Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Burkinafaso

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Burkinafaso  
Informācija par valsti valsts kods: BF
kontinents: Āfrika
galvaspilsēta: Vagadugu
valodas: Franču

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900
GPS: 13 00 N, 2 00 W
elektrība: 220V/50Hz

naudas vienība:
Rietumāfrikas CFA franks: XOF
1XOF = 0.002 USD
1XOF = 0.002 EUR

telefona kods: +226-50

ceļojumu padomi un brīdinājumi Burkinafaso
Tūrisms Burkina Faso atrodas Rietumāfrikā, un ir apmēram sešdesmit dažādas etniskās grupas ar iedzīvotājiem tūkstošiem vairāk nekā desmit, un katrs ar savu kultūru un tradīcijas. Četras reģionu interesēs tūristu Centrālās, Rietumeiropas, Austrumeiropas un Ziemeļeiropas (Sahelas) valsts daļās. Daudzi tūrisma objektiem var atrast Burkinafaso. Tiem, kas uzskaitīti turpmāk, ir pazīstamākais un uzņemt apmeklētājus lielā skaitā katru gadu. Katra vieta ir sava īpatnība, vēsturi un hronoloģiju.

Vagadugu, Burkinafaso

Otrdiena 28, Janvāris

No wikipedia par Burkinafaso

Burkina Faso ir vāji attīstīta daudznacionāla valsts Āfrikas rietumos. Ziemeļos tā robežojas ar Mali, austrumos ar Nigēru, dienvidaustrumos ar Beninu, dienvidos ar Togo un Ganu, bet dienvidrietumos ar Kotdivuāru. Valsts Āfrikas vidienē. Robežas ar Beninu (306 km), Kotdivuāru (584 km), Ganu (549 km), Mali (1000 km), Nigēru (628 km), Togo (126 km). Tai nav pieejas pie jūras. Viena no nabadzīgākajām valstīm pasaulē. Liela ekonomiskā emigrācija uz apkārtējām valstīm. Līdz 1984. gadam tās nosaukums bija Augšvolta.


Līdz 19. gs. beigām valsti dominēja kareivīgie Mossi, kuri teritorijā apmētās 11. gadsimtā ienākot no centrālās vai austrum Āfrikas. Mossi bija labi karotāji, un aistāvēja savu kultūru no musulmaņiem.

Francija pieteica savas tiesības uz teritoriju 1896. gadā.
1956. gada 23. jūlijā tika pieņemts Pamatlikums, kas franču kolonijām deva lielākas pašnoteikšanās tiesības. 1959. gada 11. decembrī Augšvolta kļuva par autonomu republiku Franču sadraudzības ietvaros.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Burkinafaso, Vagadugu