembra līdz aprīlim Kubā laiks ir karsts un sauss, un tas ir aktīvākais tūrisma sezonā. Gada maija līdz oktobrim ir liels nokrišņu daudzums, un pēdējā daļa no šiem mēnešiem Kuba ir pakļauta draudiem viesuļvētrām, kas ik gadu apmeklē Karību jūras reģionā.

Havana, Kuba

Piektdiena 10, Jūlijs

No wikipedia par Kuba

Kubas Republika ir salu sociālistiska valsts Ziemeļamerikā, aizņem Kubas salu (piecpadsmitā lielākā sala pasaulē) Lielo Antiļu salu arhipelāgā, Huventudas salu un virkni mazāku saliņu. Kopš 1903. gada ASV kontrolē teritorija ap Guantanamo līci - Kuba no savas puses uzskata šo nomas līgumu par spēku zaudējušu un teritoriju par okupētu. No kontinenta to atdala Floridas jūras šaurums ziemeļos un Jukatanas jūras šaurums rietumos. Lielākā pilsēta un reizē arī galvaspilsēta ir Havanna.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Kuba, Havana