Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Armēnija

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Armēnija  
Informācija par valsti valsts kods: AM
kontinents: Āzija
galvaspilsēta: Erevāna
valodas: Armēņu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900/1800
GPS: 40 00 N, 45 00 E
elektrība: 220V/50Hz

naudas vienība:
drams: AMD
1AMD = 0.0023 USD
1AMD = 0.0018 EUR

telefona kods: +374-10

ceļojumu padomi un brīdinājumi Armēnija
Tūrisms Armēnija - atzīts kā viens no civilizācijas šūpuļiem - ir skaista valsts ar izsmalcinātu cilvēku un garu un kultivētās vēsturi. Tā rezultātā, Armēnija ir intriģējošs tūrisma galamērķis. Daudzi pieminekļi un meistardarbiem Senās laikmetu un viduslaikiem var atrast visā valstī. Gada Haghpat un Sanahin baudīt klosteriem ir dota statuss pasaules mantojuma vietām. Tūrisms Armēnija sakņojas valsts vēsturiskās orientierus un dabas objektiem, piemēram, ūdens kūrortos Lake Sevan, karstā atsperes no Arzni un Jermuk, mežus Dilijan, Aghveran, Tsaghkadzor, Bjurakan un Gugark, un kalnu dabas alas un klintis dienvidaustrumu reģionā. 5165 metru Mount Ararat, ģeogrāfiski atrodas Turcijā, ir valsts simbola Armēnijas un ir redzams no liela daļa Dienvidrietumu reģionā. 1997 Armēnija kļuva par Pasaules Tūrisma organizācijas.
Kultūra Armēnijas kultūras ietver daudzus elementus, kas ir balstītas uz ģeogrāfiju, literatūru, arhitektūru, deju un tautas mūziku. Kultūra ir līdzīga un vēl atšķiras no daudzām kaimiņvalstīm, piemēram, Krieviju, Gruziju un Irānu, kā arī Vidusjūras reģiona valstis, piemēram, Grieķija un Kipra. Armēnijas kultūra ir spēcīgi ietekmē gan no saviem austrumu kaimiņiem, kā arī pakārtoto ietekmi, no Eiropas uz Rietumiem.
Virtuve Vīns ir daļa no valsts dzīvesveidu, un tradicionālos ēdienus, nav pilnīga bez vīna, dzērumā, lai skaisti un tradicionālajiem tostiem un Tamada (Toastmaker). Šis reģions ir slavens ar savu sarkanā vīna, jo īpaši "Areni". Šis vīns ir izgatavots no relikvija vīna vēsturi, kas iet to1000BC. Tie ir patiešām unikāls, un degustācija, kad jūs pārbaudīt tos atkal un atkal. Armēnijas uzņēmumi ražo vairāk nekā duci zīmoli brendijs, kas saskaņā ar vienbalsīgu atzinumu ekspertu degustatoru nekādi nav sliktāka par pasaules slaveno franču ones. Daudzi to etiķetēm liecina zelta medaļas starptautiskās izstādēs. Armēņu brendijs vēsture sākas no Shustovs vīna no sākuma XIX gs.
Valoda Armēņu valoda (հայերէն in TAO vai հայերեն ar RAO, armēņu izruna: [hɑjɛɾɛn]-hayeren) ir indoeiropiešu valodu runā armēņu tautu. Tā ir oficiālā Armēnijas Republikas valodā, kā arī reģionā Kalnu Karabahā. Valoda ir plaši runā armēņu kopienu armēņu diaspora. Tā ir sava skriptu, armēņu alfabētu, un ir interese lingvistu tās atšķirtspēju fonoloģisko norises indoeiropiešu.

Erevāna, Armēnija

Ceturtdiena 28, Maijs

No wikipedia par Armēnija

Armēnija (armēņu: Հայաստան, Հայք), oficiālais nosaukums - Armēnijas Republika (Հայաստանի Հանրապետություն), ir valsts Eirāzijā, starp Melno jūru un Kaspijas jūru, Aizkaukāza dienvidu daļā. Tā robežojas ar Turciju rietumos, Gruziju ziemeļos, Azerbaidžānu austrumos, Irānu un Azerbaidžānai piederošo Nehičevanu dienvidos. Armēnija ir unitāra, daudzpartiju, demokrātiska nacionāla valsts un viena no senākajām civilizācijām pasaulē ar bagātīgu kultūras mantojumu.

Dibināta 1918. gadā (liela loma Armēnijas neatkarības iegūšanā bijusi pulkvedim V. Ozolam). Atguvusi suverenitāti 1991. gadā.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Armēnija, Erevāna