Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Baltkrievija

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Baltkrievija  
Informācija par valsti valsts kods: BY
kontinents: Eiropa
galvaspilsēta: Minska
valodas: Baltkrievu, Krievu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800
GPS: 53 00 N, 28 00 E
elektrība: 220V/50Hz

naudas vienība:
Baltkrievijas rubelis: BYR
1BYR = 0.0005 USD
1BYR = 0.0004 EUR

telefona kods: +375-17

ceļojumu padomi un brīdinājumi Baltkrievija
Kultūra Baltkrievijas kultūra ir produkta attīstības tūkstošgades, ko ietekmēja vairāki dažādi faktori. Tie ietver fiziskā vide; etnogrāfiskie fona baltkrievi (apvienošanās slāvu jaunpienācēju ar Baltijas natives), pagānisms sākumā rīkotājiem un to saimniekiem, Bizantijas kristietību kā saikne ar pareizticīgo reliģiju un literārās tradīcijas; valsts nav dabiskās robežas; plūsmu upes virzienā gan Melnās jūras un Baltijas jūras reģioniem; un reliģiju šķirnes reģionā (katolicisms, pareizticība, jūdaisms un islāms).
Tūrisms Baltkrievijas Republika, kas atrodas krustcelēs trans-Eiropas transporta un komunikāciju koridoru "Rietumi-Austrumi" un "Ziemeļi-Dienvidi", ir tikai bagāts dabas, vēstures un kultūras potenciālu labvēlīgi starptautisko tūrismu. Baltkrievija ir valsts ar senu un bagātu vēsturi un unikālu kultūru. Tas ir ievērojams skaits vēsturiski pilsētu - Novogrudok, pirmā galvaspilsēta Lielo Firstistes, Lietuvas, Krievijas un Jemoit, Polocka - vēsturisko kapitāla Firstisti Polockas ar tās vērtīgo arhitektūras pieminekļi, piemēram, Sofia Cathedral un Pestītāja apskaidrošanās baznīca ar unikālām freskām, 11. gs. , Turov un Grodno - centers slāvu principalities no 9 un 12 gadsimtiem, Mstislavl - centra lielo waywodeship no 16 gadsimtā. Daudzās pilsētās ir saglabājuši seno tempļi un klosteru, pilis un pilis magnāti par Rzecz Pospolita un Krievijas impērijas, kā arī vērtīgu arhitektūras, vēstures un kultūras pieminekļi.
Traditons Neskatoties uz to, ka kristietība ir pastāvējusi Baltkrievijā vairāk nekā desmit centures, senos rituālus un tradīcijas, kas saistīti ar pagānu laikos turpina dzīvot cilvēku. Pat tagad milzīgs laukakmeņi ar dīvainu bildes ir atrodama IR tālvadības stūriem un meža biezokņos valstī. Viņi bija pielūdza Baltkrievijas pagāni. Taču visvairāk pārsteidz tas, ka daži no upuriem šādās vietās, atlikumi ir saistīti ar . . . mūsdienām! Pagānisma joprojām pastāv tautas festivālos. Spilgtākajiem no tiem ir Kolyady un Kupalie.
Virtuve Attiecībā uz zupām, iesakām "kholodnik" (īpaši vasarā) un augstvērtīgiem "zatirka", bet par vietējo virtuvi karalis ir noteikti kartupeļiem. Baltkrievi ir iespēja sagatavot vairumā iedomājama ēdienu no tā! Pirmkārt, protams, tas ir "draniki" - diezgan savdabīgs pankūkas no rīvētu kartupeļu, kas var būt arī pildījumam: sēnes, gaļu, ogas. Vienu, kurš nav tasted "draniki", nevar teikt, ka viņš / viņa ir apmeklējis Baltkrieviju. Kartupeļi var būt pildīti, sautē pot, ceptas cepeškrāsnī, ar sēnēm, dārzeņiem un bekonu - nav nepieciešams turpināt, jo Baltkrievijā pastāv pat kartupeļu ievārījumi! Mēs ceram, ka jums tagad saprotu, kāpēc kaimiņu tautām dažkārt zvans baltkrieviem "bulbashi" (no Baltkrievijas vārda kartupeļiem - "bulba"). Bet nedomāju, ka vietējā izvēlne ir ierobežota tikai ar šo augu - restorāni un kafejnīcas piedāvās ēdienus jebkurai gaumei. Baltkrievi ir arī interese par eksotiskām kulinārija, tāpēc Ķīnas, Meksikas, Kaukāza un citu restorāni ir diezgan bieža Minskā.
Valoda Baltkrievijas ir austrumu slāvu valoda ar apmēram 7. 500. 000 runātāju Baltkrievijā. Tā ir cieši saistīta ar Krievijas un Ukrainas. Lielākā daļa baltkrievu ir divvalodu baltkrievu un krievu valodā.
Iepirkšanās Vispirms jums vajadzētu saprast jēdzienu "tirgus" vai "bazārs", kas ir ļoti populāra vieta, kur iegādāties visu, sākot no pārtikas, sadzīves tehnikas. Es nevaru pateikt, no kurienes tas nācis, iespējams, tas ir vietējās tradīcijas, vai dažu ekonomikas īpatnības rezultātu, bet lielākā daļa tirdzniecības šajā valstī ir veikts tirgos. Tā tas bija līdz šim gadam (2005), kad galvaspilsētā Minskā redzēja uzsākt pirmo hipermārketu un zemo cenu.
Par tiesāšanās izdevumiem Baltkrievija ir viens no lētākajiem iespējas ceļo visā pasaulē. Tās cenu līmeni visvairāk līdzīga tai, Tadžikistānā un Irānā un tuvu vienu Filipīnās. To var pusi skaidrot ar tās atrašanās vietu Austrumeiropā, kas, parasti, nav dārgs daļa no pasaules ceļotājiem. Salīdzinot ar citām Eiropas valstīm, Baltkrievija ir lētākais risinājums tūristiem. Aizvērt šo cenu līmeni šajā reģionā ir Ukrainā un Moldovā, gan kaimiņvalsts Krievija un Polija būs nepieciešams vairāk nopietna ceļojuma budžetu.

Minska, Baltkrievija

Svētdiena 5, Jūlijs

No wikipedia par Baltkrievija

Baltkrievija, oficiāli Baltkrievijas Republika (Рэспубліка Беларусь ; Республика Беларусь), ir valsts Austrumeiropā. Baltkrievija robežojas ar Poliju rietumos, Lietuvu ziemeļrietumos, Latviju ziemeļos, Krieviju austrumos un Ukrainu dienvidos. Baltkrievijas galvaspilsēta ir Minska, bet starp lielākajām pilsētām pieskaitāmas Grodņa, Vicebska, Bresta, Mogiļeva un Gomeļa. Trešo daļu no valsts klāj meži. Tās spēcīgākie ekonomiskie sektori ir lauksaimniecība un rūpniecība.

Baltkrievija ir viena no valstīm, kuru nopietni skāra 1986. gada Černobiļas AES avārijas izraisītais vides piesārņojums ar radioaktīvajiem izotopiem.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Baltkrievija, Minska