Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Kamerūna

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Kamerūna  
Informācija par valsti valsts kods: CM
kontinents: Āfrika
galvaspilsēta: Jaunde
valodas: Angļu, Franču

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900
GPS: 6 00 N, 12 00 E
elektrība: 220V/50Hz

naudas vienība:
Centrālāfrikas CFA franks: XAF
1XAF = 0.002 USD
1XAF = 0.002 EUR

telefona kods: +237

ceļojumu padomi un brīdinājumi Kamerūna
Valūta CFA (Communauté Financière Africaine) franks (XAF; simbols CFA) = 100 santīmu. Piezīmes ir ar nominālvērtību CFA10, 000, 5000, 2000, 1000 un 500. Monētu denominācijas ir CFA250, 100, 50, 25, 10, 5, 2 un 1.
Tūrisms Tūrisms Kamerūna pieaug, bet relatīvi nelielas nozarē. Kopš 1970, Kamerūnas valdība ir kultivē rūpniecības nozarei, izveidojot Tūrisma ministrija un sekmējot investīcijas aviosabiedrībām, viesnīcām un ceļojumu aģentūrām. Valdība raksturo valsti kā "Āfriku miniatūrā", veicinot tā daudzveidību klimata, kultūras un ģeogrāfiju. Kamerūnas dabas vērš gan safari cienītāji un liels spēles medniekiem, jo ​​Kamerūna ir mājvieta daudzām Āfrikas ikonu dzīvnieki: gepardi, šimpanzes, ziloņi, žirafes, gorillas, nīlzirgi, un degunradžiem. Šķēršļi, lai turpinātu izaugsmi tūrisma nozarē ietver vāji attīstītā transporta infrastruktūra un korumpētām amatpersonām, kas var traucēt apmeklētājiem kukuļus.
Virtuve Kamerūnas virtuve ir viena no visvairāk svārstījās Āfrikā, pateicoties tā atrašanās vietu starp ziemeļiem, rietumiem, un kontinenta centra krustojumā; pievienota šī ir dziļa ietekme uz Francijas pārtikas, ir mantojums no koloniālās ēras. Valsts ēdiens Kamerūna ndolé, sautējums, kas sastāv no zivīm vai liellopa, rieksti un rūgta zaļumiem [1], pārtikas pamatproduktiem Kamerūna ietver cassava, jamss, rīsi, miltu, kartupeļu, kukurūzas, pupām, un prosa. . Franču ieviesa franču maize un itāļu makaroni, kas nav tik plaši lietots, tomēr, ņemot vērā to cenu. Galvenais proteīna avots lielākajai daļai iedzīvotāju ir zivis, ar mājputnus un gaļu pārāk dārga nekam citam, kā īpašos gadījumos. Bušs gaļa, tomēr bieži patērē, daži no visvairāk pieprasītie sugu skaita pangolin, dzeloņcūka un milzu žurkām. Ir arī plaukstoša tirdzniecību ar tādiem eksotiskiem krūmos gaļa sugas, kā šimpanžu un gorillu.
Valoda Kamerūna ir mājvieta 230 valodās. Tie ietver 55 Afro-Āzijas valodās, divas Nilo-Sahāras valodas, un 173 Nigēras-Kongo valodas. Šī pēdējā grupa ir sadalīta vienā Atlantijas okeāna rietumu daļā valodu (Fulfulde), 32 Adamawa-Ubangui valodās un 142 Benue-Kongo valodas (130 no tām ir Bantu valodas)
Klimata Dienvidos ir karsts un sauss novembris-februāris. Galvenais Lietus sezona ir jūnijs-oktobris. Temperatūra ziemeļos atšķiras. Par Adamaoua Plateau, temperatūras kritums strauji naktī, lietus sezona ir no maija līdz oktobrim. Pļavu iekšzemes, ir daudz vēsāka nekā piekrastē regulāri lietusgāzes. Labākais mēneši, lai apmeklētu ir janvāri-aprīli.
Iepirkšanās Vietējie amatniecības būt ļoti dekorēts podi, dzeršanu ragi, krūzes, pudeles un krūzes, kokgriezumi, lielu māla bļodas un smalka māla trauki, trauki un paplātes, mašas un grīdsegas, kas austs no zāles, rafijas, juvelierizstrādājumiem un kamieļu spalvas, kokvilnas un krellēm apģērbus. Tie tiek pārdoti marchés artisanales (tūrisma vai amatniecības tirgos) konstatēts lielajās pilsētās un tūrisma jomās. Daži stallholders piedāvā preces, ko viņi raksturo kā antikvariāts: daudzos gadījumos viņi ir tikai nelaimīga. Īpaša atļauja ir jāiegūst no delegācijas Provinciale de Douala vai Youndé Tourisme veikt patiesu senlietas no valsts. Galvenie tirgi vairumā pilsētu pārdot svaigu produktu, lētu apģērbu un mājsaimniecības essentials, nevis suvenīri, bet var būt labas vietas, lai atrastu Āfrikas stila iespiestas kokvilnas auduma.
Izmaksas Pasaules mēroga salīdzinājums Kamerūna lēts galamērķi ceļotājiem. Tā cenu līmenis ir tikai nedaudz zemāka nekā Čīlē, piemēram, un nedaudz augstāks nekā Venecuēlā. Popular pasaules galamērķiem, piemēram, Meksikā un Ķīnā, ir veids, kā lētāk. Salīdzinot ar citām valstīm Āfrikas kontinentā Kamerūna, šķiet, ir vidēji cenu. Tomēr, reģionā, kurā valsts atrodas visās kaimiņvalstīs ir dārgāka iespējas ceļotājiem - cenas Nigērija daudz neatšķiras, bet tie Gabonā un Eq. Gvineja ir ievērojami augstākas.

Jaunde, Kamerūna

Svētdiena 8, Decembris

No wikipedia par Kamerūna

Kamerūna ir unitāra republika Centrālāfrikā. Tā ziemeļrietumos robežojas ar Nigēriju, ziemeļaustrumos ar Čadu, austrumos ar Centrālāfrikas Republiku, bet dienvidos ar Ekvatoriālo Gvineju, Gabonu, un Kongo Republiku. Rietumos Kamerūnu apskalo Gvinejas līcis.
Valsts nosaukums cēlies no vārda, ko 15. gadsimtā portugāļu jūras braucēji deva Uori upei - Rio dos Camarões jeb tulkojumā "garneļu upe".
Valsts teritorija ir bagāta ar mežiem. Iedzīvotāju vairākums mīt Kamerūnas dienviddaļā. Lielākās pilsētas ir Duala un Jaunde. Jau kopš neatkarības iegūšanas 1961. gadā Kamerūna ir centusies attīstīt rūpniecību un infrastruktūru. Valsti kopš 1982. gada vada prezidents Pols Bija, kuram ir ļoti plašas pilnvaras. Kamerūna tika izveidota no britu un franču kolonijām, mūsdienās starp šīm valsts daļām notiek šķelšanās - angliski runājošie iedzīvotāji arvien vairāk atsvešinās no valdības un viņus pārstāvošie politiķi vēlas panākt lielāku valsts decentralizāciju vai pat bijušās britu kolonijas neatkarību.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Kamerūna, Jaunde