Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Beļģija

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Beļģija  
Informācija par valsti valsts kods: BE
kontinents: Eiropa
galvaspilsēta: Brisele
valodas: Holandiešu, Franču

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 50 50 N, 4 00 E
elektrība: 230V/50Hz

naudas vienība:
eiro: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefona kods: +32-2

ceļojumu padomi un brīdinājumi Beļģija
Tūrisms Tūrisms Beļģijā ir viena no Beļģijas nozarēm, un tās pieejamība no citur Eiropā joprojām padara populārs tūrisma galamērķis. Tūrisma industrija rada 2, 8% no Beļģijas iekšzemes kopprodukta un nodarbina 3, 3% no darbaspējīgo iedzīvotāju (142, 000 iedzīvotāju) . 6. 7 miljoni cilvēku devās uz Beļģiju 2005. Divas trešdaļas no tiem nāk no lielākām kaimiņvalstīm - Francijā, Nīderlandē, Apvienotajā Karalistē un Vācijā.
Kultūra Beļģijas kultūras nonāk izveidot, noslēdzot muitas un tradīcijām, kuru veido cilvēki no dažādām etniskām grupām. Franču runātāji no Briseles un no Flandrijas flāmu kopā dod krāsu uz atsevišķu Beļģijas kultūru. Beļģijas valsts ir bagāts mākslas mantojumu, kas ir redzams tās arhitektūra, kā arī pasaules līmeņa muzejus izplatīties visā valstī. Karaliskais muzejs Fine Arts Antverpene ir viens no svarīgākajiem muzejiem reģionā. Groeninge Museum Brigē un Plantin Moretus Antverpenē ir citi svarīgi muzeji parādot patieso mantojumu mākslas Beļģijā.
Virtuve Beļģija ir pieprasīti tauta gardēžu nevis gardēžiem: valsts, citiem vārdiem sakot, ja "lielā virtuve" atrodas pirms "izsmalcinātu virtuvi". Ir teikts, ka Beļģijā piedāvā ēdienus no franču kvalitātes vācu daudzumos
Klimata Beļģija ir pakļauts mērens klimats no piekrastes reģionos iekšzemes līdz aptuveni Briselē. Ceļā Ardēnu klimats kļūst kontinentāls, ar vēsāks ziemām un siltu vasaru. Nokrišņu daudzums ir vienmērīgi visu gadu. Sniegputeņiem arī ir bieži. Vidējā dienas temperatūra svārstās no 4 grādi ziemā un 22 grādi vasarā. Apģērbi: Vidēja svara apģērbu visu gadu, ar žakete vai džemperis, lai dzesētāja vasaras vakaros. Ūdensnecaurlaidīgi apģērbi noder jebkurā gadalaikā. Vīrieši tiek lūgti nēsāt jaka vairumā labu restorānu. Smagākas clothings ir vēlams, lai ziemas mēnešos.
Valoda Beļģijas Karalistē ir trīs oficiālās valodas: holandiešu, franču un vācu valoda. Bez oficiālajām valodām vēl ir citas minoritāšu valodas un vietējie dialekti.
Iepirkšanās Briselē, ir daudz lielveikalos un lielie iepirkšanās centri, kas piedāvā dažādas preces, sākot ar moderniem apģērbiem ar gardu šokolādes un vīns. Viens no vecākajiem centri pilsētas, Innovation, atrodas galvenais iepirkšanās artērijas, Avenue Louise. Vēl viens liels iepirkšanās galerija atrodas blakus Avenue de la Toison D'Or. Tur jūs atradīsiet luksusa boutiques tādi slaveni dizaineri kā Laura Ashley un Kenzo. Vēl viena modes rajona caurdur Boulevard de Waterloo, kas parāda jaunākās tendences no catwalk ar šādu cēlu nosaukumu kā Armani, Chanel, Gucci un Ralph Lauren. Pēdējais, bet ne mazāk slavenais veikals Maison Delvaux, radot finest ādas izstrādājumu Beļģijas karalisko ģimeni. Šis luksusa veikals ir viena no vecākajām un pazīstamu boutiques Briselē.
Par tiesāšanās izdevumiem Dzīves izmaksas ir atkarīgas daudz par jūsu dzīvesveidu un pilsētu, kurā tu dzīvo kā iet par visvairāk vietas: lielajās pilsētās būs dārgākas nekā lauku apvidos. Šeit jūs atradīsiet to, ko dzīve kā students maksās jums
Valūta viņš franks (holandiešu valodā: frank, franču: franks, vācu: Franken) bija valūta Beļģija līdz 2002, kad eiro tika ieviests apgrozībā. Tas bija sadalīts 100 centiem (holandiešu), santīmu (Franču) vai santīms (vācu).
Pārtika un dzērieni Beļģu pavāriem var ietekmēt Francijas, bet viņi pievienot savu īpašo pieskaras. Native specialitātes Valonijā ietver Jambon d'Ardenne (šķiņķis no pakalniem un ielejām Ardēnu) un pupumētra Boudin de Liège (sulīgs desa sajauc ar garšvielām). Gandrīz katrs izvēlnē ir uzskaitītas tomates aux crevettes (tomāti pildīti ar sīkiem, maigi salds Ziemeļjūras garneļu un gaismas, mājās majonēze), ko aizpilda pietiekami vieglas pusdienas un garšīgi kā ēstgribu. Īpašs ārstēt gaida apmeklētājus maijā un jūnijā veidā Beļģijas sparģeļus, un no oktobra līdz martam tur endīvijas, kas ir pazīstams Beļģijā, kā salātu (balta lapa). Lasīt vairāk: http://www. frommers. com/destinations/belgium/0213020880. html # ixzz1ZKT0pJja

Brisele, Beļģija

Otrdiena 10, Decembris

No wikipedia par Beļģija

Beļģija (, (), ()), oficiāli Beļģijas Karaliste, ir valsts Eiropas ziemeļrietumos. Tā robežojas ar Nīderlandi, Vāciju, Luksemburgu un Franciju. Ziemeļrietumos to apskalo Ziemeļjūra. Beļģijas platība ir 30 528 km², un tajā dzīvo aptuveni 10, 7 miljoni iedzīvotāji.

Beļģija ir viena no sešām Eiropas Savienības dibinātājvalstīm un tās galvaspilsētā Briselē atrodas savienības galvenā mītne, kā arī vairāku nozīmīgu ES institūciju mītnes. Tā ir arī citu starptautisku organizāciju dalībvalsts, kā Benilukss, NATO, ANO, OECD un citas. Beļģija ir dalībvalsts šāds starptautiskās organizācijās: ACCT, AfDB, AsDB, Australia Group, Benelux, BIS, CCC, CE, CERN, EAPC, EBRD, EIB, EMU, ESA, EU, FAO, G-10, IAEA, IBRD, ICAO, ICC, ICRM, IDA, IDB, IEA, IFAD, IFC, IFRCS, IHO, ILO, IMF, IMO, IMSO, Intelsat, Interpol, IOC, IOM, ISO, ITU, MONUC (novērotāji), NATO, NEA, NSG, OAS (novērotāji), OECD, OPCW, OSCE, PCA, UN, UNCTAD, UNECE, UNESCO, UNHCR, UNIDO, UNMIK, UNMOGIP, UNRWA, UNTSO, UPU, WADB, WEU, WHO, WIPO, WMO, WTrO, ZC.

Beļģija ir mājvieta divām atšķirīgām etniskām grupām: nīderlandiešu valodā runājošajiem flāmiem un franču valodā runājošajiem valoņiem. Līdz ar to Beļģija ir sadalīta divos reģionos. Ziemeļos atrodas Flandrija, kurā dzīvo 59% no visiem iedzīvotājiem, bet dienvidos Valonija, kur dzīvo 31% iedzīvotāju. Trešā lielākā etniskā grupa ir vācieši, kas dzīvo galvenokārt Valonijas austrumos. The (original) (already) mentions 73, 000 instead of 71, 500 inhabitants. Nereti dažādas sfērās veidojas konflikti starp flāmiem un valoņiem.

Beļģijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā ir Leopolds Merkss.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Beļģija, Brisele