Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Čīle

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Čīle  
Informācija par valsti valsts kods: CL
kontinents: Dienvidamerika
galvaspilsēta: Santjago
valodas: Spāņu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 1900
GPS: 30 00 S, 71 00 W
elektrība: 220V/50Hz

naudas vienība:
Čīles peso: CLP
1CLP = 0.002 USD
1CLP = 0.001 EUR

telefona kods: +56-2

ceļojumu padomi un brīdinājumi Čīle
Tūrisms Tourism in "Čīle ir pieredzējis stabilu izaugsmi pēdējo desmitgažu laikā. Čīle saņēma aptuveni 2. 250. 000 ārvalstu apmeklētāju 2006, līdz pat miljoniem 2, 50 in 2007The procentos ārvalstu tūristu ierašanos pa sauszemi, gaisu un jūru attiecīgi bija 55, 3%, 40, 5% un 4, 2% šajā gadā. Divi galvenie vārti uz starptautisko tūristu, kas dosies Čīle Comodoro Arturo Merino Benitez International Airport un Paso Los Libertadores. Čīle lielā daudzveidība dabas ainavas, no Marsa līdzīgu ainavu hyperarid Atacama Desert uz ledāja barotam fjordiem Čīles Patagonia, kas iet winelands backdropped ko Central Valley Andes un pirmatnējo mežu un Lakes District. Lieldienu sala un Juan Fernández arhipelāgā, ieskaitot Robinson Crusoe Island, arī galvenajiem objektiem. Daudzi no visvairāk apmeklētajām objektiem Čīle aizsargājamās teritorijās. Plašas Čīles aizsargājamo teritoriju sistēmu veido 32 nacionālie parki, 48 dabas rezervāti un 15 dabas pieminekļi.
Valoda Čīles Republika ir pārsvarā spāniski runājošā valstī, ar izolētu vietējo un imigrantu kopienu izņēmumi. Saskaņā ar Ethnologue, Čīle ir deviņas dzīves valodas un septiņas izmiris.
Klimata Garās krasta līnijas dēļ, skaidrs, ka Čīlē laika apstākļi ir ļoti daudzveidīgi un neprognozējami, lai gan ir sezonāls klimats raksturīgs lielākajai valsts daļai. Vasara ir no decembra līdz februārim rudens no marta līdz maijam, ziema no jūnija līdz augustam, un pavasara laiks no septembra līdz novembrim. Tomēr ir grūti precīzi noteikt temperatūras valstī kopumā, jo klimats ir sauss neauglīgoajos tuksnešos ziemeļos, ir jūtams Vidusjūras klimats tās centrālajā reģionā ar vēsākām, mitrākām sezonām (maijs-augusts), bet dienvidos klimats ir mirts un vēss.
Virtuve Čīles virtuve ir stājies savu, bet tagad tas ir droši teikt, ka jums nebūs atgriezties no ceļojuma murgi par valsts virtuvi. Tas nav teikt, ka pārtika ir viduvējs, tas ir tikai, ka par spīti veltes brīnišķīgi sastāvdaļu pie rokas, piemēram, vēžveidīgos un zivis, dārzeņi, un eksotiskus augļus, Čīles pārtikas trūkst jaunrades. Lielākā daļa restorānu paļauties uz tiem pašiem timeworn receptes, gaļas un zivju tiek grilēti, cepti vai sautētiem un pasniedz ar rīsiem vai kartupeļiem - ne sevišķi neaizmirstamu.

Santjago, Čīle

Pirmdiena 21, Septembris

No wikipedia par Čīle

Čīle, oficiāli Čīles Republika (República de Chile), ir valsts Dienvidamerikā. Skatoties kartē, Čīle izskatās kā šaura un gara zemes josla Dienvidamerikas dienvidrietumu krastā. Čīle ir dažādu fizikālu ekstrēmu zeme, piemēram, ziemeļos atrodas Atakamas tuksnesis, kas ir viens no sausākajiem pasaulē, savukārt dienvidos klimats ir vējains un lietains. Ziemeļos Čīle robežojas ar Peru, ziemeļaustrumos ar Bolīviju, bet austrumos ar Argentīnu. Lielākā daļa no sauszemes robežas ir ar Argentīnu. Valsts rietumus apskalo Klusais okeāns. Valsts nosaukuma izcelsme ir neskaidra, bet tiek pieļauts, ka nosaukums "Čīle" ir cēlies no Amerikas indiāņu vārda, kas nozīmē "zemes beigas".

Čīle pārvalda arī vairākas salas Klusā okeāna dienvidos, kas atrodas tālu uz rietumiem no Čīles piekrastes. Tās ir Huana Fernadesa salas, Desventuradasu salas, kā arī Lieldienu sala. Lieldienu sala ir slavena ar agrāko salas iedzīvotāju izveidotajām moai - gigantiskām akmens galvām. Čīlei ir arī teritoriālas pretenzijas Antarktīdā. Čīles Antarktiskā teritorija daļēji pārklājas ar Britu Antarktisko teritoriju un Argentīnas Antarktīdu.

Izņemot Čīles Antarktisko teritoriju, valsts platība ir 756 950 km². Ziemeļu-dienvidu virzienā Čīle ir aptuveni 4300 km gara. Salīdzinot ar to, Čīle ir šaura valsts, kuras vidējais platums rietumu-austrumu virzienā ir 180 km.

Čīlē ir reģionālā politiskā vara kopš 1880. gadiem. Valstī ir arī attīstīta kultūras un tautsaimniecības dzīve. Čīles kultūra ir veidojusies dinamiski sajaucoties eiropiešu un indiāņu tradīcijām. No svarīgākajiem tautsaimniecības produktiem ir varš, zivis un vīns.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz: