Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Burundi

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Burundi  
Informācija par valsti valsts kods: BI
kontinents: Āfrika
galvaspilsēta: Bužumbura
valodas: Kirundi, Franču

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900
GPS: 3 30 S, 30 00 E
elektrība: 220V/50Hz

naudas vienība:
Burundi franks: BIF
1BIF = 0.0010 USD
1BIF = 0.0008 EUR

telefona kods: +257-2

ceļojumu padomi un brīdinājumi Burundi
Tūrisms Tūrisms ir salīdzinoši neliels nozares Burundi, līdz ar to veido 3% no valsts IKP. Daudzi tūrisma objektiem valstī ir Bužumbura, kas ir galvaspilsēta. Tas ietver pludmales, kas ir populārs ar tūristiem, kas apmeklē pilsētu. Papildus tam, Lake Tanganyika ir populāra tūristu piesaistei.
Valoda Burundi ir ieguvuši neviendabīga iedzīvotāju. Cilvēki Burundi runā dažādās valodās. Burundi Languages ​​svārstās no viena reģiona uz otru. Oficiālās valodas Brunejas ir Rundi un franču valodā. Svahili lieto daži reģioni. Ir svarīgi zināt, ka lielākā daļa Āfrikas trūkums skriptu valodās. Oficiālā valoda Rundi ir Bantu valodā. Tā ir standarta vidēja komunikācijas, kas Rundi. Gan hutu un Tutsi cilvēki izmanto Rundi. Vēl viena oficiālā valoda ir franču galvenokārt izmanto oficiāliem mērķiem. Institūciju, privāto un valsts iestādēm izmantot franču valodā atbilst. Valodas Burundi ietver arī svahili. Svahili galvenokārt runā gar Lake Tanganyika, kas Bujumbura platība. To lieto galvenokārt tirdzniecības nolūkam.
Klimata Karsts ekvatoriāls klimats ir atrasts netālu Lake Tanganyika un Ruzizi River plain. Tas bieži vien ir vējains uz ezera. Pārējo valsti, ir viegla un patīkama. Burundi ir divas lietus sezonas - galvenais viens no Feb. -Mai. , ar nelielām lietus sezona no septembra līdz novembrim, un divi sauss sezonas: ilgi sausā sezona no jūnija līdz augustam un īsāks sausā sezona no decembra līdz janvārim.
Audums Viegls kokvilnas un veļa ar waterproofs par lietus sezonas laikā. Silts apģērbs ir ieteicams vakarā.
Pārtika un dzērieni Izvēle ir ierobežota. Lielākā daļa ēdienu ir vārītas, sautētas vai grauzdēta pār koksnes uguns. Maltītes Bujumbura Viesnīcu ir saprātīgi, bet dārgi un diezgan vidējas kvalitātes. Francijas, Grieķijas un Āzijas restorāniem pilsētā ir laba. Ir daži restorāni ārpus galvaspilsētas un Gitega. Specialitātes: • Skavotājs, sastāvdaļas ietver miltu banāni, saldie kartupeļi, Manioka, zirņi un kukurūza. • Popular uzkodas ir augļu, niedru cukuru un zemesriekstiem. • Pikantie burkāni ir garnīrs burkānus sajauc ar sinepju sēklas un čili piparu.
Valūta Franks kļuva valūtu Burundi 1916, kad Beļģija ieņēma bijušais Vācijas kolonija, un to aizstāj vācu East African rupie ar Beļģijas Kongo franks. Burundi izmanto valūtas Beļģijas Kongo līdz 1960, kad Ruandā un Burundi franks tika ieviests. Burundi sāka emitēt savu franku 1964. Ir plāni, lai ieviestu vienotu valūtu, jauna Austrumāfrikas šiliņš, lai piecas dalībvalstis Austrumāfrikas Kopienā līdz 2015.

Bužumbura, Burundi

Trešdiena 23, Septembris

No wikipedia par Burundi

Burundi, oficiāli Burundi Republika (Republika y’Uburundi, République du Burundi), ir valsts Āfrikā. Robežojas ar Ruandu, Tanzāniju un Kongo Demokrātisko Republiku. Valsts galvaspilsēta ir Bužumbura. Aptuveni 80% no iedzīvotājiem ir huti, bet no atlikušajiem lielākā daļa ir tutsi. Aptuveni 1% veido arī teritorijas pirmiedzīvotāji no tva pigmeju cilts. Valsts valodas ir kirundi un franču valoda. Plaši tiek izmantota arī svahili valoda. Dominējošā reliģija ir kristietība (galvenokārt Romas Katoļu baznīca), kā arī daudzi ir pievērsušies tradicionālajām ticībām. Valūta ir Burundi franks.

Burundi atrodas uz plakankalnes starp Kongo un Nīlas baseiniem.

Burundi ir līdzīga savām kaimiņvalstīm - tā ir tikpat biezi apdzīvota un nabadzīga kā tās. Lielas problēmas Burundi iedzīvotājiem sagādā milzīgais bēgļu skaits, kas devies prom no sagrautās Ruandas.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Burundi, Bužumbura