Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Kaboverde

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Kaboverde  
Informācija par valsti valsts kods: CV
kontinents: Āfrika
galvaspilsēta: Praja
valodas: Portugāļu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900
GPS: 16 00 N, 24 00 W
elektrība: 220V/50Hz

naudas vienība:
Kaboverdes eskudo: CVE
1CVE = 0.012 USD
1CVE = 0.009 EUR

telefona kods: +238

ceļojumu padomi un brīdinājumi Kaboverde
Tūrisms Tūrisms Kaboverdē, salu grupa pie Senegālas krastiem, sākās 1970 uz salas Sal un palielināt lēnām 1980 un 1990. Tūrisma veicinājusi $ 41. 000. 000, lai valsts ekonomika 2000. gadā. Viesnīcu nozare veicināja 2, 0% IKP 1997. gadā, kas pieauga līdz 6, 8% 2001. Tūristu skaits pieaudzis no 45. 000 apmēram 1997 līdz vairāk nekā 115, 000 in 2001 un vairāk nekā 382, 831 tūkstoši 2010. gadā, saskaņā ar oficiālo Zaļā Raga salu statistiku. Lielākā daļa šo tūristu bija no Apvienotās Karalistes (26, 1%), Vācija (15, 8%), Portugālē (12, 8%), un apmēram 11, 9% no tūristu ieradās no Itālijas. Lielākā daļa tūristu apmeklē salīdzinoši plakana un mazapdzīvotas salas Sal, Maio un Boa Vista ar savu balto smilšu pludmales. Kaboverdes salām ir patīkams klimats laikā lielākā daļa gadā, ar 350 saulainu dienu, un daži no tiem piedāvā iespaidīgu kalnu ainavas, kā well. Diving, vindsērfings, burāšana un pārgājieni ir pieejamas tūristiem. Daži ekotūrisms attīstās uz salas Fogo ap Vulkāns Pico do Fogo. Tūristiem interesē kultūras tēmām, pilsētas Cidade Velha uz salas Santiago, kas bija pasludināts par Pasaules mantojuma sarakstā, ko UNESCO 1997, ir vērts apmeklēt, bet kultūras tūrisms nav īpaši veicināta līdz šim.
Klimata Kaboverde pieredzi augstas temperatūras visu gadu. Tomēr ir lietus sezona no augusta līdz oktobrim, kad nokrišņu daudzums ir neprognozējams. Stilīgākais mēneši ir decembris-marts. Labākais laiks, lai apmeklētu Kaboverde ir no februāra līdz jūnijam, kad dienas ir garas un saulains.
Valoda Oficiālā valoda salās ir portugāļu valodā, kuru lieto laikrakstos un viss, kas rakstīts, tomēr kreolu biežāk izmanto kā sarunvalodu. Creole pamatā ir Āfrikas valodām, bet ar papildinājumiem no vairākās Eiropas valodās. Pat tas var atšķirties no salas uz salu.
Pārtika un dzērieni Kaboverdes pārtika ir vilinošs sajaukums kreoliete, Portugāles un Āfrikas garšu. Salām ir daudz jūras veltes, kas bieži vien pagatavotas tieši no jūras. Tūristu pieplūdums izraisa arvien vairāk kvalitātes restorāni, lai atvērtu. Specialitātes: • Canja (biezs vistas zupa ar rīsiem). • Catchupa (lēns vārīta sautējums kukurūzas, pupas, dārzeņi un marinēti tunzivs). • Augļi ietver goiabas, zimbrão, tambarinas, marmelos, azedinhas, tamaras un Kokosu. Valsts dzērieni: • Aguardiente (cukurniedru rums). • San Antao liķiera no kafijas, kanēļa, vīģes lapa, piparmētru, apelsīnu vai kaļķi. • Manecome (vietējais vīns no Fogo).
Valūta Kaboverdē valūta eskudo izteikts kā $ vai CV Esc pirms summu, ko var iegūt tikai uz salām.

Praja, Kaboverde

Sestdiena 4, Jūlijs

No wikipedia par Kaboverde

Kaboverdes Republika (portugāliski - República de Cabo Verde) ir vidēji attīstīta mononacionāla salu valsts Atlantijas okeānā. Tā atrodas apmēram 500 km uz rietumiem no Senegālas. Aizņem visas 15 Zaļā raga salas. Nopietni cieš no sausuma.

Lielākā un visblīvāk apdzīvotā sala ir Santiago sala, kur atrodas arī Kaboverdes Republikas galvaspilsēta Praja, bez tam vēl apdzīvotas ir Sal sala, Boavistas sala, S. Vicente sala, S. Atao sala, Maio sala, Fogo sala un Brava sala.
Neapdzīvotās Zaļā raga salas 15. gs atklāja un kolonizēja portugāļi. Ar laiku salas kļuva par vergu tirzniecības centru. Lielākā daļa iedzīvotāju ir āfrikāņu un portugāļu pēcteči.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Kaboverde, Praja