Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Kambodža

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Kambodža  
Informācija par valsti valsts kods: KH
kontinents: Āzija
galvaspilsēta: Рnompeņa
valodas: Khmeru

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800
GPS: 13 00 N, 105 00 E
elektrība: 230V/50Hz

naudas vienība:
riels: KHR
1KHR = 0.0002 USD
1KHR = 0.0002 EUR

telefona kods: +855-23

ceļojumu padomi un brīdinājumi Kambodža
Valoda Khmer ir oficiālā valoda Kambodžas, un to izmanto lielākajā daļā sociālos kontekstos, ieskaitot valsts pārvaldes visos līmeņos izglītība un masu medijos. Tas runā par aptuveni 7 miljoni iedzīvotāju dzīvo tur, aptuveni 90% iedzīvotāju. Reģionālās atšķirības ir nelielas, un parasti savstarpēji saprotams. Pamatojoties uz dialektu galvaspilsētu Phnom Penh, Modern Khmer lieto visā tauta un plaši saprot, ko tās iedzīvotāji. Daudz khmeru vārdnīca izmanto literatūrā, militāro, un administrācija ir aizgūts no sanskrita, vai Pali. Sakarā ar gadiem Francijas koloniālās varas, daudzi franču vārdi ir iekļauti valodā, kā arī.
Klimata Būt atrodas tropu zonā uz ziemeļiem no ekvatora, Kambodža ir musonu klimats. Musons sezona ilgst maijs-novembris, kas nozīmē, ka no patīkamākajām sezonas apmeklētāju parasti ir sausā sezona, kas ilgst no novembra / Dec-Apr. Tūlīt pēc musons, blanketing zaļā lauku var stunningly skaista. Attiecībā uz ziemeļiem, ziemā parasti ir vēsāks, bet gandrīz visā valstī, temperatūras ir visai nemainīgs. Vidējais gadu temperatūra Kambodža ir 27. 7C (vislielākais mēneša vidējais rādītājs ir 35C, zemākā mēneša vidējais rādītājs ir 21C). Tur bieži vien sezonas Phnom Penh plūdi un Kambodžas atpūtu jūlija beigās un augusta sākumā, un, jo ceļi vairums ir netīrumi, ceļojumu var tikt traucēta šajos laikos. Pēc pīķa mitrā sezona tā varētu lietus tik bieži kā divi no katriem trim dienām.
Apģērbs Viegls apģērbs ir valkāts visu gadu. Rainwear ir būtiski laikā musons sezonā.
Pārtika un dzērieni Tāpat kā citur Dienvidaustrumu Āzijā, pārtikas kvalitāte, ir izdarīt ar savām tiesībām. Khmeru virtuve akcijas daudz ar ka gan Taizeme un Ķīna, lai gan tai ir tendence izvairīties no pārmērīgas lietošanas garšvielas. Kvalitātes restorāni ir atrodami visās jomās, kas redz mainstream tūrismu, bet lēts, bet garšīgs pārtikas stendiem ir visuresošas visā valstī. Lielākā daļa ēdienu ir rīsu bāzes. Specialitātes: • Prahok (fermentēta zivs paste) izmanto, lai aromāts daudziem ēdieniem. • Vietējie augļi ietilpst banāni, kokosrieksti, durian augļi (pazīstama ar saviem smaku), džekfrūti, longan augļi, ličī, ananāsu un rambutan augļu (kas ir caurspīdīgu baltu mīkstumu). • Kraukšķīgas cepti zirnekļi uzkodas piedzīvojumu Ziemeļu Kambodžā. • amok Trejs (zivis biezu kokosriekstu karija mērcē, ietīts banānu lapām un tvaicētiem). • Rīsu nūdeles vairoties un var iegādāties uz karija mērci no ielu pārdevējiem.
Valūta Riel (Khmer: រៀល, zīme: ៛; kods: KHR) ir valūta Kambodžā. Ir bijuši divi atšķirīgi Riel, pirmo reizi emitēti no 1953 līdz maijam 1975. Starp 1975 un 1980, valstij nebija naudas sistēmas. Otrā valūta, ko sauc arī par "Riel", izdots kopš aprīlis 1, 1980. Tomēr šī valūta nekad nav ieguvusi pieņemšanu sabiedrībā, ar lielāko daļu Kambodžas dod priekšroku zelta vai ārvalstu valūtas. [1] ANO okupācija 1993 injekcijas lielu daudzumu dolāru vietējo ekonomiku. Tā rezultātā dolārs ir kļuvis par valsts kopējo valūtu. Riel piezīmes izmanto dalīto dolāru summas, kā ASV monētas nav apgrozībā. Simbols tiek kodēts Unicode U 17 DB ៛ khmeru valūtas simbolu Riel (HTML: ៛).

Рnompeņa, Kambodža

Trešdiena 30, Septembris

No wikipedia par Kambodža

Kambodža (agrāk saukta par Kampučiju) ir vidēji liela valsts Dienvidaustrumu Āzijā. Tās galvaspilsēta Pnompeņa ir arī lielākā pilsēta. Tās galvenā reliģija ir budisms.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Kambodža, Рnompeņa