Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Erevāna

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Attēli Erevāna
 
 
 
 
 
Attēli Erevāna gada Panoramio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tirdzniecības kategorijas Erevāna
Informācijas kategorijas
ceļojumu padomi un brīdinājumi Erevāna
Cultura Yerevan ir vadošais rūpniecības, kultūras un zinātnes centrs Kaukāza reģionā. Kā centrs armēņu kultūras, Yerevan ir vieta Erevānas Valsts universitātē (1919), Armēnijas Zinātņu akadēmija, Vēstures muzejs, opera, mūzika ziemas dārzu un vairākiem tehniskajiem institūtiem. Matenadaran arhīvi rīkot bagāta kolekcija vērtīgu seno armēņu, grieķu, Sīrijas, ebreju, romiešu un Persijas manuskripti. Yerevan ir vairākas lielas tautas bibliotēkām, vairāki muzeji un teātri, botānisko dārzu un zooloģisko dārzu. Tas ir arī pamatā plašs dzelzceļa tīkls, un ir liels tirdzniecības centrs, attiecībā uz lauksaimniecības produktiem. Bez rūpniecības pilsēta ražo metālu, darbgaldiem, elektriskās iekārtas, ķīmiskās vielas, tekstilizstrādājumi un pārtikas produktiem.
Ģeogrāfija un klimats Yerevan atrodas austrumu Armēnija Ziemeļaustrumu daļa Ararat ielejā. Augšējā daļa no pilsētas ieskauj kalni uz trim pusēm, bet uz dienvidiem tas nolaižas uz upi Hrazdan, pieteka upes Arax kas sadala pilsētu divās laikā gleznainā kanjons bankas. No pilsētas pacēluma svārstās no 900 līdz 1300 metriem virs jūras līmeņa, parādot 400 metru atšķirības starp zemāko un augstāko punktu. Erevānas klimats ir salīdzinoši kontinentāls ar sausā, karstā vasarā un auksta, un īsa ziema. No karstākie augustā temperatūra sasniedz 40 grādus pēc Celsija, un aukstākais mēnesis no janvāra līdz -15 grādiem pēc Celsija. Nokrišņu daudzums ir neliels, un summas, kas ik gadu līdz aptuveni 350 mm.
Iepirkšanās Shopping in Yerevan ir ļoti aizraujoša parādība par jebkuru tūristu, kas apmeklē vieta pirmo reizi. Iepirkumu Erevānas ietver iegādei dažādiem izstrādājumiem, piemēram, rotaslietas, apģērbu un apģērbu. Starp populārākajiem pirkumu, armēņu konjaks ir pelnījis īpašu atzīmi. Armēņu Cognac tiek uzskatīts par pasaules finest brendiji un ir ļoti iecienījuši tūristi. Tas bija arī izvēle Sir. Winston Churchill. Pilsētā ir daudz veikalu, kas tikai pārdod brendiji dažādas šķirnes. Brendiji galvenokārt ievesti no Ararat Cognac Factory. Brendiji, kas ir vecāki maksā vairāk nekā pašreizējā ones.

Erevāna, Armēnija

Ceturtdiena 28, Maijs

No wikipedia par Erevāna

Erevāna ir Armēnijas galvaspilsēta (kopš 1918. g.) un lielākā pilsēta. Atrodas Razdanas upes ielejā. Armēnijas vēsturē divpadsmitā galvaspilsēta.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Armēnija, Erevāna