Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Austrija

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Austrija  
Informācija par valsti valsts kods: AT
kontinents: Eiropa
galvaspilsēta: Vīne
valodas: Vācu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 47 20 N, 13 20 E
elektrība: 230V/50Hz

naudas vienība:
eiro: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefona kods: +43-1

ceļojumu padomi un brīdinājumi Austrija
Tūrisms Tūrisms veido svarīgu daļu no Austrijas ekonomikā, veidojot gandrīz 9% no Austrijas iekšzemes product. As 2007, kopējais skaits tūristu nakšņošanas ir apmēram tādā pašā vasaras un ziemas sezonā, ar virsotnēm gada februārī un jūlijā / augustā . 2007. gadā Austrijā ieņēma 9. pasaulē starptautiskajās tūrisma ieņēmumi, ar 18900000000 ASV dolāru. Starptautiskajā tūristu pieplūdums, Austrija ieņēma 12 ar 20. 800. 000 tūristiem. Vīne piesaista lielāko daļu tūristu, gan vasarā, gan winter. Salzburg saņem aptuveni piekto daļu no tūristu nakšņošanas salīdzinājumā ar Vīni, kas ieņem tā 2. vasarā season. In ziemas sezonā, vairākas ziemas sporta kūrortu rietumu Austrijā apsteigs Zalcburgas vairākus tūrisma nakšņošanu: Sölden, Saalbach-Hinterglemm, Ischgl, Sankt Anton am Arlberg, un Obertauern.
Traditons Domājiet par Austriju, un - vismaz kā ārzemnieks - jūs domājat par Lederhosen, tradicionālo Dirndl kleita un Alpiem. Šodienas tūrisms Mafia ir darījusi maz, lai mainītu par šo domāšanu, un tā starptautisko tēlu Austrijā ir diezgan romantisks vienu. Tomēr tas noteikti ir gadījums, ka ir daudzas tradīcijas un paražas manā valstī, kas ir sena, bet aktīvā daļa no ikdienas dzīves Austrijā.
Klimata Austrijā klimats ir plaši kontinentāls ar austrumu malu valsts stiepjas uz Panoniskie klimata joslā. Tas ir tipisks Centrāleiropā ar aukstām ziemām (iet uz leju, līdz mīnus 20 grādiem pēc Celsija naktī) un karsts un saulains vasarās (iet līdz pat 35 grādiem pēc Celsija laikā daži augustā dienas). Amerikāņiem tas nozīmē, ka ziemā kritumi un sasniegušas šovasar svārstās no aptuveni 0-100 grādiem pēc Fārenheita. Aukstākajos mēnešos ir janvāris un februāris, karstākie jūlijā un augustā.
Virtuve Austrijas virtuve ir stila virtuvi dzimtā uz Austriju un sastāv no ietekmēm no visas bijušās Austroungārijas impērijā. Reģionālās ietekmes no Itālijas, Ungārijas, Vācijas un Balkānu reģionā ir bijusi ietekme uz Austrijas cooking, un, savukārt, šo stilu saplūšana ir ietekmīga visā impērijā. Austrijas virtuve ir visbiežāk saistīta ar Vīnes virtuvi, tomēr pastāv ievērojamas reģionālas atšķirības.
Valoda Austrijas valodu arī Vācijas, oficiālā valoda un lingua franca, Austro-Bavārijas, galvenā valodā ārpus Vorarlberg, Alemannic, galvenā valoda Forarlberga, un vairāki mazākumtautību valodās.
Iepirkšanās Brīvdienas nekad brīvdienas bez mazliet iepirkšanās, lai apmeklētāji priecēs daudzi lielie centri, nelielu suvenīru veikali un lieliskas iepirkšanās ielu visā Austrijā. Iet kaulēties medības ir viens no daudzajiem krāsains tirgos, pastaiga gar upscale iepirkšanās ielas, vai dzert dažas nopietnas iepērkoties 1000 m virs jūras līmeņa.
Par tiesāšanās izdevumiem Kā arī atrodoties Eiropas centrā, Austrija ir arī vidējā diapazona cenu ziņā. Kopš iestāšanās Eiropas Savienībā, pamata pārtikas izmaksas ir palielinājušās saskaņā ar tiem, pārējā Eiropas Savienībā. Produktus, kas pieejami Austrijā ir no visas Eiropas.
Valūta Kā loceklis no Eiropas Savienības, Austrijā arī ir daļa no Ekonomikas un monetārās savienības -, kas ieviesa eiro kā vienotu valūtu.

Vīne, Austrija

Pirmdiena 17, Februāris

No wikipedia par Austrija

Austrija, oficiāli Austrijas Republika (Republik Österreich), ir valsts Centrāleiropā. Austriju no visām pusēm ieskauj citas valstis un tai nav izeja pie jūras. Ziemeļos Austrija robežojas ar Vāciju un Čehiju, austrumos ar Slovākiju un Ungāriju, dienvidos ar Slovēniju un Itāliju, bet rietumos ar Šveici un Lihtenšteinu. Tā ir federāla, parlamentāra un reprezentatīvi demokrātiska republika. Austrija sastāv no deviņām federālajām zemēm, kur katrai ir savs parlaments un valdība.

Austrijas platība ir 83 849 km², un 2009. gadā šajā valstī dzīvoja aptuveni 8, 36 miljoni iedzīvotāji, no kuriem aptuveni trīs ceturtdaļas ir katoļi. Valsts galvaspilsēta ir Vīne, kur dzīvo aptuveni 20% no visiem Austrijas iedzīvotājiem. Oficiālā valoda ir vācu valoda. Austrijas iedzīvotāji etniski ir vācieši. Lielākās minoritātes ir slovēņi, horvāti un ungāri.

Austrija pēc Pirmā pasaules kara tika dibināta uz Austroungārijas dubultmonarhijas paliekām. Pirmā Austrijas konstitūcija tika pieņemts 1920. gadā. Otrajā pasaules karā Austrija anšlusa rezultātā tika pievienota Trešajam reiham. 1945. gadā tā atkārtoti ieguva neatkarību un tika nodibināta tā sauktā Otrā republika. Pilnīgu suverenitāti Austrija ieguva tikai. Valsts galva ir Austrijas prezidents, bet valdības galva - kanclers.

Kopš Austrija ir Eiropas Savienības dalībvalsts.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Austrija, Vīne