Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Benina

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Benina  
Informācija par valsti valsts kods: BJ
kontinents: Āfrika
galvaspilsēta: Portonovo
valodas: Franču, Angļu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800
GPS: 9 30 N, 2 15 E
elektrība: 220V/50Hz

naudas vienība:
Rietumāfrikas CFA franks: XOF
1XOF = 0.002 USD
1XOF = 0.002 EUR

telefona kods: +229-21

ceļojumu padomi un brīdinājumi Benina
Tūrisms Tūrisms Beninā ir mazus uzņēmumus. In 1996, Benin bija par aptuveni 150. 000 tūristi. Maza valsts ar augstu koncentrāciju, tūrisma objektiem, Benin ir nacionālie parki un kultūra ir starp tās galvenajiem tūrisma objektiem. Abomey ir viens no Beninas galvenajiem tūrisma objektiem, ar pilīm, kas kļuva par Pasaules mantojuma sarakstā 1982. Galvaspilsētā Porto Novo atrakcijas ietver tās muzejiem un arhitektūru.
Virtuve Beninese virtuve ir pazīstama Āfrikā tās un eksotisko sastāvdaļas un flavorful ēdienus. Beninese virtuve ietver daudz svaigu ēdienu pasniedz ar dažādām mērcēm. Gaļa parasti ir diezgan dārga, un maltītes parasti gaismu uz gaļu un dāsna ar augu taukiem.
Valoda Oficiālā valoda Benina ir franču valoda. To plaši izmanto uzņēmējdarbības, valsts, universitātes un plašsaziņas līdzekļi. Daži no vietējo un Kopienas valodas ietver Fon, barība, Gun, Pulaar / Fulfulde, Aizo, jorubu, Tori, Sahou, Dendi / Songhay, bildes, un Sorn'ba. Beninese valodas parasti pārraksta ar atsevišķu vēstuli par katru runas skaņas (fonēmas), nevis izmantojot diakritiskās zīmes, kā franču vai digraphs un angļu valodā.
Klimata Labākais laiks, lai apmeklētu: South ir ekvatoriāls klimats ar četrām sezonām. Tas ir karsts un sauss no janvāra līdz aprīlim un augustā, ar lietus sezonu, izmantojot maijs-jūlijs un septembris-decembris. Ziemeļos ir vairāk galējām temperatūrām, karsts un sauss no novembra līdz jūnijam, dzesētāju un ļoti slapjš no jūlija līdz oktobrim.
Pārtikas Benina pārtiku var iedalīt kategorijās atbilstoši tā divus atšķirīgus reģionus ziemeļos un dienvidos. Plaša patēriņa pārtikas Beninas ziemeļu reģionā ir jamss. Cilvēki šajā reģionā arī patērē cūkgaļa, vistas un liellopu gaļu. Šie parasti ir cepts arī ar mērci, lai padarītu to garšīgs. Mērci un zemesrieksti pavada pounded saldos. Augļi, piemēram, mango, var atrast arī pārpilnību sezonas laikā. Pupas, rīsu un kuskusu tiek veikti arī bez siera, kas ir speciālā reģiona. Dienvidu reģiona cilvēki patērē kukurūzas to pamatresurss. Citas Benina pārtikas dienvidos ir vistas un zivīm. Daudzi ēdieni Beninas tiek veikti ar kukurūzas miltiem. Gaļas ēdieni ir ko patērē pēc cepšanas to zemesriekstu un palmu eļļā. Cilvēki dienvidu reģiona veikt arī gaļas trušu, krūmu žurkas, kazu un liellopu gaļu. Apelsīni, ananāsu, banānu un mango ir atrodami pārpilnību šajā reģionā. Tāpat kā ziemeļu reģiona iedzīvotāji, cilvēki no dienvidu reģiona veikt arī pupiņas, kuskusa un rīsiem.

Portonovo, Benina

Pirmdiena 3, Augusts

No wikipedia par Benina

Benina, oficiāli Beninas Republika (République du Bénin) ir valsts Rietumāfrikā. Benina rietumos robežojas ar Togo, austrumos ar Nigēriju, bet ziemeļos ar Burkinafaso un Nigēru. Oficiāli Beninas galvaspilsēta ir Portonovo, bet de facto galvaspilsēta ir Kotonu. Aptuveni divas piektdaļas no Beninas iedzīvotājiem ir foni un tai radniecīgo cilšu pārstāvji. Valsts oficiālā valoda ir franču valoda, lai gan plaši izplatītas ir arī fonu un jorubu valodas.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Benina, Portonovo