Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Čada

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Čada  
Informācija par valsti valsts kods: TD
kontinents: Āfrika
galvaspilsēta: Ndžamena
valodas: Franču, Arābu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900
GPS: 15 00 N, 19 00 E
elektrība: 220V/50Hz

naudas vienība:
Centrālāfrikas CFA franks: XAF
1XAF = 0.002 USD
1XAF = 0.002 EUR

telefona kods: +235-51

ceļojumu padomi un brīdinājumi Čada
Tūrisms Tūrisms Čada ir relatīvi nelielas nozarē. Visbiežāk atpūtas braucienā ceļotāji piesaista Čadas medību iespējām un Zakouma National Park. Tūristiem jābūt derīgai pases un vīzas, kā arī dzeltenā drudža vakcinācijas pierādījumu. Sākot ar 2000, bija aptuveni 43. 000 tūristu skaits valstī. Čada bija 677 viesnīcas numuri ar 1250 gultas šajā gadā. ASV Valsts departaments paredzamo vidējo dienas izmaksas uzturas Ndžamenā ir USD 239 2002. gadā, salīdzinot ar mazāk kā $ 50 citās valsts daļās
Valoda Čada ir divas oficiālās valodas, franču un literārā arābu, un vairāk nekā 120 vietējās valodās. Dzimtenes versija arābu, Čadas arābu, ir lingua franca.
Klimata Čada ir karsts un tropu klimats, taču temperatūra ievērojami atšķiras atkarībā no zonas. Dienvidu Lietus sezona ilgst no maija līdz oktobrim, un centrālās lietus no jūnija līdz septembrim. North ir ļoti maz lietus visu gadu. Sausā sezona ir bieži vējains, un vēsākas laikā vakaros.
Pārtika un dzērieni Ndžamena piedāvā taisnīgu restorānu izvēle, kas apkalpo galvenokārt Francijas un Āfrikas pārtiku. Eiropas standarta stila pakalpojums ir normāli. Ārpus galvaspilsētas, restorāni mēdz būt lēti un jautrs, un ir akūta trūkumu dažus pārtikas produktus. Apmeklētājiem jāievēro piesardzība, ar ielu tirgū pārtiku. Specialitātes: • zemesriekstu mērci pār rīsu, bieži vien ēd dienvidu Čadā. Tipping: 10% ir normāli, lielākā daļa pakalpojumu (ASV dolāri, ir vēlamo valūtu). Reģionālās dzērieni: Čadas lielisks alus, Gala, tiek brūvēts Moundou, un ir plaši pieejama, kas nav musulmaņi kapitāla daļām. Karkanji, dzēriens izgatavots no Hibiscus ziedi.

Ndžamena, Čada

Sestdiena 5, Decembris

No wikipedia par Čada

Čada, oficiālais nosaukums Čadas Republika, ir valsts Centrālajā Āfrikā. Šo valsti uzskata par vienu no pasaules visnabadzīgākajām valstīm. Tā robežojas ar Lībiju ziemeļos, Sudānu austrumos, Centrālāfrikas Republiku dienvidos, Kamerūnu un Nigēriju dienvidrietumos un Nigēru rietumos. Pateicoties lielajam attālumam no jūras un tuksneša klimatam, šo valsti bieži sauc par Āfrikas "mirušo sirdi". Valsts ziemeļos atrodas Tibesti kalni, lielākā kalnu grēda Sahāras tuksnesī. Čada ir bijusī Francijas Ekvatoriālās Āfrikas Federācijas sastāvdaļa.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Čada, Ndžamena