Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Botsvāna

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Botsvāna  
Informācija par valsti valsts kods: BW
kontinents: Āfrika
galvaspilsēta: Gaborone
valodas: Angļu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900
GPS: 22 00 S, 24 00 E
elektrība: 220V/50Hz

naudas vienība:
pula: BWP
1BWP = 0.222 USD
1BWP = 0.173 EUR

telefona kods: +267-31

ceļojumu padomi un brīdinājumi Botsvāna
Valoda Botsvāna, oficiāli Botsvānas Republiku (Tswana: Lefatshe la Botsvāna), ir valsts, kas atrodas Dienvidāfrikā. Iedzīvotāji sauc par "Batswana" (vienskaitlī: Motswana). Agrāk britu protektorāts no Bechuanaland Botsvāna pieņēma jaunu nosaukumu pēc tam, kad kļuvusi neatkarīga ietvaros sadraudzības gada 30 1966 septembrī. Tā ir nospriedusi, brīvas un godīgas demokrātiskas vēlēšanas kopš neatkarības atgūšanas. Botsvāna ir plakana, un līdz 70% sedz Kalahari Desert. Tas robežojas ar Dienvidāfriku uz dienvidiem un dienvidaustrumiem, Namībijā uz rietumiem un ziemeļiem, un Zimbabves ziemeļaustrumiem. Tās robežu ar Zambiju uz ziemeļiem ir vāji definēti, bet lielākā daļa ir dažu simtu metru garš.
Tūrisms Tūrisms arvien vairāk kļūst svarīga nozare Botsvānā, kas veido apmēram 11% no IKP, un ir pieaudzis par gada likmi 14% apmērā pēdējos 8 gadus. Viens no pasaulē unikālas ekosistēmas, Okavango Delta, atrodas Botsvānā. Valsts piedāvā lielisku spēli apskatei un birding gan Delta un Chobe Game Reserve - mājvieta lielāko ganāmpulku klaiņojošiem ziloņiem pasaulē. Botsvāna Centrālā Kalahari Game Reserve arī piedāvā labu spēli apskatei un daži no visattālākajām un nebojātu mežonīgs Āfrikas dienvidos.
Valūta Botsvāna, oficiāli Botsvānas Republiku (Tswana: Lefatshe la Botsvāna), ir valsts, kas atrodas Dienvidāfrikā. Iedzīvotāji sauc par "Batswana" (vienskaitlī: Motswana). Agrāk britu protektorāts no Bechuanaland Botsvāna pieņēma jaunu nosaukumu pēc tam, kad kļuvusi neatkarīga ietvaros sadraudzības gada 30 1966 septembrī. Tā ir nospriedusi, brīvas un godīgas demokrātiskas vēlēšanas kopš neatkarības atgūšanas. Botsvāna ir plakana, un līdz 70% sedz Kalahari Desert. Tas robežojas ar Dienvidāfriku uz dienvidiem un dienvidaustrumiem, Namībijā uz rietumiem un ziemeļiem, un Zimbabves ziemeļaustrumiem. Tās robežu ar Zambiju uz ziemeļiem ir vāji definēti, bet lielākā daļa ir dažu simtu metru garš.
Pārtika un dzērieni Safari iesniedz un nometnes apkalpo starptautisko stila virtuvi, parasti ļoti augstu standartu, kā arī vietējais alus un ievesto vīnu un stipro alkoholisko dzērienu. Laba restorāni un bāri var atrast galvenajām pilsētām, bieži viesnīcas. Liellopu gaļa un kazas ir ļoti populāri gaļu. Citur, pārtikas ir vairāk pamata: prosa un sorgo putras ir vietējās skavas.

Gaborone, Botsvāna

Ceturtdiena 6, Augusts

No wikipedia par Botsvāna

Botsvana ir valsts Dienvidāfrikā. Tās teritorija ir daļa no plašā, sausā un krūmainā Kalahari tuksneša, kas aizņem lielāko valsts daļu. Botsvana ir iekšzemes valsts. Tā robežojas ar Namībiju rietumos un ziemeļos, Zimbabvi ziemeļaustrumos, un Dienvidāfrikas Republiku dienvidos. Botsvana ir trešā lielākā dimantu ieguvējvalsts pasaulē. Tās galvaspilsēta ir Gaborone. Tajā atrodas arī slavenais Okavango baseins, kas ir pasaules lielākā oāze.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Botsvāna, Gaborone