Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Kaimanu salas

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Kaimanu salas  
Informācija par valsti valsts kods: KY
kontinents: Ziemeļamerika
galvaspilsēta: Džordžtauna
valodas: Angļu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 1800
GPS: 19 30 N, 80 30 W
elektrība: 120V/60Hz

naudas vienība:
Kaimanu dolārs: KYD
1KYD = 1.1724 USD
1KYD = 0.9264 EUR

telefona kods: +345

ceļojumu padomi un brīdinājumi Kaimanu salas
Apģērbs Viegls, dabīgā auduma, lietusmētelis vai plāna jaka lietus sezonā. Siltāks apģērbs, var būt vajadzīgs tikai vēsākas vakaros.
Tūrisms Seven-Mile Beach, ir pazīstamākais no uz Kaimanu salas pludmalēm, bet arī aizņemtākajā, mazāk pārpildītas pludmales var atrast gar ziemeļu krastu Grand Cayman un dienvidrietumu beigās Cayman Brac. Caymans ir viens no labākajiem niršanas vietām Karību jūras reģionā. Tradicionālā West Indijas kultūra ir vairāk skaidrs, uz Little Cayman un Cayman Brac.
Valoda Kaimanu salas. 46. 000. Valsts vai oficiālā valoda: angļu. Lasītprasmes līmenis: 97, 5% vairāk nekā 15 gadu vecuma. Imigrantu valodās: Haiti (20. 800), spāņu (2210). Nedzirdīgo iestādes: 1. Atsevišķu valodu, kas attiecībā uz Kaimanu salām skaits ir 1.
Klimata Ļoti silts, tropu klimats visu gadu, ar augstu temperatūru vadīja tirdzniecības vējiem. Labākais laiks apmeklējumam ir laikā sausā mēnešos, decembris-aprīlis, kad temperatūra parasti ir vēsāks nekā vasarā. Lietains sezona ir no maija līdz oktobrim, bet dušas parasti ir īslaicīgs. Viesuļvētru sezona ir no jūnija līdz novembrim un, jo salas ir zemās, pastāv augsts plūdu riska, ja vētras hits.
Pārtika un dzērieni Pastāv stiprs Jamaikas ietekme nacionālo virtuvi, bet lielākā daļa restorāni piedāvā kosmopolītisku izvēlni. Standartus parasti augsts ar labu servisu, un kredītkartes ir plaši atzīta kredītkartes. Bāri un restorāni ir labi aprīkoti ar visām dzērieniem parasti patērē Amerikā un Eiropā. Iegrime alus ir pieejams dažos bāros. Specialitātes: • paraut vistas (vistas, marinēti karstā garšvielas). • Rīsu un zirņi. • Ceptas ceļmalīte. • Conch chowderdishes, tajā skaitā pankūkas, sautējumu un biezzupa. • Mahi-mahi (tropu zivīm). • Lobster. • Turtle sautējums.

Džordžtauna, Kaimanu salas

Otrdiena 7, Jūlijs

No wikipedia par Kaimanu salas

Kaimanu Salas ir Lielbritānijas aizjūras teritorija, kas atrodas Karību jūras rietumos un sastāv no Lielās Kaimanu salas, Kaimanbreka un Mazās Kaimanu salas. Tās ir ārzonas finanšu centrs un viens no vadošajām niršanas tūristu ceļamērķiem pasaulē.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.