Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Barbadosa

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Barbadosa  
Informācija par valsti valsts kods: BB
kontinents: Ziemeļamerika
galvaspilsēta: Bridžtauna
valodas: Angļu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800/1900
GPS: 13 10 N, 59 32 W
elektrība: 115V/50Hz

naudas vienība:
Barbadosas dolārs: BBD
1BBD = 0.500 USD
1BBD = 0.395 EUR

telefona kods: +246

ceļojumu padomi un brīdinājumi Barbadosa
Tūrisms Gadu desmitiem Barbadosa ir galamērķa izvēli simtiem tūkstošu apmeklētāju, no kuriem daudzi atgrieztos pie mūsu krastiem gadu pēc gada. Faktiski Barbadosa ir vadošais angliski runājošā sala galamērķi Dienvidu Karību Ziemeļamerikas, Lielbritānijas un Eiropas tūristiem. Ņemot izveidota sevi kā vadošo Karību tūrisma galamērķi, Barbadosa atzīst nepieciešamību turpināt attīstīt savu tūrisma produktu.
Valoda Mūsu vietējā dialektā tiek saukta par "BAJAN kungu", tāpat kā mūsu cilvēki. Tas ir maisījums no lauzītā angļu valodā ar akcentu iedvesmoja dažādām Āfrikas valodām, ko pārņem vergiem. BAJAN kungu dialekts ir pilnīgi un pilnīgi neierobežota. Atsevišķi vārdi parasti ir vairākas nozīmes, piemēram, "dis", kas nozīmē "šo" un nozīmē necieņu vai nespēj atzīt kādu vai kaut ko.
Virtuve Ēšana ārpus Barbadosā ir pricier nekā citās Karību salās. Gaidīt maksāt ap 20pp £ vidējas klases restorānā. Ir eklektisks pārtikas izvēli pieejama, ar visu, sākot no globālās virtuves pasniegti smart, pasaulē slavens restorāniem, piemēram, Cliff, lai BAJAN kungu maksa pieejamas ielu tirgi, piemēram, Oistins. Replica britu krogos ir populārs un kas kalpo patiesai British rūgta un resns - bieži ar zivju un chip bāra uzkodas. Ir vairāk nekā 100 rumu veikalos visā salas, kas ir vienkāršs, reizēm nobružāts, bet vienmēr ir draudzīgi, ja policists un vietējie sip vidus pēcpusdienā dzert, tas ir kaut kas ir pieredzējuši. Smēķēšanas aizliegumu sabiedriskās vietās tika ieviests 2010. gada oktobrī un ikviens, kas nozvejotas pārkāpj tas draudētu soda naudu vai cietumsodu.
Valūta Dolārs ir valūtas Barbadosa kopš 1935. Šajā dolārs ir ISO 4217 kods BBD un parasti tiek saīsināts ar dolāra zīmi "$", vai, alternatīvi, "BDS $", lai atšķirtu to no citiem dolāros valūtās. Tā ir sadalīta 100 centus. Gada 9 2009. gadā tika ziņots, ka starptautiskās reitingu aģentūras Standard & Poor (S & P) novērtēja valūta Barbadosas kā "A-/A-2".

Bridžtauna, Barbadosa

Sestdiena 14, Decembris

No wikipedia par Barbadosa

Barbadosa ir salu valsts, kas atrodas Centrālamerikā, Atlantijas okeāna rietumos. No visām Karību jūras salām Barbadosa atrodas vistālāk uz austrumiem. Tuvākā kaimiņvalsts ir Sentvinsenta un Grenadīnas, kas atrodas aptuveni 160 km uz rietumiem. Barbadosa ir neatkarīga valsts, Apvienotās Karalistes pakļautībā tā bija līdz 1966. gadam. Barbadosas galvaspilsēta ir Bridžtauna.

Barbadosā dzīvo 285 tūkstoši iedzīvotāji, no kuriem aptuveni 90% ir pēcteči vergiem, kurus savulaik ieveda no Āfrikas. Oficiālā valsts valoda ir angļu valoda. Dominējošā reliģija ir kristietība, galvenokārt, protestantisms.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Barbadosa, Bridžtauna