Ceļojumi, meklēt ceļojumu internetā

Andora

Informācija, kas var būt noderīga jūsu ceļojuma.

Pilsētas Andora  
Informācija par valsti valsts kods: AD
kontinents: Eiropa
galvaspilsēta: Andora la Velja
valodas: Kataloņu

ES dalība:
NATO dalība:

GSM: 900
GPS: 42 30 N, 1 30 E
elektrība: 230V/50Hz

naudas vienība:
eiro: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefona kods: +376

ceļojumu padomi un brīdinājumi Andora
Tūrisms Andora ir kļuvusi par nozīmīgu tūristu galamērķis Eiropā [nepieciešama atsauce]. Andorai ir vairākas slēpošanas kūrortiem, tostarp Soldeu / El Tarter un Pal / Arinsal. Tie ir ļoti populārs ar tūristiem no Spānijas, Francijas un Apvienotās Karalistes, īpaši tāpēc, ka to salīdzinoši maigu nogāzes ir ideāli mazāk pieredzējušiem cilvēkiem, kā arī ģimenēm. Andoras slēpošanas skolas ir vieni no lielākajiem Eiropā. Jo tas nav biedrs Eiropas Savienības, Andora ir spējīga pārdot plašu beznodokļu produktu, ieskaitot alkoholu, smaržas un cigarešu. Tie ir daudz lētāki nekā kaimiņvalstīs, un ir ienesīgs ienākumu avots valstij. Andora ir arī daudzas pārgājienu takas, kuras var izpētīt vasaras mēnešos, kad sniega ir atkusis.
Kultūra Andoras kultūra katalāņu būtībā [nepieciešama atsauce], jo dzimušo iedzīvotāju Andora Catalan. Tomēr tas ir devis nozīmīgu un viegli identificējamu ieguldījumu konglomerāta kataloniešu kultūru.
Klimata Labākais laiks, lai apmeklētu: mērens klimats ar siltām vasarām un aukstām ziemām. Lietus līst visu gadu. Obligāti apģērbi: lightweights par vasaras un siltas mediumweights ziemā. Hidroizolācijas ir ieteicams visu gadu.
Virtuve Sakarā ar to, ka Andora ir iestiprināta starp Franciju un Spāniju, Andoras virtuvi ir galvenokārt Catalan. Andoras virtuvi arī apvieno ar franču un itāļu virtuvi. Makaroni, gaļa, zivis un dārzeņi ir galvenās sastāvdaļas, par katru ēdienreizi. In ziemeļu reģionā Andoras franču un itāļu virtuve ir vairāk populārs, un tās galvenās īpašības ir plašas izmantošanas makaroni, siers, maize un zivis, bet dienvidu reģionā kataloniešu virtuvi ietekmē tika pielāgots. Vietējie ēdieni ir trinxat izgatavoti no Bacon, kāposti un kartupeļi, cunillo kas ir trusis sautēts tomātu mērcē, Xai, kas faktiski ir grauzdētas Jērs, coques ir aromatizētas dzīvoklis kūkas un truites de carreroles, kas ir faktiski sēņu omletes. Ēdienus Andora ir arī desas, sieru, un lielu cūkgaļas un šķiņķa ēdieni un dažādas dārzeņiem.
Valoda Andoras Firstisti, Principat d'Andorra. 73. 000. Valsts vai oficiālā valodā: Katalonijas-valensiešu-Balear, franču, spāņu. Lasītprasmes līmenis: 92% -99%. Imigrantu valodās: angļu (770), portugāļu (2100). Nedzirdīgo iedzīvotāji: 3880. Atsevišķu valodu, kas attiecībā uz Andoras skaits ir 3. No tiem, visi dzīvo valodās.

Andora la Velja, Andora

Pirmdiena 16, Decembris

No wikipedia par Andora

Andoras Firstiste (kataloņu: Principat d Andorra, franču: Principauté d'Andorre) ir valsts Eiropas dienvidrietumos. Tā atrodas Pireneju kalnos, starp Franciju un Spāniju.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezervēt viesnīcu
No:
Līdz:

Foto galerija

Andora, Andora la Velja