Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Brisele

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Attēli Brisele
 
 
 
Attēli Brisele gada Panoramio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tirdzniecības kategorijas Brisele
Informācijas kategorijas
ceļojumu padomi un brīdinājumi Brisele
Tūrisms Tā kā Beļģijas kapitāla un administratīvo centru Eiropas Savienībā, Brisele ir dinamiskas, modernas un kosmopolītiskas pilsētas, kas ir pastāvīgi buzzing ar biznesa ceļotājiem un tūristiem. Tas ir eklektiķis mix gleaming skyscrapers un grandiozas viduslaiku, neo-klasiskā un jūgendstila ēkām. Pilsētas centrā ieskauj iekšējo apvedceļu, kas seko protams, ka viduslaiku pilsētas nocietinājumiem ņēma. Tas ir arī sadalīt divās atšķirīgās zonās - Upper Town un Lower Town. Tur ir daudz ko darīt lielajā pilsētas centra zonā, no iepirkšanās krāšņi boutiques un mērcēšanas up daži kultūras grand muzejiem Upper Town, lai klīstot pa pilsētas viduslaiku sirds Lower Town.
Cultura Beļģijas kultūru maisījumi Flandrijas ziemeļos un Francijas dienvidos, lai ražotu kaut ko ļoti lielā mērā atgādina Parīzes stilā, bet nedaudz off-beat. Beļģi ir īpaša afinitāte pret vizuālās mākslas un izrādes, un ir vienmēr iesaistītas daudzveidīgu teātra, operas, baleta un skatuves mūziku. Būt mājās līdz trīsdesmit neatkarīgu teātri aizstāv Briseli "nosaukumu, kā no skatuves mākslas Meku. Tādējādi, Nacionālo orķestri un Nacionālās operas nams ir must redzēt pēc apmeklējot šo pilsētu. Neatkarīgi no dzīvīgu alternatīvā roka vietām, džeza pūļus un klasiskās mūzikas zāles, visi jaunākās mākslas šķirnes ir populāras šajā Eiropas galvaspilsētā.
Restouran No tradicionālajiem Beļģijas un Francijas biļetes un ap Grand Place ar daudz eksotisku etnisko iespējas, piemēram, patīkams Itālijas maksu, ko piedāvā virkni restorānu "Little Italy" (pa rue Franklin), Brisele ir šokolādes-a-bloks ar iesaistīto ēdināšanas iespējas. Protams, mēs visi zinām, ka Beļģija ir saistīta ar Moules (mīdijas) et Frites (čipsi), bet tas ir arī uzskatāms par vairākiem papildu ēdienu, kas ir veidojušas dažādas ietekmes, tai skaitā franču, spāņu un holandiešu kas visiem valdīja pār zeme kādā brīdī vēsturē. Faktiski Beļģi "kulinārijas vēsturi var izsekot atpakaļ uz viduslaikiem. Jūs varat baudīt uzkodas, piemēram, kroketes aux Crevettes Grises (garneļu) un fondī au Fromage (veida sierveidīgs croquette). Specialitāti Beļģijas maizi salds ir Choesels un Ardēnu Pâté ir pastēte sastāv galvenokārt no cūkgaļas un ķiplokus. Tad ir galvenie ēdieni, piemēram, fileja Americain (pasniedz samaļ un izejvielas sajauc ar sīpoliem un vairākām garšvielām). Beļģi bauda savas sarkanās gaļas, un tas var būt par pamatu daudzu ēdienu. Ragū d'Agneau ir sautēti jēra trauciņā, kas ir marinēts ar garšvielām. Fazānu un trušu izmanto arī dažos specializētos ēdienus, piemēram, Faisan à la Brabançonne un Lapin ēdienus.
Iepirkšanās Briselē iepirkšanās ir ne tikai šokolādes, alus un mežģīnes, lai gan šīs trīs noteikti ir vērts pārbaudīt out ar savu kvalitāti un meistarību. Laikā jūsu Briselē brīvdienas, varat izlases visaugstākās kvalitātes boutique veikaliem un visvairāk eklektisks maisījums preču Briselē tirgos! Kad esat atrodas labākās vietas apmeklēt katram labi, jūs arī vēlaties, lai būtu aplūkot to, kā iegādāties labāko beļģu šokolādes, kur nopirkt jauku Beļģijas alus (bez kļūst ripped off!), Un arī dažas vietas iet bez nodokļa un suvenīru veikalu. Lielākā daļa Briselē cilvēku veikals sestdienās, jo veikali ir slēgti svētdienās. Tātad, ja jūs vēlaties, lai izvairītos pārpildītas veikaliem un netīrs drēbes bagāžnieki, tad izvairīties no iepirkšanās sestdienas pēcpusdienās. Svētdienās veikali tuvumā Grand Place ir atvērtas, un tāpēc tie ir daži no Briseles tirgu.
Izmaksas Attīstība no Parīzes izdevumu es īsa apstāšanās Briselē. Man vēl bija daudz valstu, lai redzētu, par manu braucienu, un es zināju, ka tālāk uz ziemeļiem, es devos, dārgāks viss bija gatavojas kļūt. Tātad plāns bija vienkāršs, tikties ar draugiem, kas bija viens no maniem Lieldienu konkursa uzvarētājiem un baudīt dažus alus. Un tas ir tieši tas, ko man izdevās darīt pāri divu dienu pietura. Divas dienas tu saki? kā var divas dienas būt labs ceļvedis izmaksām Beļģijā? Es piekrītu izdevumu tik īsā laikā, jebkurā vietā isn'ta ļoti labs ceļvedis, lai kopējās izmaksas vietā, lai justies brīvi lietot šīs izmaksas, kā jūs. Ar to teica, šeit ir manas izmaksas.

Brisele, Beļģija

Sestdiena 7, Decembris

No wikipedia par Brisele

Brisele ir pilsēta Beļģijas centrālajā daļā. Beļģijas lielākā pilsēta un galvaspilsēta. Beļģijas daļas — Flandrijas galvaspilsēta, kaut arī pati pilsēta administratīvi neatrodas Flandrijā, bet veido atsevišķu Beļģijas daļu — galvaspilsētas reģionu ar divām valsts valodām — franču un flāmu.

Pašā Briseles municipalitātē ir tikai apmēram 143 000 iedzīvotāju, tomēr visā Briseles aglomerācijā, kas faktiski ir viena pilsēta, ir vairāk nekā miljons iedzīvotāju.

Brisele bieži tiek uzskatīta par Eiropas Savienības galvaspilsētu, jo divas no trijām galvenajām ES institūcijām atrodas Briselē - Eiropas Komisija un Eiropas Savienības Padome.

Brisele ir arī NATO galvenās mītnes vieta, kā arī Rietumeiropas Savienības un EUROCONTROL galvenās mītnes vieta.

Centrālajai Briselei vēsturiski ir divas daļas — Augšpilsēta un Lejaspilsēta —, kuras vienu no otras nodala stāva nogāze, kas stiepjas ziemeļu — dienvidu virzienā no Karaļa ielas tālākā gala līdz Tiesu pilij.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Beļģija, Brisele