Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Bermuda

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Bermuda  
Informācija par valsti valsts kods: BM
kontinents: Ziemeļamerika
galvaspilsēta: Hamiltona
valodas: Angļu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 1900
GPS: 32 20 N, 64 45 W
elektrība: 120V/60Hz

naudas vienība:
Bermudu dolārs: BMD
1BMD = 1.000 USD
1BMD = 0.790 EUR

telefona kods: +441

ceļojumu padomi un brīdinājumi Bermuda
Tūrisms Bermudu salas ir subtropu sala, kas apvieno dabas un kultūras objektus ar tīru, drošu pludmales un tropu augu dzīvi. Hamilton, Bermudu salas galvaspilsētā, piedāvā muzeji un galerijas, kas ietver Bermudas Historical Society muzejs un Bermuda National Gallery. Rozā toņos pludmales Bermuda esam atvērti peldēšana ar ūdens sporta, laivu ekskursijas, niršana un makšķerēšana pieejamas arī visā salā.
Klimata Klimats ir subtropu, vieglas ziemas, pavasara un rudens (kritumu), bet no vēlu maija līdz oktobrim, var būt nepatīkami karsts un ar īpaši augstu gaisa mitrumu. Karstākie daļu gada ir no maija līdz oktobra vidum, kad gaisa temperatūra svārstīsies starp 75 ° F / 23 ° C un 85 ° F / 29 ° C. Mitrums, kas bieži vien arī vairāk nekā 85%, ir visaugstākais no jūlija līdz oktobra vidum.
Valoda Ne tikai angļu galvenā valoda Bermuda, bet daudzi eksperti valodniecībā, ir jāatzīmē, ka Bermudan angļu jautra dziesmiņa ir ļoti līdzīgs angļu valodas uz Amerikas dienvidos. Citu Eiropas valodu dažādība ir arī runā Bermuda, ieskaitot spāņu, portugāļu un franču valodā, bet angļu valoda ir valoda ikdienas dzīvi.
Virtuve Domājat, kas ir pārtikas un dzērienu unikāla Bermudu salas un labākās vietas, lai saņemtu viņiem? Un kur vietējie iedzīvotāji un informēja apmeklētājus iet? Tad jums ir pareizā vietā. Tomēr, ja jūs meklējat informāciju par Bermuda pašu stilu no pārtikas izstrādājumiem un tipiskas Bermudian ēdienu, tad izbraukšana Bermudu ir virtuve. Nu ir daudz šķirņu, kad runa ir Bermudu vietējo pārtiku. Daudzos veidos, Bermudu salas joprojām tirgotājs soda Britu preces, kaut arī to posteņu klāsts strauji aug.

Hamiltona, Bermuda

Svētdiena 20, Septembris

No wikipedia par Bermuda

Bermudas ir vistālāk uz ziemeļiem izvietojušās koraļļu salas pasaulē. Tās ir Lielbritānijas pakļautībā.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz: